24 ساعته 7 روز هفته، حتی در روزهای تعطیل آماده پشتیبانی و ارائه خدمات پاسخگویی به سوالات شما هستیم.
ایتا, اندروید, شبکه های اجتماعی, همه مطالب

پشتیبانی ایتا

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

پشتیبانی ایتا تلفنی ۲۴ ساعته ! شماره پشتیبانی ایتا ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ | همراه رایانه

جهت تماس تلفنی شبانه روزی با کارشناسان پشتیبانی ایتا کافی است شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را بدون کد و با تلفن ثابت شماره گیری نمایید . برای پشتیبانی ایتا ، کارشناسان ما در تمام شبانه روز حتی روز های تعطیل ، پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در زمینه برنامه ایتا و پشتیبانی ایتا می باشند .

آنچه در این مطلب می خوانید

شماره تماس پشتیبانی ایتا

خدمات پشتیبانی ایتا

پشتیبانی ایتا ۲۴ ساعته

ارتباط یا پشتیبانی ایتا

آیدی پشتیبانی ایتا

سایت پشتیبانی ایتا

ایمیل پشتیبانی ایتا

 

حل مشکلات با کمک رایانه

ایتا با داشتن بیش از ۴۰ میلیون کاربر در کشور باعث شده تا بسیاری از فعالیت های روز مره ، اداری و صنفی کاربران از طریق ایتا انجام شود . به همین دلیل بیشترین چالش های موجود در شبکه های اجتماعی کاربران ایرانی ایتا می باشد . بنابراین لازم است تا ایتا پشتیبانی قوی داشته باشد .

ما در سایت همراه رایانه مواردی از قبیل فراموشی رمز ایتا ، مشکل دریافت پیامک ، قطع دسترسی هکر به حساب اکانت شما ، آموزش های کاربردی امکانات ایتا و همه موارد مرتبط با ایتا را پشتیبانی می کنیم .

همچنین پشتیبانی از نسخه هاتی مختلف ایتا ، پشتیبانی ایتا برای افرادی که با دستگاه های رایانه ای کار می کنند، نسخه ی تحت Web ایجاد کرده است تا چنانچه امکان دسترسی به گوشی همراه برای شما وجود ندارد، برای ورود به این شبکه اجتماعی و برقراری رابطه با دیگر کاربران، این امر به راحتی و در کمترین زمان برای شما فراهم شود . پیشنهاد میشود مطلب وب ایتا را در سایت همراه رایانه مطالعه نمایید تا راه دسترسی به آن و همچنین آموزش استفاده از نسخه تحت وب ایتا و روش های حل مشکلات آن را یاد بگیرید .  برای حل مشکل کانکت شدن ایتا را مطالعه نماید .

یا به عنوان مثال یکی از رایج ترین مشکلات کاربران ایتا عدم دریافت کد ورود به ایتا ز طریق پیامک می باشد . در صورتی که به این مشکل بر رخوردید می توانید مطلب کد ایتا را فراموش کرده ام را بخوانید .

فراموشی رمز دو مرحله ای ایتا نیز یکی از چالش های مهم کاربران ایتا می باشد . کسانی که به این مشکل برخورده اند می دانند که برای بازییابی تائید دو مرحله ای ایتا نیاز به یک ایمیل بازیابی است که بایستی در زمان فعال سازی رمز دو مرحله ای آن را ثبت کرده باشید . که متاسفانه اکثر کاربران از این مهم غفلت می کنند .

اما اصلا نگران نباشید ما راه حل این مشکل بزرگ را به شما آموزش می دهیم شما از طریق لینک های پایین می توانید تمام مشکلات خود را پیرامون تایید دو مرحله ای ایتا حل کنید .

 

در صورت نداشتن دسترسی به ایمیل بازیابی تائید دو مرحله ای به مطلب حذف تایید دو مرحله ای ایتا بدون ایمیل مراجعه نمایید . و در صورت تمایل به یادگیری فعال سازی و غیر فعال سازی تائید دو مرحله ای ایتا بر روی آن کلیک نمایید .

 

مجددا یاداوری می شود در صورتی که از طریق مطالعه این مطالب موفق به حل مشکل نشدید در تمام ساعات شبانه روز می توانید از پشتیبانی تلفنی همکاران ما در حل مشکلات ایتا و در یافت پشتیبانی تلفنی ایتا بهره مند شوید . 

در چنین مواردی ، پشتیبانی ایتا این امکان را برای شما فراهم کرده است تا خیلی سریع با ورود به برنامه فوق تحت وب از خدمات موجود در آن بهره مند شوید .

همچنین شما می توانید با مطالعه مطلب مشکل ایتا در دسکتاپ و ویندوز روش نصب و یریقه استفاده از نسخه ویندوز ایتا و همچنین رفع اشکالات آن را مطالعه نمایید . 

 

شماره تماس پشتیبانی ایتا

در زمان رخ دادن مشکلات هنگام فعالیت در ایتا یا هر مشکل دیگری ، اولین ، سریعترین و بهترین راه پیگیری و حل مشکل ، پشتیبانی تلفنی از طریق شماره تماس پشتیبانی ایتا می باشد . چرا که کارشناس مربوطه در همان لحظه ، پاسخگوی تلفنی به مشکل کاربر خواهد بود .

شماره تماس پشتیبانی ایتا از مواردی هست که کاربران زیادی بدنبال آن می باشند . اما هیچ وقت شماره تماسی برای ارتباط با ایتا پیدا نمیکنند . تماپپنها شماره تماس هایی که برای ایتا موجود می باشد ، شماره تماس بستن نشست فعال هست . 

متاسفانه امکان پاسخگویی تلفنی از طریق شماره تماس ایتا ، برای کاربران ایتا ، وجود ندارد ،  چرا که ساپورت کردن بیش از ۴۰ میلیون کاربر از طریق تلفن کمی بعید به نظر می رسد . اما ما به شما  راه ارتباط از طریق شماره تماس پشتیبانی ایتا را به شما آموزش میدهیم تا بتوانید بصورت تلفنی نیز مشکلات خود را پیگیری و حل نمایید . 

شماره تلفن پشتیبانی ایتا

برای همین ایتا از روش های دیگری برای ارائه خدمات پشتیبانی استفاده میکند که متاسفانه زمانبر می باشند .

اما نگران نباشید ! کارشناسان همراه رایانه بصورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات و سوالات شما عزیزان می باشند . شما می توانید از طریق تلفن هوشمند مرکز همراه رایانه ، بصورت تلفنی مشکلات خود را مطرح و حل کنید .

قطعی ایتا مشکلی هست که حتما همه شما با آن مواجه شدید . در صورت برخورد با این مشکل می توانید در صفحه حل مشکل قطعی ایتا از دلایل قطعی و روش حل آن با خبر شوید .

کافیست در هر ساعت از شبانه روز حتی روز های تعطیل ، شماره هوشمند پشتیبانی ایتا ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را از طریق تلفن ثابت و بدون کد شماره گیری نمایید .

 

خدمات پشتیبانی ایتا

مشکلاتی از قبیل عدم دریافت کد فعالسازی ، فراموشی رمز تایید دو مرحله ای و گذواژه ، مشکل دیلیت اکانت ، مشکلات کانال ها و گروه ها و انتقال مالکیت آن ها و….مواردی هستند که شما را اذیت می کند .

به عنوان مثال ممکن است شما بنا به دلایلی مثل فروش سیم کارت و یا .. نیاز به حذف اکانت ایتا پیدا کنید . متاسفانه بسیاری از کاربران برای دیلیت اکانت ایتا دچار مشکل می شوند . شما میتوانید با مطالعه دیلیت اکانت ایتا از طریق پیامک روش انجام این کار را بیاموزید . همچنین می توانید از خدمات پشتیبانی ایتا بهرهمند شوید .

خدمات پشتیبانی ایتا

خدمات پشتیبانی ایتا همراه رایانه همه مشکلات نامبرده را به همراه مشکلات دیگری‌که ممکن است برای ایتای شما به وجود اید را شامل می شود

به سادگی خواهید دید که خدمات مفید و ارائه شده توسط ایتا به حل مشکل شما خواهد پرداخت .

در ضمن پشتیبانی همراه رایانه تمامی شبکه های اجتماعی ایرانی و خارجی را شامل می شود .

 

پشتیبانی ایتا ۲۴ ساعته

مهمترین ویژگی پشتیبانی ایتا از طریق مرکز همراه رایانه ، پاسخگویی ۲۴ ساعته می باشد . متاسفانه ما دائما در حال مشاهده کاربرانی هستیم که در ساعات پایانی شب و یا روز های تعطیل دچار مشکلات حاد شده اند و به جایی دسترسی ندارند .

فرض کنید نیمه های شب یکی از اشنایان شما تماس گرفته و به شما اعلامش میکند اکانت شما در حال اخاذی یا انتشار محتوای نامناسب میکند ، در حالی که شما خواب هستید !

پشتیبانی شبانه روزی ایتا

بله شما هک شده اید و شخصی وارد حساب شما شده و در حال سواستفاده از اکانت شما می باشد . متاسفانه با فعال کردن تائید دو مرحله ای مانع از دسترسی شما به حسابتان شده است ! در این شرایط که نه مرکزی باز هست و نه کسی پاسخگو ، چاره چیست ؟

و یا ممکن است با خطای مشکل بروز رسانی ایتا و ایتا در حال اتصال مواجه شوید ، می توانید روش حل مشکل بروز رسانی ایتا را در این قسمت مطالعه نمایید .

در چنین شرایطی شما میتوانید در عرض فقط چند دقیقه ، حتی در ساعات ۱۲ شب الی ۷ صبح از طریق تماس با مجموعه همراه رایانه  مشکل خود را حل نمایید .کارشناسان مجرب ما در تمام ۲۴ ساعت شبانه روز شحتی روز های تعطیل ، آماده ارائه خدمات مشاوره و پشتیبانی ایتا به شما عزیزان می باشند .

۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد

 

ارتباط با پشتیبانی ایتا

ارتباط تلفنی با پشتیبانی ایتا ، از دو طریق امکان پذیر است یکی استفاده از آیدی ایتا و دومی استفاده از کارشناسان متخصص ایتا به صورت تلفنی و با شماره تماس هوشمند ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ و برای حل مشکلات ایتا سومین راه استفاده از سایت ایتا می باشد که در ادامه به معرفی هر کدام خواهیم پرداخت .

برقراری ارتباط با پشتیبانی ایتا

راه های دیگری هم برای ارتباط با پشتیبانی وجود دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره میکنیم . در صورتی که برای پیدا کردن یک کانال در ایتا با مشکل روبرو شدید می توانید مطلب چگونه در ایتا کانال پیدا کنیم را مطالعه نمایید .

 

آیدی پشتیبانی ایتا

برای داشتن آیدی ایتا میتوانید از اکانت ساپورت در برنامه  استفاده کنید که استفاده از این راه ممکن است شما را با مشکلاتی مواجه کند که از جمله آن میتوان به این اشاره کرد این کار ممکن است کمی زمان ببرد و تا آن زمان مشکل ایتا برطرف شده باشد ، و مشکل بعدی دیگر ان است که استفاده از این روش برای مواقعی است که خود اپلیکیشن فعال می باشد و مشکلی نداشته باشد و شما بتوانید برای حل مشکل از این آیدی استفاده کنید .

آیدی پشتیبانی ایتا

مشکل بعدی آن است که استفاده از آیدی ایتا نیازمند چک انلاین ایتا می باشد تا زمانی که شما پاسخ خود را از کارشناسان شرکت دریافت کنید و این نیز نیازمند صبر و حوصله فراوان است .

به عنوان مثال میتوانید برای حل مشکل اعلان ایتا این طلب را بخوانید . مشکل نوتیفیکیشن ایتا را از طریق پشتیبانی تلفنی هم می توانید پیگیری کنید . 

 

سایت پشتیبانی ایتا

امروزه سایت های مختلفی وجود دارند که شبکه های مجازی ازجمله ایتا را پشتیبانی می کنند اما برای صحبت و درمیان گذاشتن مشکل ، اعتماد حرف اول را می زند .

تارنما پشتیبانی ایتا

به غیر از سایت ایتا ، ما به شما دو سایت پرقدرت را معرفی می کنیم که به راحتی می توانید مشکلات برنامه ایتا خود را به دست آن ها بسپارید و در آن ها بگردید .

سایت همراه رایانه و سایت آی تی نما دازای مطالبی هستند که میتوانید جواب سوالات مربوط به ایتا خود را در ان ها جستجو کنید و نیز در صورت یافتن جواب خود این دو سایت با خدمات پشتیبانی تلفنی پاسخگوی مشکلات و سوالات شما در این زمینه و سایر زمینه ها هستند .

 

ایمیل پشتیبانی ایتا

متاسفانه ایتا از طریق ایمیل پشتیبانی ندارد . شما می توانید از طریق همان اکانت پشتیبانی ایتا که پیش تر توضیح داده شد با آیدی ساپورت سوالات و مشکلات خود را مطرح کنید  و یا از طریق کامنت های این پیج و یا از طریق ایمیل خود همراه رایانه info@hamrahpc.com با کارشناسان ایتای همراه رایانه در ارتباط باشید .

پست الکترونیک ایتا

البته بایستی توجه داشته باشید پشتیبانی ایمیل یکی از کند ترین و سخت ترین راه های دریافت پشتیبانی می باشد ، چرا که ارسال و دریافت پاسخ از طریق ایمیل ، کار سخت و زمانبری می باشد و شما متوجه نمیشوید طرف در چه زمانی از گزینه ایمیل پشتیبانی استفاده میکند .

 

پشتیبانی آنلاین ایتا

پشتیبانی آنلاین ، یکی از روش های مطلوب و کاربردی برای حل مشکلات برنامه ها می باشد . اکثر برنامه ها و شرکت ها قابلیت پشتیبانی آنلاین دارند ، اما مشکل اینجاست که در بسیاری از مواقع مجموعه ها توانایی ساپورت و پشتیبانی را بصورت لحظه ای ندارند .

به عنوان مثال فرض کنید ایتا مجمو ۵۰ نفر را جهت پشتیبانی آنلاین ایتا در نظر گرفته است . حالا اگر در یک لحظه دو هزار نفر تقاضای پشتیبانی انلاین داشته باشند ، خوب قاعدتا افراد بسیاری قادر به استفاده از این خدمات نخواهند بود . به همین دلیل پشتیبانی آنلاین در ایتا و برخی برنامه ها به کندی و گاها با تاخیر چند روزه پاسخ داده می شود .

کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی و بصورت آنلاین آماده پاسخگویی و حل مشکلات شما در لحظه می باشند . یعنی قادرند در همان لحظه که برای شما مشکل پیش آمده از طریق تماس تلفنی مشکل شما را حل کنند . سیستم پاسخگویی هوشمند همراه رایانه با داشتن دامنه وسیعی از کارشناسان ، شرایطی را فراهم اورده که در کوتاه ترین زمان ممکن شما بتوانید به کارشناسان مرکز مشاوره همراه رایانه متصل شوید .

اما پشتیبانی آنلاین صرفا به همین روش منوط نمی شود . به عنوان مثال کارشناسان ما می توانند در مواقع نیاز بصورت آنلاین و از طریق نرم افزار انی دسک و یا سایر برنامه های کنترل از راه دور ، مشکلات سیستم و ایتای شما را حل کنند .

 

پشتیبانی برخط ایتا

 

دانلود برنامه ایتا

استفاده از نسخه های قدیمی و منسوخ شده و همچنین دانلود برنامه های غیر رسمی و بعضا مخرب از منابع نا معتبر ، یکی از دغدغه ها و مشکلات جدی کاربران ایتا می باشد .

بر اساس تماس های مکرر کاربران با کارشناسان همراه رایانه ، موارد متعددی مشاهده شده که اکانت ایتا ، گوشی و شماره حساب های کاربر ، به دلیل نصب برنامه ها از داخل لینک های موجود در شبکه های اجتماعی ، کانال ها و یا ارسال شده توسط کاربران دیگر حتی ، کاربرانی که می شناسند ، هک شده است .

ما بارها در سایت و کانال ایتا و سایر رسانه های همراه رایانه در فضای مجازی و حتی از طریق تلفن مشاوره همراه رایانه به کاربران اعلام نموده ایم برای دانلود ایتا و سایر برنامه ها و … به هیچ عنوان بر روی هیچ لینکی در داخل شبکه های اجتماعی و یا سایت های نامعتبر کلیک نکنند . چرا که بسیاری از آنها ، آلوده به بدافزار ها می باشند .

ما در سایت همراه رایانه ، آخرین نسخه های نصبی برنامه ایتا را بصورت دانلود مستقیم از سرورهای خود ایتا برای شما قرار داده ایم . شما با دانلود برنامه ایتا از این طریق ، همواره آخرین نسخه منتشر شده توسط ایتا را می توانید در یافت و بر روی گوشی و یا سیستم خود نصب کنید .

شما می توانید از طریق این لینک آخرین نسخه برنامه ایتا را دانلود نمایید . جهت دانلود برنامه ایتا کلیک کنید .

در صورتی که هنگام نصب و دانلود مشکلی پیش آمد می توانید مطلب مشکل ارسال پیامک ایتا برای نصب را مطالع نمایید . در این مقاله ما روش های دانلود و نصب و رفع اشکالات احتمالی را برای شما توضیح داده ایم . 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

یک فکر در مورد “پشتیبانی ایتا

 1. مهدی پویامجد گفت:

  سلام متاسفانه چند بار با پشتیبانی ایتا تماس گرفتم کسی جوابگو نبود.
  بااینکه تو پشتیبانیش تبلیغ از سامانه شبانه روزی رو داشتن.
  لطفاً وقتی مردم رو تشویق به استفاده از پلتفرم‌های داخلی میکنید،حداقل یک شبکه پشتیبانی قوی و پاسخگو پشتش بذارید.
  ۰۹۳۶۳۵۷۴۰۲۵

  1. رسول سالاری گفت:

   سلام
   در حال حاضر مشکل حل شده

 2. فاطمه غریب گفت:

  شماره ی دیگه ای هست برای تماس با پشتیبانی
  پاسخگو نیستن

  1. رسول سالاری گفت:

   ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ با تلفن ثابت و بدون کد تماس بگیرید

 3. Majid گفت:

  حالا مایی که خط ثابت نداریم باید بریم خونه عمم اون سر شهر ببینم اجازه میده از تلفن ثابتش استفاده کنیم یانه

  1. رسول سالاری گفت:

   جهت ارتباط با کارشناسان همراه رایانه یا بایستی از طریق تلفن ثابتبا شماره ۹۰۹۹۰۷۳۴۵ تماس بگیرید
   یا بایستی اپلیکیشن همراه رایانه رو از سایت همراه رایانه دانلود و نصب کنید و از طریق اپلیکیشن تماس بگیرید

 4. محمد فریدونی گفت:

  سلام ببخشید یه دوستانی هستند که وام‌می‌فروشند از طریق کانل های ایتا و احراز هویت هم شدند از طریق تنظیمات برنامه ایتا آیا در صورتی که کلاهبرداری کنند میتوانم اقدامی کرد ممنون میشم راهنمایی کنید سپاس

  1. رسول سالاری گفت:

   سلام . داخل برنامه میتونید گزارش کنید ولی در اصل کلاه برداری رو باید از طریق دادگاه اقدام کنید بعد از اثبات حتما با حکم قضایی فعالیتشون در ایتا و سایر جا ها هم مسدود میشه

 5. مونا گفت:

  چطور باید تماس بگیریم

  1. رسول سالاری گفت:

   با تلفن ثابت شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را بدون کد شماره گیری نمایید

 6. فرزانه گفت:

  من تایید دومرحله ای گذاشتم الانم یادم رفته
  چیکارکنم

  1. رسول سالاری گفت:

   باید از طریق اکانت ساپورت پیگیری کنید . میتونید تماس بگیرید راهنماییتون میکنن همکاران

 7. یرلی گفت:

  سلام یرلی هستم چندین بار تماس گرفتم نشد من کد دو مرحله ای را فعال کردم برای ایتا الان میخام برای گوشی دیگه ام نصب کنم نمیشه کد گذاره واژه میخاد فراموش کردم میخاستم کد گذاره واژه را حذف کنید تشکر

  1. زهرا سادات شیرازی گفت:

   با سلام
   از طریق آیدی پشتیبانی داخل برنامه اقدام کید و برای راهنمایی بیشتر با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید .

 8. فرزانه گفت:

  چیزی ازتون کم میشه ….کاری کنید با تلفن همراه تماس بگیریم!!!!!!!!!! تلفن ثابتو از کجا بیارم من؟؟؟؟

  1. رسول سالاری گفت:

   دوست عزیز متاسفانه خطوط هوشمند از طریق تلفن ثابت فقط قابل تماس هستند . شما میتونید اپلیکیشن همراه رایانه رو نصب کنید و از طریق اپلیکیشن تماس بگیرید / http://www.hamrahpc.ir

 9. فرزانه گفت:

  من تایید دومرحله ای رو یادم رفته
  بازنشانی حساب کاربری هم میزنم نمیشه
  چیکارکنم؟

  1. زهرا سادات شیرازی گفت:

   از طریق آیدی پشتیبانی داخل برنامه اقدام کنید. برای راهنمایی بیشتر با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید .

   1. حامد گفت:

    این شماره که نمیگیره
    مینویسه شماره تغییر یافته است

    1. رسول سالاری گفت:

     با تلفن ثابت و بدون کد تماس بگیرید شبانه روزی پاسخگو هستن

 10. Maryam گفت:

  سلام. دیلیت اکانت کردم. مجددا میخوام نصب کنم موفق نمیشم. مدام میگه مجددا تلاش کنید. چندین روزه که این پیام رو میده. نت هم اوکی هست. مشکا نت نیست. باید چکار کرد؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.

  1. رسول سالاری گفت:

   ممکنه شمارتون مسدود شده باشه . تماس بگیرید با کارشناسا صحبت کنیر براتون بررسی کنن / ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ با تلفن ثابت و بدون کد

   1. مهدی آرمان گفت:

    واقعا برای من که یکی از مبلغین پیام رسان ایتا هستم خیلی سخت هست که ایتای خودم پریده و هیچکس پاسخگو نیست .

    1. رسول سالاری گفت:

     تماس بگیرید همکراران ما شبانه روزی پاسخگو هستند .

 11. Maryam گفت:

  تلفن پشتیبانی “۲۴ ساعته” هم هر چه تماس گرفتم موفق نشدم صحبت کنم.

  1. رسول سالاری گفت:

   دوست عزیز بایستی با تلفن ثابت و بدون کد تماس بگیرید

 12. اخمد گفت:

  لطفاً به برنامه EITAA اجازه دهید تا برای کسانی که در خارج از ایران زندگی می کنند فعال شود. گزینه دیگری برای فعال کردن بیشتر از پیامک به آنها بدهید تا اجازه دهید کدهای فعال سازی را از طریق ایمیل دریافت کنند. برخی از افراد سعی کردند حساب های EITAA را فعال کنند ، اما به دلیل خارج بودن شان ، هیچ پیامکی دریافت نکردند نکردند.

  1. رسول سالاری گفت:

   به درسته البته راه هایی وجود داره . میتونید با کارشناسان مشاوره کنید .تماس با تلفن ثابت بدون کد با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵

 13. مهدی آرمان گفت:

  سلام ،متاسفانه ایتا من پریده و چون رمز دو مرحله ای و فراموش کردم و ایمیل ندارم ،الان نمیتونم وارد ایتا بشم، من دوتا کانال فعال جهاد تبیین دارم که الان به شدت با مشکل موجه شدم و کلی اطلاعات داخل ایتا من هست ،هرچی تماس میگیرم از تلفن ثابت پاسخگو نیست و اشغال میزنه. لطفا کمک کنید .

  1. رسول سالاری گفت:

   سلام . دوست عزیز مشاورین ما این مشکل رو حل میکنند برای شما . برای تماس شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ رو با تلفن ثابت و بدون کد شمارهگیری کنید . در صورت مشل از تلفن دیگه ای باید استفاده کنید یا به مخابرات مراجعه کنید تا سرویس هوشمند خطتون رو فعال کنند . در ضمن تلفن های اداری و دولتی معمولا دسترسی به تلفن هوشمند ندارن

 14. علی رضا گفت:

  سلام هرچی با این شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس میگیرم با تلفن ثابت حتی میگه در شبکه موجود نمیباشد من ایتام مشکل پیدا کرده

 15. رسول سالاری گفت:

  سلام . برای حل مشکل ایتا باید چکار کنیم ؟

 16. رضا کیوانلو گفت:

  سلام چرا ایتا کد نمیده

 17. علی گفت:

  سلام
  مشکل ایتا

 18. علیرضا مارالانی گفت:

  سلام خسته نباشیدمن فکرمیکردم ایتابهترین است ولیکن الان اومدم وارد ایتاشوم بالاجبار یه مطلبی مشارکت پیام را انجام دادم حالا میبینم تمامی مکاتبات من از اول باهرکس وهرجاداشتم لودشدبعدکلی وقت گذاشتن برای پاک کردن میبینم تمام فایلهای ذخیره ام که خیلی خیلی برایم مهم بود همه پاک شده خواهشاً بررسی کنید واگرنشه به کل ایتاراحذف میکنم وهمه رانهی میکنم ازایتا

 19. برزو نصیریان. گفت:

  سلام من میخوام ایتا رو نصب کنم ولی ارور میده.

  1. رسول سالاری گفت:

   سلام تماس بگیرید با کارشناسان صحبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *