ایتا, اندروید, شبکه های اجتماعی, همه مطالب

پشتیبانی ایتا

حل مشکلات با کمک رایانه               

مرکز پاسخگویی و  پشتیبانی ایتا شماره تلفن ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ در سراسر کشور می باشد . کارشناسان پشتیبانی ایتا شبانه روزی و حتی در تعطیلات آماده پاسخگویی مشکلات ایتا هستند . برای تماس با مشاوران پشتیبانی ایتا کافی است شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را بدون پیش شماره و با تلفن ثابت شماره گیری نمایید . 

در صورتی که نتوانستید تماس بگیرید و یا اینکه دسترسی به خط ثابت ندارید از صفحه تماس با مشاوران همراه رایانه  برای پشتیبانی ایتا استفاده کنید .

۶ راه ارتباط با پشتیبانی ایتا 

6 راه ارتباط با پشتیبانی ایتا

۶ راه ارتباط با پشتیبانی ایتا

در ادامه تمامی روش هایی می توان به واسطه آن با پشتیبانی ایتا در ارتباط بود را آموزش می دهیم . شما می توانید با کلیک به روی روش مورد نظر نحوه برقراری ارتباط با پشتیبانی ایتا را آموزش ببینید .

 1. آیدی ارتباط با ایتا @support
 2. آیدی گزارش ایتا @report
 3. آیدی ادمین تبلیغات ایتا @admin_et
 4. آیدی پشتیبانی خدمات ایتا @pardakht
 5. شماره تماس پشتیبانی ایتا ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵
 6. سایت پشتیبانی ایتا همراه رایانه شبانه روزی

پشتیبانی ایتا از 11 مشکل رایج

پشتیبانی ایتا از ۱۱ مشکل رایج

حل مشکلات با کمک رایانه

پشتیبانی ایتا از ۱۱ مشکل رایج

 ما قصد داریم یازده مشکل رایج این برنامه را طبق تجربه خود مورد بررسی قراردهیم تا باعث رضایت هرچه بیشتر کاربران شویم . اگر شما هم با این مشکلات مواجه شده اید ، در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

۱- پشتیبانی مشکل ورود به ایتا ( کلیک کنید )

۲- پشتیبانی فراموشی تایید دو مرحله ای ایتا ( کلیک کنید )

۳- پشتیبانی خطای در حال اتصال ایتا ( کلیک کنید )

۴-پشتیبانی مشکل عدم بروز رسانی ایتا ( کلیک کنید )

۵- پشتیبانی مشکل محدودیت ایتا ( کلیک کنید )

۶- پشتیبانی مشکل باز نشدن عکس در ایتا ( کلیک کنید )

۷- پشتیبانی مشکل آخرین بازدید ایتا ( کلیک کنید )

۸- پشتیبانی مشکل انتقال مالکیت کانال و گروه در ایتا ( کلیک کنید )

۹- پشتیبانی مشکل حذف اعضا از کانال ( کلیک کنید )

۱۰- پشتیبانی مشکل جستجو در ایتا ( کلیک کنید )

۱۱- پشتیبانی مشکل قطعی ایتا ( کلیک کنید )

 

 

۱- پشتیبانی مشکل ورود به ایتا

همانطور که می دانید مدتی ست که کاربران ایتا هنگام حذف برنامه ونصب مجدد آن دچار مشکل می شوند . زیرا در حال حاضر کاربرانی که اکانت ایتا دارند و برنامه آن را حذف نموده اند پیامک کد فعال سازی دریافت نکرده و بایستی از طریق تماس صوتی ، کد ورود به برنامه را دریافت کنند . اگر با این مشکل مواجه شده اید ، مطلب دریافت کد ورود به ایتا را امس و مطالعه نمایید .

پشتیبانی مشکل ورود به ایتا

پشتیبانی مشکل ورود به ایتا

 

 

۲- پشتیبانی فراموشی تایید دو مرحله ای ایتا

برخی از کاربران برای امنیت بیشتر حساب کاربری خود اقدام به تنظیم یک گذرواژه اضافه یا همان تایید دو مرحله ای می نمایند تا جلوی هک شدن اکانت خود را بگیرند . حال اگر آن ها هنگام تنظیم گذرواژه ایمیل پشتیبانی ثبت نکرده باشند و رمز را فراموش نموده باشند ، نمی توانند هنگام نصب برنامه ، به حساب خود وارد شوند . ممکن است برای شما هم این اتفاق افتاده باشد ، چنانچه قصد دارید مجدد به اکانت خود وارد شوید اما نمی دانید بایستی از چه طریق اقدام نمایید ، کافی ست مطلب فراموشی تایید دو مرحله ای ایتا را لمس و مطالعه کنید .

پشتیبانی فراموشی تایید دو مرحله ای ایتا

پشتیبانی فراموشی تایید دو مرحله ای ایتا

 

 

۳- پشتیبانی خطای در حال اتصال ایتا

ممکن است برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که با وارد شدن به برنامه ایتا متوجه می شوید که پیام جدیدی دریافت نکرده اید و قادر به ارسال پیام نیز نمی باشید . بالای صفحه ایتا را که نگاه کنید می بینید که در حال اتصال ( کانکتینگ ) است ، برروی مطلب چرا ایتا میزنه در حال اتصال ضربه بزنید و با تا انتها این مطلب را مطالعه نمایید تا دلیل خطای اتصال را دریابید و به حل آن بپردازید .

پشتیبانی خطای در حال اتصال ایتا

پشتیبانی خطای در حال اتصال ایتا

 

 

۴- مشکل عدم بروز رسانی ایتا

یکی از عمده مشکلاتی که کاربران با برنامه ایتا دارند ، مشکل به روز رسانی کردن آن است . گاهی کابران گلایه دارند ایتای آن ها مدام در حال به روز رسانی می باشد و نمی توانند با آن اطلاعات و پیام رد و بدل کنند . در این مواقع بایستی برنامه را آپدیت کنند . حال آن که درهنگام به روز رسانی نیز دچار مشکل می شوند و موفق به انجام آن نمی شوند . مطلب مشکل عدم به روز رسانی ایتا را مطالعه نمایید تا به راحتی حساب کاربری خود را به روز رسانی کنید .

پشتیبانی مشکل عدم بروز رسانی ایتا

پشتیبانی مشکل عدم بروز رسانی ایتا

 

 

۵- پشتیبانی مشکل محدودیت ایتا

اگرهنگام ارسال پیام در ایتا با یک علامت تعجب قرمز مواجه شده اید و یا با پیغام بیش از حد مجاز روبرو شدید و نتوانستید هیچ گونه پیامی ارسال کنید  ، یعنی شما دچار مشکل محدودیت در ایتا شدید . متاسفانه کاربرانی که با آیدی های گوناگون چت می کنند باید در جریان باشند که گزینه گزارش برای آن فرد در بالای صفحه چت قرار گرفته است و می تواند به راحتی شما را گزارش دهد . در صورتی که کاربر چندین بار گزارش شده باشد ، برنامه حساب کاربری آن را محدود می نماید .

یکی دیگر از دلایل محدودیت در ایتا ، انتشار محتوای بر خلاف قوانین است و یا ارسال پیامی واحد در بازده زمانی کوتاه برای تعداد زیادی کاربر است . اگر این نکات را رعایت نکنید بسته به اینکه چندین بار است محدود شده اید ، تا زمان مشخصی نمی توانید از این پیام رسان استفاده کنید .

حال راه حل چیست ؟ برای رفع محدودیت در ایتا بایستی صبر پیشه کنید و تا هوش مصنوعی برنامه مشکل را حل کند و اگر برای حل آن عجله دارید می توانید از طریق آیدی رفع ریپورت ایتا اقدام کنید . همچنین کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما بوده و برای حل مشکل محدودیت در ایتا شما را راهنمایی می کنند . کافی ست شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را بدون کد و تنها با خط ثابت شماره گیری نمایید .

پشتیبانی مشکل محدودیت ایتا

پشتیبانی مشکل محدودیت ایتا

 

 

۶- پشتیبانی مشکل باز نشدن عکس در ایتا

اگر شما هم پیام رسان محبوب و مورد استفادتون ایتا ست ، بهتر است تا پایان این پست وبلاگ همراه ما باشید تا مشکلات ایتای شما را بدون احتیاج به تماس حل کنیم . یکی از مشکلاتی که پیام رسان ایتا به آن ابتلاست باز نشدن عکس در این برنامه ست .

 شما می توانید جهت حل مشکل باز نشدن عکس های خود به پست علت باز نشدن عکس در ایتا مراجعه کنید و با انجام راهکار های آن عکس های ایتای خود را دانلود و ذخیره کنید . توجه داشته باشید که تنها انجام دقیق این راهکار ها موجب حل مشکل باز نشدن عکس شماست .

پشتیبانی مشکل باز نشدن عکس در ایتا

پشتیبانی مشکل باز نشدن عکس در ایتا

 

 

۷- پشتیبانی مشکل آخرین بازدید ایتا

انجام مداوم بسیاری از فعالیت ها در پلتفرم های شبکه های داخلی به ویژه ایتا موجب شناخته شدن اکانت شما به عنوان ربات شده و هر گونه فعالیت در این برنامه را محدود می سازد .

به عنوان مثال اگر کاربر آخرین بازدید خود راچندین بار در یک بازه زمانی کوتاه تغییر دهد ، آن حساب کاربری توسط برنامه ربات گزارش شده و مانع تغییر بازدید ایتا می شود .

پشتیبانی همراه رایانه برای شما در پست مشکل آخرین بازدید ایتا نحوه آزاد سازی اکانت کاربری را آموزش داده است .  با مطالعه این پست می توانید به راحتی مشکل آخرین بازدید ایتا را در سریع ترین زمان ممکن حل نمایید .

پشتیبانی مشکل آخرین بازدید ایتا

پشتیبانی مشکل آخرین بازدید ایتا

 

 

۸- پشتیبانی مشکل انتقال مالکیت کانال و گروه در ایتا

همه شما با امر تغییر مالکیت در فضای مجازی تا حدودی آشنا هستید . تغییر مالکیت در ایتا ، یکی از امنیتی ترین تغییرات این برنامه به شمار می رود و با خالی راحت می توانید کانال ها و یا گروه های خود را به خرید و فروش برسانید .

مشکل انتقال مالکیت در ایتا ، ممکن است برای هر کاربری که قصد خرید و فروش کانال و یا به امانت سپردن  این برنامه پیش بیاید . شما می توانید برای انتقال مالکیت کانال و گروه خود در ایتا از پست آموزشی انتقال مالکیت کانال در ایتا استفاده کنید .

با استفاده از این پست می توانید به راحتی مالکیت کانال و گروه خود را به دیگران بسپارید و از امنیت این فعالیت مطمئن شوید .

پشتیبانی مشکل انتقال مالکیت کانال و گروه در ایتا

پشتیبانی مشکل انتقال مالکیت کانال و گروه در ایتا

 

 

۹- پشتیبانی مشکل حذف اعضا از کانال ایتا

تا به حال شده بخواهید فردی را از کانال و یا گروه خود حذف کنید و موفق به انجام آن نشوید ؟ تنظیمات نادرست برنامه و عدم رعایت اصول حذف آن باعث شده است که بسیاری از مالکان و یا ادمین های کانال و گروه موفق به حذف کاربر نشده و یا حساب کاربری آن را برای حذف کردن پیدا نکنند .

همراه رایانه برای شما پست وبلاگ آموزشی ای تهیه کرده است که در آن نحوه حذف کاربر از کانال و یا گروه را آموزش می دهد که با مطالعه و انجام آن می توانید به راحتی حساب کاربری منتخب را حذف نمایید .

برای استفاده از آموزش حذف اعضا در کانال و گروه پست حذف اعضا از کانال ایتا بهترین انتخاب برای شماست . با مطالعه این مطلب می توانید بدون نیاز به ارتباط تلفنی با پشتیبانی ایتا مشکل حذف کاربر در کانال ایتای خود را حل کنید .

پشتیبانی مشکل حذف اعضا از کانال

پشتیبانی مشکل حذف اعضا از کانال

 

 

۱۰- پشتیبانی مشکل جستجو در ایتا

جستجو در ایتا یک فعالیت مهم و کاربردی اما دشوار و ناموفقه . چرا که این پیام رسان با یک باگ اساسی در بخش قابلیت جستجو رو به رو شده است  که کاربر را از جستجوی کانال و گروه و یا کاربر منتخب خود نهی می کند .

وجود این باگ باعث شده است که کاربران ایتا نتوانند از ویژگی جستجو در این پیام رسان استفاده کنند و به هدف خود دسترسی داشته باشند . همراه رایانه در پست پشتیبانی ایتا برای شما یک مطلب مهم و کاربردی را تدارک دیده است که با مطالعه آن می توانید از روشی مطمئن مشکل جستجو در ایتا ی خود را حل کنید .

جهت استفاده از این مطلب از پست مشکل جستجو در ایتا دیدن کنید تا بتوانید با راهکار های ارائه شده در آن به راحتی کاربران مورد نظر خود را جستجو کنید .

پشتیبانی مشکل جستجو در ایتا

پشتیبانی مشکل جستجو در ایتا

 

 

۱۱- پشتیبانی مشکل قطعی ایتا

تا به حال شده برنامه ایتا را باز کنید اما هیچ پیام جدیدی نداشته باشید ؟ برنامه ایتا یک شبکه اجتماعی پر طرفدار است بنابراین بدیعی ست که با اختلال یا حتی قطعی رو به رو شود . از آنجایی که دلایل متعددی برای ایجاد مشکل قطعی وجود دارد ، لازم است از روش های گوناگون برای حل آن کمک بگیریم .

برای آموزش حل مشکل قطعی ایتا و یادگیری راه حل های آن مراجعه به پست مشکل قطعی ایتا به شما کاربران عزیز توصبه می شود .

 

پشتیبانی مشکل قطعی ایتا

پشتیبانی مشکل قطعی ایتا

 

 برای کسب اطلاعات هرچه بیشتر در مورد ایتا و راه های ارتباط با پشتیبانی آن در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

شماره تماس پشتیبانی ایتا

در زمان رخ دادن مشکلات هنگام فعالیت در ایتا یا هر مشکل دیگری ، اولین ، سریعترین و بهترین راه پیگیری و حل مشکل ، پشتیبانی تلفنی از طریق شماره تماس پشتیبانی ایتا می باشد . چرا که کارشناس مربوطه در همان لحظه ، پاسخگوی تلفنی به مشکل کاربر خواهد بود .

شماره تماس پشتیبانی ایتا از مواردی هست که کاربران زیادی بدنبال آن می باشند . اما هیچ وقت شماره تماسی برای ارتباط با ایتا پیدا نمیکنند . 

متاسفانه امکان پاسخگویی تلفنی از طریق شماره تماس ایتا ، برای کاربران ایتا ، وجود ندارد ،  چرا که ساپورت کردن بیش از ۴۰ میلیون کاربر از طریق تلفن کمی بعید به نظر می رسد .

شماره تلفن پشتیبانی ایتا

شماره تلفن پشتیبانی ایتا

برای همین ایتا از روش های دیگری برای ارائه خدمات پشتیبانی استفاده میکند که متاسفانه زمانبر می باشند .

پشتیبانی ایتا ۲۴ ساعته

مهمترین ویژگی پشتیبانی ایتا از طریق مرکز همراه رایانه ، پاسخگویی ۲۴ ساعته می باشد . متاسفانه ما دائما در حال مشاهده کاربرانی هستیم که در ساعات پایانی شب و یا روز های تعطیل دچار مشکلات حاد شده اند و به جایی دسترسی ندارند .

فرض کنید نیمه های شب یکی از اشنایان شما تماس گرفته و به شما اعلامش میکند اکانت شما در حال اخاذی یا انتشار محتوای نامناسب میکند ، در حالی که شما خواب هستید !

 

پشتیبانی شبانه روزی ایتا

پشتیبانی شبانه روزی ایتا

بله شما هک شده اید و شخصی وارد حساب شما شده و در حال سواستفاده از اکانت شما می باشد . متاسفانه با فعال کردن تائید دو مرحله ای مانع از دسترسی شما به حسابتان شده است ! در این شرایط که نه مرکزی باز هست و نه کسی پاسخگو ، چاره چیست ؟

ویا ممکن است با مشکلات دیگری در استفاده از برنامه متحمل شوید که برای حل آن به دنبال راهکار مفید میگردید . در چنین شرایطی شما میتوانید در عرض فقط چند دقیقه ، حتی در ساعات ۱۲ شب الی ۷ صبح از طریق تماس با مجموعه همراه رایانه  مشکل خود را حل نمایید .کارشناسان مجرب ما در تمام ۲۴ ساعت شبانه روز شحتی روز های تعطیل ، آماده ارائه خدمات مشاوره و پشتیبانی ایتا به شما عزیزان می باشند .

۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد

 

پشتیبانی آنلاین ایتا

وقتی صحبت از پشتیبانی می شود ، این سوال در ذهن همه ما پیش می آید که باید صبرپیشه کنیم تا به پاسخ سوالات خود را برسیم . طبیعتا پشتیبانی داخل برنامه ایتا به دلیل حجم زیاد پیام قادر به پاسخگویی سریع و به موقع نخواهد بود .

اگر شما هم به دنبال پشتیبانی آنلاین هستید و مانند ما وقت برایتان حکم طلا را دارد ، مشکلات ایتا خود را به همراه رایانه بسپارید . تیم مجرب همراه رایانه با سال ها تجربه علاوه بر ارتباط تلفنی و پاسخگویی شبانه روزی ، از طریق نرم افزار های ریموت و کنترل از راه دور از قبیل انی دسک ، سوپریمو و.. در کمترین زمان ممکن مشکلات ایتا شما را حل می نمایند .

 

 

پشتیبانی برخط ایتا

پشتیبانی برخط ایتا

 

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

یک فکر در مورد “پشتیبانی ایتا

 1. مهدی پویامجد گفت:

  سلام متاسفانه چند بار با پشتیبانی ایتا تماس گرفتم کسی جوابگو نبود.
  بااینکه تو پشتیبانیش تبلیغ از سامانه شبانه روزی رو داشتن.
  لطفاً وقتی مردم رو تشویق به استفاده از پلتفرم‌های داخلی میکنید،حداقل یک شبکه پشتیبانی قوی و پاسخگو پشتش بذارید.
  ۰۹۳۶۳۵۷۴۰۲۵

  1. رسول سالاری گفت:

   سلام
   در حال حاضر مشکل حل شده

  2. ثریا گفت:

   متاسفانه از منم تو ایتا از طریق کانال فروش کفش و لباس به نام۔سیتی سنتر کلاهبرداری شد اما پشتیباتی ایتا پاسخگو نبود و نیست هر چی زنگ میزنم اشغاله۔به پلیس فتا هم شکایت کردم گفتند ادمین این کانال کلاهبردار حرفه ایه و چند بار زندان شده۔۔۔چطور ایتا جنین آدمی دو احراز هویت میکنه و بهش اجازه میده کانال بزنه؟؟؟؟

   1. رسول سالاری گفت:

    بایستی به ای دی گزارش ایتا اعلام کنید و مستندات نشون بدید . قطعا جلو فعالیتش رو میکیرن . میتونید هم با کارشناس های ما تماس بگیرید راهنمایی دریافت کنید

 2. فاطمه غریب گفت:

  شماره ی دیگه ای هست برای تماس با پشتیبانی
  پاسخگو نیستن

  1. رسول سالاری گفت:

   ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ با تلفن ثابت و بدون کد تماس بگیرید

   1. زهرا گفت:

    من تلفن ثابت ندارم ،باید چکار کنم؟

    1. رضا کیوانلو گفت:

     ۰۹۰۱۱۳۰۲۰۰۲ به این شماره داخل ایتا پیام بدید همکاران راهنماییتون کنن

 3. Majid گفت:

  حالا مایی که خط ثابت نداریم باید بریم خونه عمم اون سر شهر ببینم اجازه میده از تلفن ثابتش استفاده کنیم یانه

  1. رسول سالاری گفت:

   جهت ارتباط با کارشناسان همراه رایانه یا بایستی از طریق تلفن ثابتبا شماره ۹۰۹۹۰۷۳۴۵ تماس بگیرید
   یا بایستی اپلیکیشن همراه رایانه رو از سایت همراه رایانه دانلود و نصب کنید و از طریق اپلیکیشن تماس بگیرید

  2. فاطمه گفت:

   دقییییقا واقعا مسخره ست

 4. محمد فریدونی گفت:

  سلام ببخشید یه دوستانی هستند که وام‌می‌فروشند از طریق کانل های ایتا و احراز هویت هم شدند از طریق تنظیمات برنامه ایتا آیا در صورتی که کلاهبرداری کنند میتوانم اقدامی کرد ممنون میشم راهنمایی کنید سپاس

  1. رسول سالاری گفت:

   سلام . داخل برنامه میتونید گزارش کنید ولی در اصل کلاه برداری رو باید از طریق دادگاه اقدام کنید بعد از اثبات حتما با حکم قضایی فعالیتشون در ایتا و سایر جا ها هم مسدود میشه

 5. مونا گفت:

  چطور باید تماس بگیریم

  1. رسول سالاری گفت:

   با تلفن ثابت شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را بدون کد شماره گیری نمایید

 6. فرزانه گفت:

  من تایید دومرحله ای گذاشتم الانم یادم رفته
  چیکارکنم

  1. رسول سالاری گفت:

   باید از طریق اکانت ساپورت پیگیری کنید . میتونید تماس بگیرید راهنماییتون میکنن همکاران

 7. یرلی گفت:

  سلام یرلی هستم چندین بار تماس گرفتم نشد من کد دو مرحله ای را فعال کردم برای ایتا الان میخام برای گوشی دیگه ام نصب کنم نمیشه کد گذاره واژه میخاد فراموش کردم میخاستم کد گذاره واژه را حذف کنید تشکر

  1. زهرا سادات شیرازی گفت:

   با سلام
   از طریق آیدی پشتیبانی داخل برنامه اقدام کید و برای راهنمایی بیشتر با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید .

 8. فرزانه گفت:

  چیزی ازتون کم میشه ….کاری کنید با تلفن همراه تماس بگیریم!!!!!!!!!! تلفن ثابتو از کجا بیارم من؟؟؟؟

  1. رسول سالاری گفت:

   دوست عزیز متاسفانه خطوط هوشمند از طریق تلفن ثابت فقط قابل تماس هستند . شما میتونید اپلیکیشن همراه رایانه رو نصب کنید و از طریق اپلیکیشن تماس بگیرید / http://www.hamrahpc.ir

 9. فرزانه گفت:

  من تایید دومرحله ای رو یادم رفته
  بازنشانی حساب کاربری هم میزنم نمیشه
  چیکارکنم؟

  1. زهرا سادات شیرازی گفت:

   از طریق آیدی پشتیبانی داخل برنامه اقدام کنید. برای راهنمایی بیشتر با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید .

   1. حامد گفت:

    این شماره که نمیگیره
    مینویسه شماره تغییر یافته است

    1. رسول سالاری گفت:

     با تلفن ثابت و بدون کد تماس بگیرید شبانه روزی پاسخگو هستن

 10. Maryam گفت:

  سلام. دیلیت اکانت کردم. مجددا میخوام نصب کنم موفق نمیشم. مدام میگه مجددا تلاش کنید. چندین روزه که این پیام رو میده. نت هم اوکی هست. مشکا نت نیست. باید چکار کرد؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.

  1. رسول سالاری گفت:

   ممکنه شمارتون مسدود شده باشه . تماس بگیرید با کارشناسا صحبت کنیر براتون بررسی کنن / ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ با تلفن ثابت و بدون کد

   1. مهدی آرمان گفت:

    واقعا برای من که یکی از مبلغین پیام رسان ایتا هستم خیلی سخت هست که ایتای خودم پریده و هیچکس پاسخگو نیست .

    1. رسول سالاری گفت:

     تماس بگیرید همکراران ما شبانه روزی پاسخگو هستند .

 11. Maryam گفت:

  تلفن پشتیبانی “۲۴ ساعته” هم هر چه تماس گرفتم موفق نشدم صحبت کنم.

  1. رسول سالاری گفت:

   دوست عزیز بایستی با تلفن ثابت و بدون کد تماس بگیرید

 12. اخمد گفت:

  لطفاً به برنامه EITAA اجازه دهید تا برای کسانی که در خارج از ایران زندگی می کنند فعال شود. گزینه دیگری برای فعال کردن بیشتر از پیامک به آنها بدهید تا اجازه دهید کدهای فعال سازی را از طریق ایمیل دریافت کنند. برخی از افراد سعی کردند حساب های EITAA را فعال کنند ، اما به دلیل خارج بودن شان ، هیچ پیامکی دریافت نکردند نکردند.

  1. رسول سالاری گفت:

   به درسته البته راه هایی وجود داره . میتونید با کارشناسان مشاوره کنید .تماس با تلفن ثابت بدون کد با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵

 13. مهدی آرمان گفت:

  سلام ،متاسفانه ایتا من پریده و چون رمز دو مرحله ای و فراموش کردم و ایمیل ندارم ،الان نمیتونم وارد ایتا بشم، من دوتا کانال فعال جهاد تبیین دارم که الان به شدت با مشکل موجه شدم و کلی اطلاعات داخل ایتا من هست ،هرچی تماس میگیرم از تلفن ثابت پاسخگو نیست و اشغال میزنه. لطفا کمک کنید .

  1. رسول سالاری گفت:

   سلام . دوست عزیز مشاورین ما این مشکل رو حل میکنند برای شما . برای تماس شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ رو با تلفن ثابت و بدون کد شمارهگیری کنید . در صورت مشل از تلفن دیگه ای باید استفاده کنید یا به مخابرات مراجعه کنید تا سرویس هوشمند خطتون رو فعال کنند . در ضمن تلفن های اداری و دولتی معمولا دسترسی به تلفن هوشمند ندارن

 14. علی رضا گفت:

  سلام هرچی با این شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس میگیرم با تلفن ثابت حتی میگه در شبکه موجود نمیباشد من ایتام مشکل پیدا کرده

 15. رسول سالاری گفت:

  سلام . برای حل مشکل ایتا باید چکار کنیم ؟

 16. رضا کیوانلو گفت:

  سلام چرا ایتا کد نمیده

 17. علی گفت:

  سلام
  مشکل ایتا

 18. علیرضا مارالانی گفت:

  سلام خسته نباشیدمن فکرمیکردم ایتابهترین است ولیکن الان اومدم وارد ایتاشوم بالاجبار یه مطلبی مشارکت پیام را انجام دادم حالا میبینم تمامی مکاتبات من از اول باهرکس وهرجاداشتم لودشدبعدکلی وقت گذاشتن برای پاک کردن میبینم تمام فایلهای ذخیره ام که خیلی خیلی برایم مهم بود همه پاک شده خواهشاً بررسی کنید واگرنشه به کل ایتاراحذف میکنم وهمه رانهی میکنم ازایتا

 19. برزو نصیریان. گفت:

  سلام من میخوام ایتا رو نصب کنم ولی ارور میده.

  1. رسول سالاری گفت:

   سلام تماس بگیرید با کارشناسان صحبت کنید

 20. علی تقی زاده گفت:

  سلام من کد تایید دو مرحله ای رو فراموش کردم احتیاج به راهنمایی دارم

  1. رسول سالاری گفت:

   برای حل مشکل فراموشی رمز دو مرحله ای با تیم کارشناسی تماس بگیرید . ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ با تلفن ثابت و بدون کد

   1. بیتا گفت:

    تکلیف ما که تلفن ثابت نداریم چیه؟

    1. رضا کیوانلو گفت:

     به شماره داخل سایت پیام بدید

 21. محمود عربی گفت:

  سلام، برنامه ایتا غیر فعال شده، دستور به روز رسانی صادر شده، برای اینکار اقدام کردم کد تایید میخواهد،دستگاه پیام میدهد،
  ماکد را به برنامه ایتا در دستگاه دیگرتان ارسال کرده ایم،
  در حالی که من برنامه دیگری ندارم،
  چرا کد را پیامک نمی کنید،
  پیشتیبانی شما هم که دائما اشغال است، پس چه باید کرد؟

 22. محمود عربی گفت:

  شماره پشتیبانی شما دائما اشغال است، چرا کد تایید را با پیامک ارسال نمیکنید،
  پشتیبانی خیلی ضعیف است،

 23. محمود عربی گفت:

  سلام، چرا مردم را سرکار می گذارید، چرا جوابگو نیستید،
  اگر نمی توانید به روز روز رسانی صادر کنید،چرا به اسم نسخه قدیمی آنرا باطل میکنید؟
  برای فعال سازی کد میخواهد، کد را هم که میگوید، به نسخه دیگر ایتا شما ارسال میکنم، مگر من چند نسخه ایتا دارم،
  بعد هم پیام میدهد با پشتیبانی تماس بگیرید، پشتیبانی که دائما اشغال است،
  تکلیف مردم چیست؟

  1. رسول سالاری گفت:

   سلام وقت بخیر . دوست عزیز شما در طول شبانه روز میتونید با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید . البته با تلفن ثابت و بدون کد . مشکل شما خیلی ساده هست . بایستی از طریق تماس صوتی کد را دریافت کنید . در صورتی که موفق نشدید تماس بگیرید

 24. دمیری گفت:

  سلام در حال حاضر فقط دویست نفر رو میشه مستقیم به کانال اضاف کرد چطور میشه بیش از دویست نفر به کانال افزود این تعداد خیلی کم هست اگر هزینه بخواد میدیم ولی خلی لازمه که بتونیم مخاطبهامون رو به کانال اد کنیم

  1. رسول سالاری گفت:

   سلام . میتونید از کارشناسا راهنمایی بگیرید
   تماس با کارشناسان همراه رایانه از طریق تلفن ثابت با شماره هوشمند کشوری ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ با تلفن ثابت و بدون کد

 25. مهدی گفت:

  واقعا باعث تاسف هست که مجبوریم از این آشغال استفاده کنیم

 26. علی گفت:

  جمع کنید این ایتا میتاتونو یه کانال داریم دوستم تو ایتا پیام داده منم تو کانال عضو کنید میرم تو کانال افزودن عضو میزنم اسم دوستم نیست ولی تو ایتا بهم دیگه پیام میدیم هست
  بعد تو کانال بیشتر از ۱۶۰ نفر نمیشه عضو کرد.

  واتساب هم برنامه درست کرده
  شما هم برنامه درست کرده
  کیفیت واتساب کجا کیفیت ایتا کجاست

  1. رضا کیوانلو گفت:

   سلام ایتا هنوز توی مرحله ازمایشی هست با یه برنامه ۲۰ ساله مقایسه نکنید لطفا . عضو هارو هم از طریق لینک میشه اضافه کرد تا ۵۰۰ نفر

 27. مریم گفت:

  سلام وقت بخیر من یکی از حساب هام را حذف کردم( به طور کامل) بعد که می خواستم دوباره با همان شماره حساب کاربری ایجاد کنم وقتی شماره ام را وارد می کنم پیام می دهد بیش از حد امتحان کردید بعدا تلاش کنید منظورش از بعدا چند روز هست

  1. رضا کیوانلو گفت:

   سلام مرسی. طبق روال ۱۰ روز زمان میبره

 28. امیر گفت:

  سلام از دیشب ایتا همش میزنه درحال اتصال بروز رسانی هم کردم همنجوری است تازه حذف کردم دوباره بزنم شاید بهتر بشه باز میخام شماره وارد کنم درحال اتصال میزنه مشکل چیه. ۰۹۹۶۲۹۹۳۱۷۷

  1. رضا کیوانلو گفت:

   در حال حاظر مشکل حل شده می تونید وارد شید

 29. سلام وقت تون بخیر ببخشین استاد من دیروز کار نکرد الانم زنگ زدم پشتیبانی میگه شماره در شبکه موجود نیست لطفا در صورت امکان ایتا من بیاد
  مجددا حذف و نصب کردم نه شماره تلفن وارد میشه نه کد تأیید

  1. رضا کیوانلو گفت:

   در حال حاظر مشکل حل شده می تونید وارد شید

 30. ناشناس گفت:

  سلام خداوکیلی این چه برنامه ایی هس هر روز قطع هس قطع بودنش به کنار استیکرها فقط پنج تا میشه ذخیره کرد بعد یه مدت حذف میشه یکم از برنامه های دیگه یاد بگیرید واقعا که هیچی بلد نیستید

 31. فاطمه گفت:

  سلام این شماره رو با تلفن وابت و بدون کد گرفتم اما بوق میزنه فقط
  مشکل چیه

  1. رضا کیوانلو گفت:

   با تلفن ثابت مشکلی نداره

نظرات بسته شده اند