روبیکا, شبکه های اجتماعی, موبایل, نرم افزار, همه مطالب

کد ورود به روبیکا

حل مشکلات با کمک رایانه               

جهت دریافت کد ورود به روبیکا با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از تلفن ثابت بدون کد تماس بگیرید ( تماس با موبایل ممکن نیست ) در صورتی که موفق به تماس نشدید از پست ( شماره مشاورین همراه رایانه ) کمک بگیرید تا به کارشناسان همراه رایانه در جهت دریافت کد ورود به روبیکا متصل شوید .
آیا برای ورود و استفاده از پیام رسان روبیکا به کد پیامکی نیاز دارید ؟ پست کد ورود به روبیکا برای شما این فرصت را به ارمغان آورده است که با مطالعه آن بتوانید به سادگی کد ورود به برنامه را به دست آورده و از روبیکا استفاده کنید .
برای تماس با پشتیبانی روبیکا لازم است پست پشتیبانی روبیکا را مطالعه کرده تا از تمامی مراحل ارتباط با پشتیبانی و حل ده ها مشکل رایج روبیکا خود مطلع شوید .
روبیکا مانند هر پیام رسان دیگر برای ایجاد حساب کاربری و فعالیت نیازمند به ثبت نام با یک شماره همراه است . این برنامه با دریافت شماره موبایل شما کد ورودی ارسال می کند تا به واسطه آن بتوانید به ساخت حساب کاربری روبیکا بپردازید .
اگربا انجام مراحل زیر موفق به ورود به روبیکا نشدید پست مشکل وارد نشدن و ورود به روبیکا برای شما بهترین گزینه ست
.در صورتی که قادر به مطالعه و استفاده از مطالب آموزشی نیستید با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از تلفن ثابت بدون کد تماس بگیرید تا به پشتیبانی روبیکا در جهت حل مشکلات روبیکا متصل شوید .

 

 

دریافت کد فعالسازی روبیکا

دریافت کد فعالسازی روبیکا

دریافت کد فعالسازی روبیکا

در این بخش از پست کد ورود به روبیکا با نحوه دریافت کد ورود به روبیکا و شرایط دریافت آن آشنا می شوید . با همراه رایانه همراه ما باشید .
تا به حال هنگام وارد شدن به روبیکا با خطای ” حساب کاربری شما تعلیق شده است ” مواجه شده اید ؟ پست رفع تعلیق روبیکا تمامی راه هایی که به رفع مشکل فیلتر شدن روبیکا کمک می کند را آموزش داده است ، فقط کافی ست آن را مطالعه کنید .

حال می رسیم به دریافت کد ورود به برنامه ؛ چگونه کد ورود به روبیکا را دریافت کنیم ؟
• پیام رسان روبیکا را دانلود و نصب نمایید .
• وارد صفحه شروع پیام رسانی شوید و در کادر قرار داده شده شماره تلفن خود را وارد کنید .
• اکنون منتظر دریافت کد ورود به روبیکا بمانید و پس از دریافت کد را در کادر مربوطه وارد نمایید .
• حال نام کاربری و نمایه مناسبی برای خود اعمال کنید .
• دسترسی های لازم جهت دسترسی به مخاطب ، گالری، صدا و تصویر را به برنامه مجاز نمایید .
ساخت حساب روبیکا برای شما با موفقیت انجام شد . در صورتی که از قبل اکانت کاربری ای در روبیکا داشته اید نیاز به انجام مراحل بالا نیست .
فقط کافیست شماره تلفن خود را درج کرده و کد دریافتی را در کادر مربوطه قرار دهید . دسترسی های لازم و مجاز را به برنامه بدهید تا پیام رسان بدون هیچ مشکلی به فعالیت های خود بپردازد .

حل مشکلات با کمک رایانه

 

 

چرا کد ورود به روبیکا نمیاد ؟

چرا کد ورود به روبیکا نمیاد ؟

چرا کد ورود به روبیکا نمیاد ؟

دریافت کد ورود به روبیکا شرایط خاص خودش را دارد و رعایت نکردن هر کدام یک از آن ها موجب ایجاد مشکل شده و ورود کاربر به روبیکا را غیر مجاز می داند .
به عنوان مثال در صورت :
• تعلیق بودن حساب کاربری
• ریپورت بودن اکانت کاربری
• روشن بودن فیل.ترشک.ن
• در دسترس نبودن شماره تلفن
• قدیمی بودن نسخه روبیکا
• خراب بودن فایل نصبی روبیکا
• ضعیف بودن اینترنت
کاربر قادر به دریافت کد ورود به روبیکا نبوده و با مشکلات بسیاری مواجه می شود . موارد معرفی شده رایج ترین علت هایی ست که به واسطه آن نمی توان کد ورود به روبیکا را دریافت کرد ، بنابراین رعایت آن بسیار حائز اهمیت است .

 

 

سخن نهایی
همه پیام رسان ها برای ورود به برنامه و ساخت اکانت کاربری به یک شماره تلفن برای ثبت هویت کاربر نیاز دارند . پیام رسان روبیکا نیز از این طریق برای ورود به روبیکا اقدام می کند .
همراه رایانه در این پست وبلاگ دریافت کد ورود به روبیکا را به شما آموزش داده است ، فقط کافی ست مطلب ذکر شده را با دقت مطالعه کنید تا جای هیچ شک و شبه ای برایتان باقی نماند .
چنانچه با مطالعه پست کد ورود به روبیکا موفق به دریافت کد ورود نشدید با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا به پشتیبانی روبیکا متصل شوید .

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *