اینستاگرام, شبکه های اجتماعی, موبایل, همه مطالب

هایلایت اینستاگرام چیست تنظیمات و فعال سازی هایلایت

حل مشکلات با کمک رایانه               

اگر در مورد هایلایت گذاشتن با سوال و مسئله ای روبه رو شده اید به شما پیشنهاد می کنیم پس از خواندن مطلب هایلایت اینستاگرام چیست تنظیمات و فعال سازی هایلایت در صورت تمایل در هر ساعت از شبانه روز با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ فقط از طریق خط ثابت ( تماس با موبایل امکان پذیر نیست ) تماس بگیرید .

در صورتی که موفق به برقراری ارتباط با ما نشدید ، از لینک ( شماره تماس مشاوران همراه رایانه  ) بهره ببرید تا کارشناسان با تجربه ی ما شما را در حل این مشکل مشاوره نمایند .

همانطور که می دانید استوری اینستاگرام یکی از مهم ترین بخش ها ی این برنامه برای کسب و کار های آنلاین می باشد . بنابر این گاهی اوقات پیش می آید که کاربران می خواهند استوری هایشان برای مدت طولانی تری باقی بمانند ؛ اما متاسفانه زمانی که این پلتفرم برای هر استوری در نظر گرفته ۲۴ ساعت است و این امکان که کاربران آن پیج ها بتوانند بعد از یک شبانه روز استوری های روز های قبل آن حساب را ببیند وجود نداشت .

بعد از درخواست افراد به این اپلیکیشن ، اینستا یک ویژگی به برنامه ی خود افزود که نام آن هایلایت اینستاگرام ( برگزیده ) می باشد . در ادامه به معرفی این ویژگی جذاب خواهیم پرداخت .

شما با خواندن مطلب هایلایت اینستاگرام چیست تنظیمات و فعال سازی هایلایت از وبلاگ همراه رایانه دیگر احتیاجی به مطالعه ی هیچ مقاله ای دیگر در این زمینه ندارید .

حل مشکلات با کمک رایانه

همچنین همراه رایانه در مطلب پشتیبانی اینستاگرام برای کاربران تازه وارد این برنامه ،  ۸ راه ارتباط با پشتیبانی و آموزش برای رفع ۱۰ مشکل رایج که اغلب افراد را درگیر می کند ؛ توضیح داده است . برای مطالعه پشتیبانی اینستاگرام را لمس کنید .

آیا می دانستید یکی از راه های جلب توجه کاربران داشتن کاور های جذاب است ؟ ! چنان چه در درست کردن کاور برای هایلایت های خود ایراد دارید به پست چگونه کاور هایلایت اینستاگرام درست کنیم ؟  سر بزنید .

در مورد ساعات طلایی برای انتشار استوری های خود اطلاع دارید ؟ ! نمی دانید چه زمانی برای استوری گزاشتن تایم بهتری است ؟ !  برای یافتن زمان های پر مخاطب برای استوری های خود به مطلب زمان استوری اینستاگرام مراجعه نمایید .

اگر برای گذاشتن هایلایت های خود در این برنامه دچار مشکل شده اید ؛ مشکل هایلایت اینستاگرام را بخوانید .

 

 

هایلایت اینستاگرام چیست ؟

 

هایلایت اینستاگرام چیست ؟

هایلایت اینستاگرام چیست ؟

هایلایت یا استوری های برگزیده یکی از بهترین امکاناتی ست که هر کاربر می تواند داشته باشد . با استفاده از این ویژگی شما قادر هستید  استوری هایتان برای همیشه در دسترس عموم باشند ؛ یعنی یک کاربر در هر تایمی که بخواهد می تواند استوری های شما را تا زمانی که به صورت هایلایت هستند مشاهده کنند .

این قابلیت یک فرصت عالی برای آنلاین شاپ ها و اینفلئوسر های فضای مجازی ست . کسب و کار ها با استفاده از این قابلیت با گذاشتن رضایت های مشتری ، کد های رهگیری و یا بلاگر ها با گذاشتن هایلایت هایی در زمینه ی تخصص خودشان به اکانت های خود جلوه ای زیبا می بخشند .

شما برای گذاشتن هایلایت به هیچ عنوان دارای محدودیت نیستید و هر تعداد که بخواهید می توانید استوری برگزیده و هایلایت های مختلف داشته باشید .

چنان چه برای یاد گیری فعال سازی هایلایت در حسابتان کنجکاو هستید با همراه رایانه همراه باشید .

در مطلب هایلایت اینستاگرام چیست تنظیمات و فعال سازی هایلایت ، تمامی آموزش ها ی مرتبط با این ویژگی پر کاربرد را به طور مفصل توضیح داده ایم . با ما بمانید .

 

 

فعال سازی هایلایت اینستاگرام ( افزودن هایلایت اینستاگرام )

 

فعال سازی هایلایت اینستاگرام ( افزودن هایلایت اینستاگرام )

فعال سازی هایلایت اینستاگرام ( افزودن هایلایت اینستاگرام )

برای این که در حسابتان هایلایت ایجاد کنید ، در ابتدا باید از قبل استوری گذاشته باشید تا بتوان به هایلایت ها بی افزاییم .

حال از ۲ راه می توانید هایلایت ایجاد کنید .

 

فعال سازی هایلایت از طریق استوری

برای هایلایت گزاشتن به سادگی می توانید زمانی که یک استوری گزاشتید ، با استفاده از آیکون های موجود در پایان صفحه گزینه ی  برگزیده را انتخاب کنید . حال با زدن بر ( جدید ) و سپس انتخاب یک نام برای هایلایت ، هایلایت شما فعال خواهد شد .

فعال سازی هایلایت از طریق نمایه کاربری

به نمایه کاربری خود بروید ، در بالای صفحه چندین نماد وجود دارد با انتخاب + می توانید هایلایت اضافه کنید . در روش قبلی امکان این که استوری های گذشته را هم در هایلایت تان بارگزاری کنید وجود ندارد ؛ اما  در این روش شما می توانید استوری های بایگانی شده ی خود را به هایلایت خود بی افزایید .

همانطور که در بالا گفتیم شما می توانید هایلایت های متنوعی داشته باشید و هیچ محدودیتی وجود ندارد . برای اضافه کردن تعداد برگزیده های خود هم می توان از روش های  بالا استفاده کرد ، هم می توان از قسمت پروفایل ، جایی که دیگر هایلایت ها موجود است هایلایتی جدید پدید بی آورید .

 

 

تنظیمات هایلایت اینستاگرام

 

تنظیمات هایلایت اینستاگرام

تنظیمات هایلایت اینستاگرام

یادگیری تنظیمات هایلایت اینستاگرام از ساده ترین بخش های این برنامه می باشد . برای این کار کافی ست در پروفایل خود به هایلایت مورد نظر ضربه بزنید . پس از وارد شدن به استوری های برگزیده با استفاده از نماد های پایین صفحه به تنظیمات آن هایلایت ورود پیدا خواهید کرد .

در صفحه ی باز شده شما می توانید کاور هایلایت و عنوان آن را تغییر دهید همچنین می توانید استوری های منتخب در هایلایت را تغییر دهید .

 

سخن پایانی

امیدواریم مطلب هایلایت اینستاگرام چیست تنظیمات و فعال سازی هایلایت اینستاگرام  برای شما یک مطلب جامع و کامل باشد . در صورتی که در هر بخش از این مطلب ابهامی داشتید کافی ست با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ با متخصصان همراه رایانه تماس حاصل فرمایید تا در خصوص هایلایت اینستاگرام چیست تنظیمات و فعال سازی هایلایت اینستاگرام به شما عزیزان راهنمایی های لازم را بکنند . توجه بفرمایید برای ارتباط با همراه رایانه احتیاج به کد و پیش شماره ندارد .

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط