چگونه یک پست را با چند عکس یا فیلم در اینستاگرام به اشتراک بذارم؟

 

پست عکس و فیلم در اینستاگرام

پست عکس و فیلم در اینستاگرام

 

در برنامه اینستاگرام ، برای پست گذاشتن چند عکس یا فیلم که میتواند کالکشنی متصل شده بهم باشد ، این مجموعه را میتوان تا تعداد ۱۰ عکس یا فیلم در یک پست جای داد .

 

می توانید حداکثر ۱۰ عکس و فیلم بارگذاری کنید و آنها را به عنوان یک پست واحد در فید به اشتراک بگذارید :

  1. ضربه بزنید  سپس از کتابخانه یا گالری گوشی اندروید و یا ایفون در پایین صفحه نمایش ، مظلب مورد نظر خود را انتخاب نمائید .
  2. ضربه بزنید .
  3. حداکثر ۱۰ عکس و فیلم را از گالری تلفن خود انتخاب کنید . برای تنظیم نحوه برش هر عکس یا فیلم ، روی آن ضربه بزنید و سپس صفحه را لمس کنید تا نحوه قرار گرفتن آن در قاب تنظیم شود . به خاطر داشته باشید که با استفاده از افکت های مختلفی که شما انتخاب می کنید (مربع ، پرتره یا منظره) بر همه عکس ها یا فیلم های پست شما تأثیر می گذارد . وقتی کارتان تمام شد ، در بالا سمت راست روی Next ضربه بزنید .
  4. به یک فیلتر که در جهت زیبایی پست شما کمک بسزایی میکند در پایین صفحه ضربه بزنید تا در هر عکس و ویدیویی که انتخاب کرده اید اعمال شود ، یا برای ویرایش آن روی یک عکس یا فیلم ضربه بزنید و فیلترهای جداگانه را اضافه کنید .
  5. برای تغییر ترتیب عکس ها و فیلم های خود ، یکی را ضربه بزنید و نگه دارید و سپس آن را به نقطه دیگری بکشید . برای حذف یک عکس یا فیلم از پست خود ، یکی را ضربه بزنید و نگه دارید و سپس آن را بکشید  . وقتی کارتان تمام شد ، در بالا سمت راست روی Next ضربه بزنید .
  6. می توانید برای کل پست خود یک موقعیت مکانی و شرح اضافه کنید ، و در هر عکس جداگانه یک نفر را نشان یا تگ کنید . بر روی Tag People ضربه بزنید ، سپس انگشت خود را بکشید تا عکسی را که می خواهید شخصی را در آن نشان کنید ، پیدا کنید .
  7. روی اشتراک گذاری ضربه بزنید .

 

پست عکس و فیلم در اینستاگرام

 

پست عکس و فیلم در اینستاگرام | در فید ، اولین عکس یا فیلم از پست خود را با یک ردیف نقاط زیر آن مشاهده خواهید کرد . افراد می توانند برای دیدن بقیه عکس ها یا فیلم هایی که به اشتراک گذاشته اید ، انگشت خود را بکشند. در نمایه خود ، اولین عکس یا ویدئوی ارسال شده را از بالا و سمت راست مشاهده خواهید کرد . از نمایه خود ، می توانید روی پست ضربه بزنید ، سپس برای مشاهده بقیه عکس ها و فیلم هایی که به اشتراک گذاشته اید ، انگشت خود را بکشید .

 

شما می توانید در صورت بروز مشکلات نرم افزاری و یا سخت افزاری در زمینه کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل با همکاران ما در مرکز همراه رایانه که به صورت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان می باشند با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ (فقط از طریق تلفن ثابت) تماس بگیرید.

 در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − سه =