واتس اپ, اندروید, شبکه های اجتماعی, همه مطالب

تماس تصویری واتس اپ کجا ذخیره میشه

حل مشکلات با کمک رایانه               

در این مقاله، به این موضوع می پردازیم که تماس تصویری واتس اپ کجا ذخیره میشه ؟ با ما همراه باشید.

ما در شرکت همراه پی سی و در مقاله تماس تصویری واتس اپ کجا ذخیره میشه، می خواهیم در مورد این سوال صحبت کنیم که تماس تصویری واتس اپ کجا ذخیره میشه و چنانچه این قابلیت به صورت پیش فرض در واتس اپ وجود نداشته باشد، چه راهکارهایی برای ضبط تماس تصویری واتس اپ وجود دارد و ما از چه روش های می توانیم این ضعف را پوشش داده و کارهای خود را بدون خلل به پیش ببریم.

شما عزیزان باید بدانید که ما در شرکت همراه پی سی، همیشه در کنار شما عزیزان هستیم تا شما بتوانید مشکلات مختلف رایانه ای، موبایلی و تبلتی خود را حل کنید. نظیر همین مقاله که با عنوان تماس تصویری واتس اپ کجا ذخیره میشه، عنوان شده است و سوال بسیاری از شما عزیزان می‌باشد. کارشناسان ما در شرکت همراه پی سی، پاسخ تمام این سوالات را به صورت جامع و کاربردی در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد.

پس همان طور که دانستیم، هدف ما در مقاله جامع تماس تصویری واتس اپ کجا ذخیره میشه، حل کردن این معضل خواهد بود و حتما شما عزیزان اگر با ما در این مقاله جامع و کاربردی همراه باشید، قطعا اطلاعات کامل و جامعی برای حل این مشکل به دست خواهید آورد و یک بار برای همیشه این سوال برای شما حل خواهد شد.

پس با شرکت همراه پی سی، در مقاله جامع تماس تصویری واتس اپ کجا ذخیره میشه، همراه باشید. شرکت همراه پی سی، از برترین موسسات در این حوزه شناخته می شود.

حل مشکلات با کمک رایانه

در مقاله تماس تصویری واتس اپ کجا ذخیره میشه، به سوالات گوناگون پاسخ خواهیم داد. با ما بمانید.

مقاله جنجالی رمز گذاشتن برای واتساپ آیفون را از دست ندهید.

پیشنهاد می کنیم از پست پشتیبانی ایتا دیدن کنید.

آیا تماس تصویری واتس اپ توسط خود برنامه در جایی ذخیره میشود؟

آیا تماس تصویری واتس اپ توسط خود برنامه در جایی ذخیره میشود؟

آیا تماس تصویری واتس اپ توسط خود برنامه در جایی ذخیره میشود؟

قطعا مهم ترین سوالی که در مقاله تماس تصویری واتس اپ کجا ذخیره میشه برای ما اهمیت دارد، همین سوال است و ما مستقیما به سراغ اصل مطلب خواهیم۰ رفت تا ماجرا کاملا واضح شود و ما بدانیم که آیا در حال حاضر قابلیت ضبط تماس تصویری در واتس اپ وجود دارد یا خیر؟ و دلایل این موضوع چیست؟

باید بدانیم که در حال حاضر واتس اپ هیچ قابلیتی برای ضبط خودکار تماس های تصویری ندارد و علت این امر نیز حفاظت از حریم خصوصی افراد است که متقابلاً از طریق این پیام رسان با یکدیگر در ارتباط هستند. شاید اگر ما بخواهیم راهکاری از درون این برنامه بیابیم، راهی بسیار دشوار و شاید حتی نشدنی را در پیش گرفته ایم.

پس راهکار مناسب برای رفع این مشکل در مواقع ضروری چیست؟

شرکت همراه پی سی در مقاله جامع تماس تصویری واتس اپ کجا ذخیره میشه، به این سوال در بخش بعدی پاسخ خواهد داد. پس همراه ما باشید.

راه حل های ضبط تماس های تصویری واتس اپ چیست؟

راه حل های ضبط تماس های تصویری واتس اپ چیست؟

راه حل های ضبط تماس های تصویری واتس اپ چیست؟

قطعا برای هر موضوعی، پاسخی مناسب وجود دارد و در عصر ما به واسطه افزایش تکنولوژی و راه های گوناگونی که به مدد علم و تجربه به دست آمده است، باعث شده است تا بسیاری از راهکارهایی که شاید در نگاه اول برای ما نشدنی و غیر ممکن باشد، اما وقتی به امکانات در دسترس امروز خود نگاهی بیندازیم و از متخصصین آن عرصه ها همانند شرکت همراه پی سی استفاده کنیم، قطعا راهکارهای خوبی وجود دارد و می تواند این ماجرا را به صورت کلی برای ما حل کرده و آن خلا را پوشش دهد.

حال اگر بخواهیم در مورد این خلا در اپلیکیشن واتس اپ که ما در مقاله تماس تصویری واتس اپ کجا ذخیره میشه، به آن می پردازیم، صحبت کنیم و راه حلی مناسب یه وسیله ابزارهای کمکی استفاده کنیم، باید بگوییم که تنها راه حل ساده و قابل استفاده برای همه ما  استفاده از اپلیکیشن ها و نرم افزارهایی است که توانایی دارد تا از صفحه نمایش موبایل، تبلت و … فیلمبرداری کند و همزمان تمامی تصاویر موجود در صفحه نمایش و صداهای داخلی و ورودی به دستگاه را ضبط کند و در نهایت همانند فیلمی کامل و ضبط شده از تماس تصویری واتس اپ ما، درون گالری ما ذخیره کند و ما بتوانیم به وسیله این ابزارها به راحتی بتوانیم معضل های مختلف را پاسخ دهیم.

راه حل برای ضبط تماس تصویری واتس اپ، استفاده از ابزارهای فیلمبرداری از صفحه نمایش است

پس راه حل برای ضبط تماس تصویری واتس اپ، استفاده از ابزارهای فیلمبرداری از صفحه نمایش است و شما عزیزان می توانید با نصب این نرم افزارها و اپلیکیشن ها روی دستگاه خود، از این برنامه ها برای ضبط تصویر، صوت و تماس تصویری خود استفاده کنید‌.

البته ما در شرکت همراه پی سی به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که اگر ضبط صداهای ورودی برای شما نیز اهمیت دارد، باید از برنامه هایی استفاده کنید که در کنار ضبط تصویر، صوت های داخلی و ورودی به دستگاه که از محیط به دست می آید را نیز ضبط نماید.

ابن نکته نیز قابل اهمیت است که در بسیاری از گوشی های موبایل و تبلت های امروزی همانند بسیاری از موبایل های مدل شیائومی و … خود موبایل برنامه ای پیش فرض برای ضبط صوت و تصویر کامل صفحه نمایش دارا می‌باشد و این برنامه جزوی از آپشن های آن مدل موبایل محسوب خواهد شد.

شما حتما نیاز به نصب برنامه خاصی برای ضبط تماس تصویری واتس اپ ندارید

پس شما حتما نیاز به نصب برنامه خاصی برای ضبط تماس تصویری واتس اپ ندارید و باید ابتدا به این نکته بپردازیم که آیا موبایل ما قابلیت ضبط صفحه نمایش را دارا می‌باشد و این آپشن را دارد؟ یا آن که ناچاریم تا به نرم افزارهایی متوسل شویم که شما عزیزان برای ضبط تماس تصویری واتس اپ، می توانید از آن استفاده کنید.

برای آن که بدانیم آیا دستگاه موبایل ما دارای آپشن ضبط صفحه نمایش هست و یا خیر، باید ابتدا به قسمت ربان منو و کاربر دسی بالای صفحه، یعنی همانجا که داده های همراه و موارد مشابه را فعال یا غیر فعال می کنیم رفته و در آنجا به دنبال گزینه  و یا آیکونی بگردیم که به ضبط صفحه نمایش اشاره می کند و روی آن بزنیم تا برنامه پس از فعالسازی اجرا شود.

در این تصویر، گزینه ای به نام ضبط صفحه نمایش وجود دارد که به عنوان مثال برای ساده سازی این آموزش قرار داده شده است و شما عزیزان این گزینه را در نوار بالای صفحه خود دارید، باید بدانید که شما بدون نیاز به نصب برنامه خاصی می توانید به ضبط تصویر صفحه نمایش بپردازید و البته باید دقت کنید که صوت داخلی و خارجی هم قابلیت ضبط شدن در این مدل از ضبط صفحه نمایش، فعال باشد.

برای آگاهی از این مورد باید یک بار به طور آزمایشی، به ضبط صفحه نمایش خود بپردازید.

حال اگر موبایل شما دارای این آپشن نبوده و شما این آیکون را در نوار بالای صفحه نمایش خود ندارید، هرگز نگران نباشید. زیرا شما عزیزان می توانید با نصب برخی از ابزارها و اپلیکیشن‌هایی که ما به شما پیشنهاد می دهیم و هم اکنون در گوگل وجود دارد، به ضبط تماس تصویری واتس اپ خود بپردازید و این معضل را یک بار برای همیشه حل کنید.

پس با متخصصین شرکت همراه پی سی در مقاله جامع و کاربردی تماس تصویری واتس اپ کجا ذخیره میشه، همراه باشید.

معرفی اپلیکیشن هایی که با آن می توانید تماس تصویری واتس اپ را ذخیره کنید

معرفی اپلیکیشن هایی که با آن می توانید تماس تصویری واتس اپ را ذخیره کنید

معرفی اپلیکیشن هایی که با آن می توانید تماس تصویری واتس اپ را ذخیره کنید

برای این که بدانید تماس تصویری واتس اپ کجا ذخیره میشه، بایستی برخی از اپلیکیشن ها را بشناسیم. در حالی که اکنون گوشی‌های هوشمند از قابلیت ضبط صفحه به ‌صورت پیش‌فرض و بدون نرم‌افزار پشتیبانی می‌کنند، بسیاری از ویژگی‌هایی که برنامه‌های فیلمبرداری از صفحه نمایش ارائه می‌دهند، از جمله تنظیم کیفیت فیلم، تنظیم نرخ فریم، ضبط صدای داخلی برای برنامه‌ها و بازی‌ها، و … پس اگر به دنبال این ویژگی ها هستید، باید از یک برنامه ضبط صوت و تصویر از صفحه نمایش استفاده کنید اما اگر این امکان را ندارید، هرگز نگران نباشید.

در مقاله جامع تماس تصویری واتس اپ کجا ذخیره میشه، مروری بر بهترین برنامه‌های فیلمبرداری از صفحه نمایش برای صدا و تصویر اندروید را به شما پیشنهاد می‌کنیم و مطمئن شده‌ایم که اپلیکیشن‌های کاملا رایگانی را انتخاب کنیم که حاوی تبلیغات آزاردهنده نباشند، علاوه بر این که دارای یک ویرایشگر ویدیوی ساده هستند. برای اجرای سریع ویژگی‌های ویدیو و همچنین پشتیبانی از صدای داخلی و پشتیبانی از افزودن واترمارک به ویدیو، برنامه هایی وجود دارد. بنابراین بدون هیچ مقدمه‌ای، لیستی از بهترین ضبط ‌کننده صفحه برای اندروید در ادامه مبحث تماس تصویری واتس اپ کجا ذخیره میشه، ارائه شده است.

بهترین برنامه های فیلمبرداری از صفحه نمایش

بهترین برنامه های فیلمبرداری از صفحه نمایش

بهترین برنامه های فیلمبرداری از صفحه نمایش

در این لیست، ۱۰ گزینه بسیار عالی برای برنامه های ضبط صفحه نمایش اندروید داریم، چرا که این برنامه ها تمامی امکانات مورد نیاز شما مانند ضبط ویدیو با کیفیت بالا و انتخاب منبع صدا، اعم از صدای داخلی برنامه ها، بازی ها و یا صدای میکروفون را در اختیار شما قرار می دهند. شما می توانید با توجه به ویژگی های ارائه شده توسط برنامه و نیازهای خاص خود، بهترین را برای خود انتخاب کنید.

بخشی از ویژگی های این اپلیکیشن ها:

 • این برنامه ها برای گوشی های هوشمند اندروید ۱۰، ۱۱ و جدیدتر موجود است.
 • سبک و آسان برای استفاده سهل و آسان، عملکرد را تحت تاثیر قرار نمی دهد، به خصوص در هنگام ضبط بازی
 • کاملا رایگان بدون تبلیغات یا ویژگی های پولی بوده و هیچ واترمارکی اضافه نشده است.
 • این بهترین و سریع ترین برنامه ضبط صفحه برای کسانی است که نمی خواهند برنامه های خارجی را دانلود کنند.

شما می توانید با استفاده از ضبط داخلی و بدون برنامه، با کشیدن منوی بالای گوشی که در آن نماد عکسبرداری از صفحه نمایش را مشاهده می کنید، از صفحه نمایش عکس بگیرید. اما در گوشی های شیائومی، این ویژگی یک برنامه پیش فرض است که در داخل صفحه برنامه ها قرار دارد و به عنوان Screen Recorder شناخته شده است. در ادامه نوشتار تماس تصویری واتس اپ کجا ذخیره میشه، توضیحی درباره نحوه گرفتن اسکرین شات سامسونگ بدون نرم افزار بیان شده است:

 • منوی بالای اعلان‌ها و تنظیمات سریع را پایین بکشید، سپس نماد ضبط صفحه را پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید.
 • برنامه های ضبط صفحه، ویدئو، صدا و تصویر برای اندروید
 • اگر نماد را در اینجا پیدا نکردید، روی دکمه Quick Panel Edit کلیک کنید، روی نماد ضبط ضربه بزنید و نگه دارید و سپس آن را به جای مناسب بکشید.
 • نرم افزار ضبط صدا و تصویر صفحه نمایش
 • در مرحله بعد، روی نماد ضبط صفحه اندروید ضربه بزنید تا فرآیند ضبط شروع شود.
 • در پنجره ای که ظاهر می شود، می توانید منبع صدا اعم از صدای داخلی یا خارجی یا هر دو را با هم انتخاب کنید و سپس روی start recording کلیک کنید تا گوشی شروع به ضبط هر اتفاقی که روی صفحه می افتد، نماید.
 • اکنون می توانید هر کاری که می خواهید در ویدیوی ضبط شده ضبط شود، انجام دهید و پس از اتمام روی دکمه توقف ضبط، در کادر کوچکی که در بالای صفحه ظاهر می شود کلیک کنید و به این ترتیب ویدیو در دستگاه شما ذخیره می شود و شما می توانید در گالری عکس و ویدیو یا در برنامه Files به آن دسترسی داشته باشید.

ضبط صفحه نمایش بدون نرم افزار شیائومی:

گوشی های شیائومی (رابط MIUI) دارای یک برنامه پیش فرض و داخلی برای ضبط صفحه نمایش بدون نیاز به نصب ضبط کننده خارجی هستند و می توانید با جست و جوی اپلیکیشن Screen Recorder در صفحه اصلی از این قابلیت استفاده کنید. گوشی و سپس کلیک کردن روی آن برنامه، خوشبختانه به شما امکان می دهد تا تنظیمات ضبط صفحه نمایش خود را از جمله تنظیم کیفیت فیلم، نرخ فریم، نرخ بیت، انتخاب منبع صوتی و موارد دیگر را کنترل کنید.

بهترین برنامه های فیلمبرداری از صفحه نمایش

ضبط صفحه گوشی OnePlus :

گوشی های OnePlus با سیستم OxygenOS کار می کنند که به طور پیش فرض شامل یک برنامه ضبط صفحه با صدای داخلی نیز می شود و با کشیدن صفحه از بالا می توانید آن را پیدا کنید تا منوی اعلان ها باز شود و در اینجا خواهید دید که آیکون ابزار Screen Recorder برای ضبط صفحه نمایش وجود دارد.

اما اگر آن را پیدا نکردید، روی علامت مداد کلیک کنید تا مربع های بیشتری به پنل سریع اضافه شود. در اینجا نماد ضبط کننده صفحه را جست و جو کنید و سپس آن را به صفحه مربوطه اضافه کنید.

برای یافتن بهترین پاسخ به سوال تماس تصویری واتس اپ کجا ذخیره میشه، با کارشناسان شرکت همراه پی سی در ارتباط باشید.

برنامه Screen Recorder

برنامه Screen Recorder

برنامه Screen Recorder

وقتی در مورد بهترین برنامه های ضبط ویدیو برای اندروید صحبت می کنیم، مطمئناً باید با برنامه بسیار چشمگیر Screen Recorder شروع کنیم که سادگی و ظرافت بسیار زیادی دارد که علاوه بر رایگان بودن، استفاده از آن را آسان می کند.

این برنامه به شما امکان می دهد کلیپ های ویدیویی را با دقت ضبط کنید از ۲۴۰p تا ۴K، نرخ بیت ۲ مگابیت بر ثانیه است و همچنین به شما امکان می دهد تا با نرخ فریم از ۲ فریم بر ثانیه تا ۱۲۰ فریم بر ثانیه فیلمبرداری کنید، بنابراین می توانید از آن برای فیلمبرداری برنامه ها، بازی ها و موارد دیگر استفاده کنید.

یکی از مهم ترین ویژگی های ارائه شده توسط این اپلیکیشن همچنین امکان ضبط صدای خارجی یا داخلی با دقت بسیار بالا است؛ به طوری که صدا بدون هیچ گونه اعوجاج در فیلم واضح به نظر می رسد و واترمارکی به فیلم اضافه نمی کند و این اپلیکیشن بهترین عملکرد را روی اندروید ۱۰ و نسخه‌های جدیدتر دارد زیرا ارائه می‌کند. شما همچنین از مزایای زیر برخوردار هستید:

 • دارای یک ویژگی بسیار قدرتمند برای گیمرها است که به عنوان Game Launcher برای بازی های تیراندازی شناخته می شود.
 • از طریق آن می توانید بازی های قدرتمندی مانند PUBG و Call of Duty را بدون تاثیر بر عملکرد گوشی ضبط کنید.
 • این یکی از بهترین برنامه های فیلمبرداری از صفحه نمایش برای اندروید به حساب می آید، به دلیل ویژگی های فوق العاده ای که دارد.
 • این برنامه حاوی یک ویرایشگر ویدیوی ساده است که به شما کمک می کند ویدیو را برش دهید و متن یا لوگو را به ویدیو اضافه کنید.
 • می‌توانید نماد برنامه را در پانل تنظیمات سریع اعلان‌ها اضافه کنید تا در هر زمان فوراً شروع به گرفتن صفحه کنید.
 • برنامه را به صورت رایگان دانلود کنید.

AZ Screen Recorder، صفحه نمایش ضبط صدا و تصویر

اگر به دنبال برنامه ای جامع هستید که شامل تمام ویژگی ها و تنظیمات برای ضبط صفحه باشد، قطعا AZ Screen Recorder بهترین گزینه برای شما خواهد بود، زیرا این برنامه به شما امکان می دهد که تمام تنظیمات از جمله تنظیم وضوح و کیفیت این ویدئو را علاوه بر تنظیم نرخ فریم که به ۶۰ فریم می رسد، در ثانیه بهترین برنامه فیلمبرداری از صفحه نمایش برای اندروید با صدای داخلی یا خارجی محسوب می شود و این برنامه به شما اجازه می دهد تا هر چیزی که روی صفحه اتفاق می افتد، قبل از شروع ضبط تا ۶۰ ثانیه شمارش معکوس تنظیم کنید.

از جمله ویژگی های برنامه، امکان مکث و تکمیل فیلمبرداری در ادامه می باشد و می توانید راه های بسیاری را برای توقف فیلمبرداری در تنظیمات تنظیم کنید، از جمله تکان دادن گوشی یا بستن صفحه نمایش و از جمله ویژگی های برنامه؛ همچنین امکان صادرات ویدیو در فرمت های مختلف و حتی یک GIF متحرک را دارد. این برنامه همچنین دارای ویژگی های زیر است:

 • فیلمبرداری از صفحه نمایش از ویدیو با کیفیت بالا تا ۱۰۸۰p پشتیبانی می کند.
 • پس از اتمام ضبط، می توانید با افزودن متن و غیره، ویدیو را به سرعت ویرایش کنید.
 • دارای یک رابط کاربری زیبا، ساده و آسان است که آن را برای مبتدیان نیز مناسب می کند.
 • به شما امکان می دهد تمام تنظیمات ویدیو مانند کیفیت، نرخ فریم و منبع صدا را سفارشی کنید.
 • برنامه را به صورت رایگان دانلود کنید.
 • در صورت ابهام، با متخصصین شرکت همراه پی سی تماس بگیرید.

Super Screen Recorder: ضبط کننده صفحه بدون روت

اپلیکیشن Super Screen Recorder دارای ویژگی های مهم و کاربردی فراوانی است که از جمله آنها می توان به رابط کاربری ساده ای اشاره کرد که علاوه بر قابلیت ویرایش فیلم، استفاده از آن را آسان کرده و نیازی به روت و محدودیت زمانی برای ضبط صفحه گوشی ندارد و بهترین برنامه ضبط صفحه با صدای داخلی در نظر گرفته می شود. زیرا از ضبط از میکروفون پشتیبانی می کند.

از طریق این برنامه می‌توانید ویدیوهای باکیفیت دریافت کنید زیرا به شما امکان می‌دهد وضوح، کیفیت، نرخ فریم و نرخ بیت را کنترل کنید. همچنین به شما امکان می‌دهد در هر زمان، ضبط ویدیو را متوقف نموده و از سر بگیرید. این برنامه همچنین شامل یک آیکون شناور می باشد که اگر احساس کردید آزاردهنده است، می توانید آن را پنهان کنید. در ادامه، نکات زیر مهمترین ویژگی های برنامه است:

 • کاملا رایگان است و واترمارک به ویدیو اضافه نمی کند.
 • پشتیبانی از ضبط صدای برنامه ها و بازی ها (صدای داخلی) در هنگام عکسبرداری
 • دارای یک ابزار قلم مو برای نقاشی روی فیلم ها در حین ضبط ویدیو
 • این قطعا بهترین برنامه ضبط صفحه نمایش با صدا است، چه داخلی یا خارجی، یا هر دو با هم
 • می‌توانید پس از پایان تصویربرداری، ویدیو را قطع کنید یا سرعت آن را تغییر دهید.
 • برنامه را به صورت رایگان دانلود کنید.

Mobizen Screen Recorder

در واقع بیشتر از برنامه Mobizen برای عکسبرداری از صفحه اندروید وجود ندارد، زیرا این اپلیکیشن به لطف امکاناتی که ارائه می دهد، از جمله قابلیت فیلمبرداری با کیفیت مورد نیاز از ۲۴۰p تا ۱۰۸۰p بسیار محبوب است و همچنین می توانید نرخ فریم را از ۵ فریم بر ثانیه تا ۶۰ فریم در ثانیه کنترل کنید و نرخ بیت از ۰.۵ مگابیت بر ثانیه تا ۱۲ مگابیت در ثانیه می باشد.

نه تنها این مورد، بلکه این اپلیکیشن علاوه بر عکاسی از دوربین چهره و قابلیت حذف واترمارک از طریق تنظیمات، دارای تعداد زیادی قابلیت دیگر مانند ابزار ویرایش فیلم و تایمر شمارش معکوس قبل از شروع فیلمبرداری است و با توجه به این ویژگی‌ها و سایر ویژگی‌ها، Mobizen به یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های فیلمبرداری از صفحه نمایش برای اندروید تبدیل شده است، جایی که توانسته بیش از ۱۰۰ میلیون دانلود در Play Store داشته باشد.

ویژگی های بیشتر برنامه:

 • استفاده از این اپلیکیشن به دلیل رابط کاربری ساده و منظم آن بسیار آسان است.
 • ضبط صفحه از ویدئو در حالت عمودی یا افقی پشتیبانی می کند.
 • صدای داخلی را ضبط می کند که آن را برای بازی ها و برنامه ها مناسب می کند.
 • می توانید علامت دایره ای را پنهان کنید تا در فیلم ضبط شده ظاهر نشود.
 • این بهترین نرم افزار رایگان ضبط صفحه نمایش گوشی است.
 • برنامه را به صورت رایگان دانلود کنید.
 • ممکن است برای شما جالب باشد: بهترین برنامه های کاربردی برای کسب درآمد از اینترنت می باشد.

برنامه Google Play Games

نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش اندروید

در حالی که در جست و جوی بهترین برنامه های ضبط صفحه نمایش ویدیو برای اندروید هستید، ممکن است از قبل برنامه ای در گوشی شما وجود داشته باشد که همان برنامه بازی های Google Play است که در اکثر گوشی های اندرویدی موجود است و همچنین به صورت رایگان در Play در دسترس است.

فروشگاه بدون تبلیغات یا ویژگی های پولی، این قابلیت را پشتیبانی می کند. این اپلیکیشن قابلیت ضبط ویدیو با کیفیت تا ۷۲۰p را در کنار سایر ویژگی های بسیار مفید دارد.

اما یکی از ایرادات اپلیکیشن این است که در آخرین نسخه های اندروید، تنها از قابلیت فیلمبرداری از صفحه نمایش پشتیبانی می کند و در تمامی کشورهای دنیا این قابلیت را ارائه نمی دهد. علاوه بر این، عمدتا برای بازی های تیراندازی در نظر گرفته شده است. البته می توانید از آن برای فیلمبرداری برنامه ها، فیلم ها و غیره بدون مشکل استفاده کنید.

برنامه را به صورت رایگان دانلود کنید.

نرم افزار ضبط صدا داخلی XRecorder

نرم افزار ضبط صدا داخلی XRecorder

نرم افزار ضبط صدا داخلی XRecorder

نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش اندروید

XRecorder یک برنامه بین المللی و بسیار پرطرفدار برای ضبط صفحه و صدا برای اندروید است که توسط InShot توسعه یافته است. این برنامه عمدتا روی ارائه بیشترین تعداد ویژگی به صورت رایگان تمرکز دارد که از طریق آن می توانید فیلم های با کیفیت تا ۱۰۸۰p با نرخ فریم ۶۰ فریم در هر ثانیه بگیرید. همچنین لوگو را نیز به ویدیو اضافه نمی کند و در نتیجه ظاهر کلی ویدیو را تحت تأثیر قرار نمی دهد.

این برنامه دارای رابط کاربری بسیار ساده و طراحی زیبا با کنترل های روان است که استفاده از آن آسان است و اپلیکیشن دارای ابزار ترسیمی است که به شما امکان می دهد مناطق خاصی را در فیلم در حین تصویربرداری انتخاب کنید که آن را به یکی از بهترین صفحه نمایش های ویدئویی تبدیل می کند.

ویژگی های XRecorder:

 • ضبط صفحه از ویدئو بدون واترمارک، بدون روت، بدون درپوش ویدئو پشتیبانی می کند.
 • شما می توانید کیفیت فیلم را به دلخواه کنترل کنید. کیفیت بالا با کیفیت بزرگ یا کم و سایز کوچک
 • پشتیبانی از ضبط صدای خارجی از میکروفون یا صدای داخلی برنامه ها و بازی ها
 • علاوه بر فیلمبرداری از صفحه نمایش، می توانید از دوربین جلویی عکس بگیرید یا از صفحه نمایش عکس بگیرید.
 • برنامه را به صورت رایگان دانلود کنید.
 • اطلاعات تکمیلی را از شرکت همراه پی سی کسب نمایید.

Screen Recorder V برنامه ضبط صفحه نمایش با صدا

Screen Recorder V برنامه ضبط صفحه نمایش با صدا

Screen Recorder V برنامه ضبط صفحه نمایش با صدا

با ما در ادامه مقاله تماس تصویری واتس اپ کجا ذخیره میشه همراه باشید تا بهترین برنامه های ضبط صفحه را معرفی کنیم. برنامه دیگری که به لطف ویژگی هایی که در آن گنجانده شده است، مورد پسند و ترجیح قشر زیادی از کاربران قرار گرفته است و از نظر امکانات و ویژگی ها بسیار شبیه به ضبط کننده صفحه AZ است.

تنظیمات این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا از صفحه نمایش موبایل با کیفیتی در محدوده ۲۴۰p و تا ۲K فیلم برداری کنید که علاوه بر بیت ریت از ۲ مگابایت تا ۱۵ مگابایت بر ثانیه است و همچنین برنامه امکان تغییر فریم را نیز به شما می دهد. بین ۲۴ فریم در ثانیه تا ۶۰ فریم در ثانیه سرعت دهید و همه این موارد به شما کمک می کند تا کیفیت و اندازه ویدیو را کنترل کنید.

از جمله ویژگی های اپلیکیشن نیز می توان به اضافه کردن ژست های لمسی اشاره کرد که در هنگام فیلمبرداری روی صفحه نمایش داده می شود و می توانید تایمر شمارش معکوس را برای ۳ ثانیه قبل از شروع فیلمبرداری اضافه کنید و در صورت بروز مشکل می توانید ضبط را مکث کنید و سپس آن را مجدداً راه اندازی کنید و این برنامه روی سیستم عامل اندروید ۱۰ و جدیدتر کار می کند و باعث می شود تا بهترین نرم افزار ضبط صفحه با صدای داخلی و خارجی باشد.

ویژگی های Screen Recorder V:

 • نرم افزار کاملا رایگان بدون تبلیغات یا واترمارک روی ویدیو
 • این برنامه به شما اجازه می دهد تا یک لوگو روی ویدیوی مورد نظر خود قرار دهید.
 • این برنامه دارای یک رابط سازمان یافته، ساده و روان است که استفاده از آن را آسان می کند.
 • ابزارهای ویرایش ویدیو مانند افزودن افکت ها، فیلترها و تغییر صدا را فراهم می کند.
 • امکان ضبط فیلم با کیفیت بالا با فعال بودن دوربین جلو
 • پشتیبانی از دکمه شناور برای شروع و توقف آسان تیراندازی
 • برای بازی بسیار مناسب است زیرا روی عملکرد دستگاه تأثیر نمی گذارد.
 • برنامه را به صورت رایگان دانلود کنید.

 ضبط صفحه ویدما

ضبط صفحه ویدما

ضبط صفحه ویدما

نرم افزار ضبط صفحه نمایش موبایل، صدا و تصویر

اگرچه نسخه پولی Vidma Screen Recorder وجود دارد، اما نسخه رایگان آن به دلیل ویژگی های بسیاری که ارائه می دهد، کاملاً کافی است. از جمله امکان ضبط ویدیو با کیفیت عالی تا ۱۰۸۰p.

همچنین می توانید تایمر شمارش معکوس را قبل از شروع فیلمبرداری، تا ۱۰ ثانیه تنظیم کنید. همچنین می توانید منبع صوتی را به دلخواه انتخاب کنید، می توانید فقط صدای میکروفون (صدای خارجی) یا صدای رسانه ای مانند بازی ها و برنامه ها (صدای داخلی) یا هر دو را با هم ضبط کنید.

استفاده از این برنامه نیز بسیار آسان است، زیرا تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه را از پلی استور دانلود کنید و منتظر بمانید تا روی گوشی شما نصب شود، پس از آن می توانید بلافاصله بدون نیاز به تنظیم زیاد، ضبط را شروع کنید.

تنظیمات و یا دادن مجوزهای زیادی به برنامه نیاز ندارید، بنابراین اگر به دنبال یک نرم افزار ضبط صفحه نمایش موبایل هستید که سهولت استفاده را برای شما فراهم کند، Vidma Screen Recorder انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.

برنامه را به صورت رایگان دانلود کنید.

برنامه عکسبرداری از صفحه نمایش Apowersoft

برنامه عکسبرداری از صفحه نمایش Apowersoft

برنامه عکسبرداری از صفحه نمایش Apowersoft

نرم افزار ضبط صفحه نمایش موبایل، صدا و تصویر

اکنن برنامه دیگری که قابل ذکر است، اپلیکیشن Apowersoft Screen Recorder می باشد. یکی از بارزترین ویژگی های اپلیکیشن این است که به شما امکان ضبط صفحه نمایش با وضوح ۱۴۴۰p را به صورت کاملا رایگان می دهد. شما می توانید همچنین برای حفظ اندازه، فیلم های با کیفیت پایین تا ۳۶۰p بگیرید.این برنامه همچنین از ضبط صدای خارجی از میکروفون و همچنین قابلیت فیلمبرداری از بازی ها، برنامه ها، فیلم ها و موارد دیگر پشتیبانی می کند.

این نرم افزار همچنین بهترین برنامه ضبط صفحه نمایش موبایل برای صدا و تصویر محسوب می شود زیرا ویژگی های مفید بسیاری مانند نمایش ژست های حرکتی روی صفحه هنگام فیلمبرداری و اختصاص نام پیش فرض به کلیپ های ویدئویی ضبط شده برای دسترسی آسان به آنها را در اختیار شما قرار می دهد. در اپلیکیشن Files، اما این اپلیکیشن فاقد یک ویژگی بسیار مهم است که امکان ضبط صدای داخلی در اندروید ۱۰ وجود ندارد!

برنامه را به صورت رایگان دانلود کنید.

سوالات متداول در مورد ضبط صفحه برای اندروید

سوالات متداول در مورد ضبط صفحه برای اندروید

سوالات متداول در مورد ضبط صفحه برای اندروید

بهترین راه برای ضبط صفحه گوشی چیست؟

بدون شک ابزار داخلی اندروید بهترین راه برای ضبط ویدیو از صفحه نمایش موبایل است، زیرا نیازی به نصب برنامه های خارجی ندارد، عملکرد دستگاه را تحت تاثیر قرار نمی دهد و از ضبط صدای داخلی و خارجی پشتیبانی می کند.

بهترین نرم افزار ضبط صفحه نمایش موبایل چیست؟

در این مبحث، به ۱۰ اپلیکیشن ضبط صفحه نمایش با امکانات بسیار چشمگیر اشاره کردیم که اولین اپلیکیشن این لیست یعنی Screen Recorder از نظر سادگی بهترین است در حالی که اپلیکیشن Mobizen از نظر امکاناتی که ارائه می دهد بهترین است.

فیلم های ضبط شده کجا ذخیره می شوند؟

شما به راحتی می توانید ضبط های صفحه نمایش را در گالری یا برنامه استودیو روی گوشی خود پیدا کنید و همچنین می توانید آنها را در داخل برنامه Files با ورود به حافظه داخلی و سپس کلیک بر پوشه DCIM و سپس کلیک روی Screenshots پیدا کنید و در این بخش فیلم‌های ذخیره‌شده را خواهید دید یا می‌توانید آن‌ها را در پوشه برنامه‌ای که استفاده می‌کنید، پیدا کنید.

بهترین نرم افزار ضبط صفحه بدون واترمارک چیست؟

اکثر برنامه های قبلی از ضبط صفحه بدون واترمارک پشتیبانی می کنند، اما اگر از بین آنها بهترین ها را می خواهید، برنامه AZ Screen Recorder یا روش پیش فرض در گوشی بدون برنامه را توصیه می کنیم، همچنین به یاد داشته باشید که برنامه هایی که حاوی واترمارک هستند، مانند Mobizen اجازه می دهند. شما آن را به صورت رایگان از تنظیمات حذف کنید.

حالا از ضبط صفحه روی گوشی خود لذت ببرید!

با این کار ما بررسی بهترین اپلیکیشن های فیلمبرداری از صفحه نمایش برای اندروید را به پایان رسانده ایم که می توانید به آن ها تکیه کنید، چه برای برنامه های عکسبرداری، چه بازی و یا حتی توضیحات و غیره و اگر در انتخاب بین این اپلیکیشن ها دچار سردرگمی شدید، روی برنامه های خود تمرکز کنید.

نیاز دارد تا برخی از این اپلیکیشن ها را امتحان کنید تا ببینید کدام یک کار را به بهترین نحو انجام می دهد تا بتوانید به آن تکیه کنید و همچنین برای بهره مندی از مزایا، نصب بیش از یک اپلیکیشن روی گوشی شما ایرادی ندارد. برای کسب آگاهی بیشتر، با متخصصین شرکت همراه پی سی در ارتباط باشید.

معرفی واتس اپ

معرفی واتس اپ

معرفی واتس اپ

چه کسی از WhatsApp اطلاعی ندارد؟ این برنامه در دهه گذشته در صدر برنامه های رایگان در فروشگاه Google Play و Apple Apps Store بوده است. همه این نکات به دلیل ارزشی است که واتس اپ برای مشتریان خود به ارمغان می آورد.

به طور عمده برای پیام رسانی استفاده می شود، این یکی از محبوب ترین سیستم عامل های پیام رسانی در سراسر جهان است. علاوه بر پیام رسانی، با ارائه بسیاری از ویژگی های جدید برای کاربران مختلف، ارزش به ارمغان می آورد. واتس‌اپ به‌عنوان محبوب‌ترین پلتفرم پیام‌رسانی در جهان، چیزهای زیادی برای ارائه دارد و در ادامه، همه آن‌ها را مورد بحث قرار می‌دهیم.

چند کلمه در مورد تاریخچه WhatsApp:

چند کلمه در مورد تاریخچه WhatsApp:

چند کلمه در مورد تاریخچه WhatsApp:

تولد این اپلیکیشن زمانی اتفاق افتاد که دو نفر از کارمندان سابق یاهو در سال ۲۰۰۹ درخواست دادند. در ابتدا امکانات زیادی در این اپلیکیشن وجود نداشت. با این حال، با گذشت زمان و افزایش کاربران، تیم واتس‌اپ به افزودن ویژگی‌ها ادامه داد و به مفیدتر کردن این برنامه برای کاربران ادامه داد.

یک نکته جالب در مورد نام واتس اپ این است که در نظر گرفته شده بود به صدای “چه خبر است” که یک اصطلاح رایج در جهان برای تماس با کسی است. WhatsApp در سال ۲۰۱۴ که به طور مداوم محبوبیت پیدا می کند، توسط فیس بوک خریداری شد. با این حال، از آن زمان به عنوان یک پلت فرم جداگانه فعالیت می کند.

چه ویژگی هایی وجود دارد که واتس اپ را منحصر به فرد و شگفت انگیز می کند؟

چه ویژگی هایی وجود دارد که واتس اپ را منحصر به فرد و شگفت انگیز می کند؟

چه ویژگی هایی وجود دارد که واتس اپ را منحصر به فرد و شگفت انگیز می کند؟

یکی از دلایل اصلی موفقیت این پلتفرم، امکانات ارائه شده در این اپلیکیشن است. برخی از ویژگی ها منحصر به فرد هستند و برخی نه، اما تقریباً هر ویژگی ارزش زیادی دارد. در اینجا برخی از ویژگی‌هایی را که بیشترین ارزش را برای کاربران به ارمغان می‌آورند، توضیح خواهیم داد.

این ویژگی مورد انتظار کاربران واتس اپ بود. اگرچه این ویژگی قبلاً توسط برخی از برنامه های دیگر ارائه شده است، اما واتس اپ اخیراً آن را اعلام کرده است. این یکی از بهترین چیزها در مورد حریم خصوصی است زیرا وقتی روشن می شود، پیام های ارسال شده به طور خودکار پس از هفت روز حذف می شوند.

شخص دیگری می تواند این پیام ها را با ضبط صفحه نمایش خود در زمانی که پیام در آنجا است، ذخیره کند.

استفاده از قالب بندی متن بهترین راه برای صحبت خارج از پیام بوده و انجام آن در واتس اپ بسیار آسان است. شما می توانید کارهایی مانند متن پررنگ یا متن ایتالیک انجام دهید. تنها کاری که باید انجام دهید، این است که چند کاراکتر خاص به متن خود اضافه کنید که قالب بندی می شود.

این یک ویژگی بسیار مفید برای کسانی است که می خواهند به صورت گروهی یا پیام های انفرادی، اعلان های ویژه ای ارائه دهند. هنگامی که صحبت از ارسال و دریافت اطلاعات از طریق اینترنت می شود، چیزی که بیشتر مردم به آن نیاز دارند، امنیت است.

WhatsApp در این مورد عالی بود زیرا رمزگذاری سرتاسری را ارائه می دهد. سطح امنیت در واتس اپ قابل تصور است زیرا دارندگان واتس اپ نمی توانند پیامی که ارسال می کنید را رمزگشایی کنند و آن را به یکی از امن ترین پلتفرم ها برای ارسال اطلاعات تبدیل می کند.

ذخیره یا عدم ذخیره تصاویر و ویدیوها به انتخاب شماست.

برای کسب آگاهی بیشتر، با کارشناسان شرکت همراه پی سی تماس بگیرید.

داشتن یک گالری عکس پر از محتوای بیهوده، موضوعی است که همه از آن متنفرند. با WhatsApp، نمی‌توانید کنترل کنید چه کسی تصاویر و ویدیوها را برای شما ارسال می‌کند زیرا افراد و گروه‌های مختلف، اطلاعات متفاوتی را به اشتراک می‌گذارند.

موضوعی که در کنترل شماست، این است که اجازه دهید این فیلم ها ذخیره شوند یا نه. این یکی از بهترین ویژگی های واتس اپ است که در آن می توانید ذخیره خودکار ویدیوها را در گالری خود غیر فعال کنید. در اینجا می توانید تصاویر یا فیلم ها را مشاهده نموده و به اشتراک بگذارید و به طور خودکار ذخیره نمی شوند. با این حال، در صورت تمایل می توانید آنها را به صورت دستی ذخیره کنید.

اعلان ها و آهنگ های زنگ سفارشی

اعلان ها و آهنگ های زنگ سفارشی

اعلان ها و آهنگ های زنگ سفارشی

این یک ویژگی است که در برنامه های تلفن بومی وجود داشت، اما در هیچ پلت فرم آنلاین موجود نبود. واتس اپ اپلیکیشنی بود که این مورد را ارائه کرد، زیرا می توانید چیزهای زیادی را برای مخاطبین خاص سفارشی کنید. موارد زیر مواردی هستند که می توانید برای مخاطبین خاص سفارشی کنید.

صدای اعلان

زنگ اعلان روشن (فقط اگر تلفن شما از آن پشتیبانی کند.)

آهنگ زنگ

موضوع گفت و گو

تصویر زمینه چت

برای کسانی که می‌خواهند بدانند چه کسی بدون چک کردن تلفن به آنها پیامک می‌فرستد، این یک ویژگی عالی است.

پشتیبانی از PC / MAC

WhatsApp از استفاده همزمان در دستگاه های مختلف پشتیبانی می کند. اگرچه هیچ گزینه ای برای ورود دائم وجود ندارد، اما همچنان می توانید گزینه “من را به خاطر بسپار” یا “من را در حالت ورود نگه دارید” را در صفحه ورود علامت بزنید. با این کار می توانید از واتس اپ در هر یک از رایانه ها و لپ تاپ های خود استفاده کنید.

فقط از طریق رایانه شخصی یا مک خود به https://web.whatsapp.com مراجعه کنید

صرف نظر از سیستم عاملی که روی آن کار می کنند، اگر مرورگر وجود دارد و گوشی شما به اینترنت متصل است، می توانید از واتس اپ در رایانه استفاده کنید.

با استفاده از واتس اپ می توانید گروه خود را در رایانه خود مدیریت کنید، به خصوص اگر از برنامه ی WhatsApp در رایانه خود استفاده می کنید. این مورد یکی از ویژگی های اصلی واتس اپ است که بسیاری از افراد به طور مرتب از آن استفاده می کنند.

انواع مختلف گزینه های اشتراک گذاری مکان

انواع مختلف گزینه های اشتراک گذاری مکان

انواع مختلف گزینه های اشتراک گذاری مکان

اشتراک گذاری موقعیت مکانی، یک ویژگی ارائه شده توسط واتس اپ است که به روش های مختلف کار می کند. یک روش، به اشتراک گذاری مکان ساده است در حالی که دیگری در مکان زنده است.

اشتراک‌گذاری ساده موقعیت مکانی یک گزینه عالی است. زمانی که می‌خواهید چیزی را به محل خود تحویل دهید یا به کسی مرجع موقعیت مکانی خود را بدهید، قابل استفاده است. با این حال، مکان زنده بیشتر شبیه یک ویژگی امنیتی است که به فرد دارای موقعیت مکانی شما اجازه می‌دهد بداند که در حال حاضر کجا هستید.

گاهی اوقات نیاز به ذخیره مکالمات وجود دارد. در حالی که پشتیبان گیری یک گزینه عالی است، اما در برنامه باقی می ماند و همچنان روی همان پلتفرم کار می کند. بنابراین، صادرات چت یک گزینه عالی است. این که آیا می خواهید این کار را از طریق ایمیل انجام دهید یا مکالمات را در یک سند فایل متنی ذخیره کنید، انتخاب شماست.

با استفاده از این ویژگی، می توانید چت های خود را ایمن نگه دارید و هر زمان که بخواهید، آماده استفاده می باشد، حتی اگر تلفن یا حساب واتس اپ خود را ندارید.

واتساپ بدون تبلیغات

واتساپ بدون تبلیغات

واتساپ بدون تبلیغات

با وجود میلیاردها کاربر، چیزی که در مورد واتس اپ فوق العاده است، این است که هیچ تبلیغاتی وجود ندارد. اگر به برخی دیگر از پلتفرم های اجتماعی که استفاده می شوند نگاه کنیم، همه آنها دارای تبلیغاتی هستند که ما با آنها کاری نداریم.

با این حال، واتس اپ همچنان با شخصی سازی کامل آن، یک پلتفرم عالی برای کاربران ایجاد می کند. نداشتن تبلیغات آزاردهنده در حین استفاده از برنامه، تجربه را برای کاربران عالی می کند.

واتساپ به صورت مادام العمر رایگان است

واتساپ به صورت مادام العمر رایگان است

واتساپ به صورت مادام العمر رایگان است

برنامه ای که به شما امکان می دهد اطلاعات زیادی را به اشتراک بگذارید، به رشد کسب و کار شما کمک می کند و همچنین می تواند به شما در ارسال و دریافت پرداخت کمک کند. به طور معمول، روند با دانلود برنامه کاملا رایگان شروع می شود. جدای از آن، استفاده از آن نیز بسیار ارزان است زیرا می توانید با حداقل داده اینترنت از آن استفاده کنید.

اگر در محل خود اتصال wi-fi دارید، استفاده از whatsapp تقریبا رایگان خواهد بود. یکی دیگر از چیزهای خوب در این مرحله این است که حتی اگر از آن در سطح بین المللی استفاده می کنید، لازم نیست نگران هزینه یا استفاده اضافی از اینترنت باشید. زیرا برای تمام دنیا استاندارد است.

سخن آخر

سخن آخر

سخن آخر

به عنوان سخن آخر در مقاله جامع تماس تصویری واتس اپ کجا ذخیره میشه، ما به شما شرکت همراه پی سی را معرفی می کنیم که شما عزیزان می توانید تمامی مشکلات مربوط به مشکلات مختلف رایانه و موبایل و تبلت را رفع و حل کنید.

شما عزیزان می توانید با مراجعه و ارتباط گرفتن با کارشناسان مجموعه شرکت همراه پی سی که از تخصص و اطلاعات پیشرفته و مدرنی برخوردار هستند، در کمترین زمان ممکن مشکلات مختلف رایانه ای و موبایلی خود را، هر کجا که هستید، برطرف کنید.

در پایان توصیه می کنیم، رفع هک واتساپ را مطالعه کنید.

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *