کد رنگ طلایی در فتوشاپ

2 کد رنگ طلایی در فتوشاپ که در درنیا پرکاربرد و متداول است را در همراه رایانه ببینید !!! و مشکلات فتوشاپ خود را از پشتیبانی تلفنی 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!! آموزش ساخت رنگ طلایی به همراه کد طلایی در سایت ، کول ، فتوشاپ و نرم افزارهای مختلف قابل استفاده است را با آموزش های فتوشاپ در همراه رایانه بخوانید


گاهی اوقات برای طراحی نوشته و یا رنگ آمیزی نیاز به رنگ طلایی داریم. باید بدانید رنگ طلایی مثل سایر رنگ ها کد ندارد و باید خودتان آن را خلق کنید تا بتوانید از آن استفاده نمایید. در اینجا مراحله به مرحله به شما آموزش میدهیم تا به رنگ طلایی برسیم.

قبل از شروع شاید شما عجله داشته و فقط نیاز داشته باشید کد رنگ طلایی را بردارید و نیازی به آموزش های بیشتر نداشته باشید برای این کار ما رنگ طلایی را برای شما آورده ایم


دو رنگ طلایی متداول و پر کاربرد در دنیا

Hex Code : #FFD700

(Decimal Code : RGB ( 255,215,0

Hex Code : #FFDF00

(Decimal Code : RGB ( 255,223,0

 

آموزش ساخت رنگ طلایی با نرم افزار فتوشاپ


در این آموزش میخواهیم رنگ نوشته ی خود را به رنگ طلایی تبدیل کنیم.

1- ابتدا یک برگه ی جدید با سایز دلخواه خود  بسازید.

کد رنگ طلایی در فتوشاپ

2- بعد از اینکه صفحه را ساختیم با استفاده از ابزار Gradient Tools یک Background با رنگ دلخواه می سازیم , البته میتوانید از تصاویر مورد نظر خودتان هم به عنوان بک گراند استفاده نمایید.

کد رنگ طلایی در فتوشاپ

3- با ابزار مربوط به تایپ کلمه مورد نظر خود را وارد نمایید . ما در اینجا از کلمه ی hamrahpc استفاده کرده ایم.

کد رنگ طلایی در فتوشاپ

4- بعد از نوشتن متن باید یک کپی از متن ایجاد نماییم برای اینکار از کلید ترکیبی ctrl+j استفاده نمایید تا یک کپی از لایه ایجاد شود.

کد رنگ طلایی در فتوشاپ

5- در این مرحله کپی لایه اصلی را انتخاب نمایید و سپس روی گزینه ی Layer Style کلیک کنید و از منوی ظاهر شده گزینه ی Blending Options..را انتخاب نمایید.

کد رنگ طلایی در فتوشاپ

6- بعد از انتخاب گزینه ی Blending Options.. پنجره تنظیمات Layer Style اجر خواهد شد. در این پنجره به دنبال گزینه ی Gradient Overlay بگردید و سپس آن را انتخاب نمایید و تغییرات را مطابق تصاویر زیر انجام دهید.

کد رنگ طلایی در فتوشاپ

7- روی کادر رنگ جلوی گزینه ی Gradient دابل کلیک کنید تا پنجره Gradient Editor ظاهر شود سپس در نوای پایین در کادر مستطیلی شکل رنگی که انتخاب کردید موجود است .

کد رنگ طلایی در فتوشاپ

دو فلش بالا و پایین در دو سمت این مستطیل قرار دارد که شما باید روی فلش سمت چپ دابل کلیک کنید تا پنجره انتخاب رنگ اجرا شود .کد های رنگ را طبق نوشته پایین وارد کنید و در آخر اوکی بزنید.

R: 236

G: 235

B: 162

و بعد روی فلش سمت راست کلیک کرده و این شماره هارا وارد نمایید .

R: 187

G: 167

B: 73

8– در مرحله بعد مجدد وارد پنجره ی Layer Style شوید و اینبار گزینه ی outer Glow را انتخاب نمایید و تغییرات را طبق شکل زیر انجام دهید و در اخرok را بزنید.

R: 187

G: 167

B: 73

9- گزینه ی Bevel & Emboss را انتخاب نمایید و تغییرات مرتبط را طبق تصویر زیرا اعمال کنید.

10- در اینجا روی لایه اصلی متن کلیک کنید و گزینه ی Blending Options.. و سپس گزینه ی Layer Style را باز کنید . طبق تصویر تنظیمات را اعمال نمایید .

11- در پنجره Layer Style گزینه ی Stroke را انتخاب نمایید و تغییرات را انجام دهید :

شماره های RGB

فلش سمت چپ :

R: 236

G: 235

B: 162

فلش سمت راست :

R: 187

G: 167

B: 73

12- در پنجره ی Layer Style  گزینه ی Outer Glow را انتخاب نمایید و تغییرات را طبق تصویر زیر انجام دهید :

R: 230

G: 189

B: 92

13- حالا وقت آن رسیده که به تصویر خود درخشندگی ببخشیم , برای اینکار کافی است روی طرح با کلید ترکیبی Ctrl+Shift+N یک لایه جدید ایجاد نمایید و از طریق ابزار Brush روی عکس کلیک راست کرده و گزینه ی Assorted Brushes را انتخاب کنید.

14- ابزار Eyedropper Tool را انتخاب نمایید و روشن ترین قسمت متن کلیک نمایید و دوباره ابزار Brush را انتخاب نمایید و Flow ابزار را روی 55% وOpacity آن را روی 79%  قرار دهید و سپس روی اجزای مختلف متن میتوانید درخشندگی ایجاد نمایید.

عکس نهایی

 

 

 در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =