قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات وب سایت همراه رایانه
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت همراه رایانه به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب سایت همراه رایانه و خرید در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت همراه رایانه از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
سایت همراه رایانه در همه بخش ها تابع قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و ارائه هر گونه خدماتی که با قوانین کشور و شرع مغایرت داشته باشد در این سایت ممنوع می باشد .
سایت همراه رایانه تنها در مورد کالا و خدماتی که در فروشگاه سایت ارائه می شود مسئولیت دارد.
قوانین عمومی:
توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌های وب سایت همراه رایانه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت همراه رایانه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به خرید شارژ یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت همراه رایانه اقدام نماید.
ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات وب سایت همراه رایانه استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را خرید می‏‌کنید و یا به وب سایت همراه رایانه ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وب سایت همراه رایانه به صورت به درخواست شما پاسخ دهد.
توجه داشته باشید که Fartak.eco@gmail.com، تنها ایمیلی است که وب سایت همراه رایانه از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود ایمیل ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه ایمیل تحت عنوان وب سایت همراه رایانه، با هر ایمیل دیگری تخلف و سوء استفاده از نام همراه رایانه است و در صورت دریافت چنین ایمیلی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به ایمیل Fartak.eco@gmail.com اطلاع دهید.
سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
وب سایت همراه رایانه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. وب سایت همراه رایانه متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت وب سایت همراه رایانه ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت همراه رایانه ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت همراه رایانه جزئی از اموال فروشگاه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت همراه رایانه است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت همراه رایانه محفوظ می‏‌دارد.
ثبت، پردازش سفارش:
روز کاری به معنی همه ی ایام هفته می باشد و کلیه سفارش‏‌های خریداری شده در طول روز پردازش می‌‏شوند. وب سایت همراه رایانه به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان خرید شارژ می‌‏دهد .
کلیه سفارش‌‏های خریداری شده در وب سایت همراه رایانه به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه ، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در وب سایت همراه رایانه به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای وب سایت همراه رایانه محفوظ است.
وب سایت همراه رایانه مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش می‌‏شود. امکان مرجوع سفارش خریداری شده غیر ممکن می باشد، لطفا در هنگام خرید دقت نمایید. شارژ خریداری شده تا مدت 6 ماه قابل استفاده است. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای وب سایت همراه رایانه محفوظ است.

No votes yet.
Please wait...