ویندوز, اندروید, اینترنت و شبکه, کامپیوتر, موبایل, نرم افزار, همه مطالب

حیوانات سه بعدی در خانه

حل مشکلات با کمک رایانه               

حیوانات سه بعدی گوگل را به خانه بیاورید!

تماشای حیوانات بصورت سه بعدی ، یکی از بهترین مناظر سینمایی در صفحه های نمایش می باشد . انسان همواره عاشق تماشای طبیعت بوده . با پیشرفت تکنولوژی و اختراع دوربین ، تصویربرداری و نمایش مناظر طبیعت بخصوص حیوانات ، یکی از علاقه مندی های بشر گردیده است .

تماشای تصاویر حیوانات ، آن هم بصورت سه بعدی ، برای انسان ، بسیار لذت بخش و شگفت انگیر می باشد . در تکنولوژی تصاویر سه بعدی ، شما با درک ابعاد در سه محور x , y, z میتوانید خود را در کنار اشیا داخل فیلم حس کنید . این امر باعث میشود بیننده فیلم را واقعی تر حس کند . حس حضور واقعی کنار حیوانات سه بعدی یکی از هیجان انگیز ترین احساست بشر می باشد .

واقعیت مجازی چیست ؟

واقعیت جازی یا Virtual Reality که به اختصار به آن وی آر یا vr می گویند که از دیر باز مورد استفاده قرار گرفته در اصل اشاره به اشیا یا وسایلی دارد که ماهیت واقعی ندارند و بیشتر تشابه به اصل حقیقی آن دارند . اولین استفاده از مبحث واقعیت مجازی شاید به تئاتر برگردد !

شبیه سازی صحنه ها و اشیا در صحنه های تئاتر نوع واقعیت مجازی بشمار می اید . با اختراع صنعت فیلم ، واقعیت مجازی رنگ و بوی دیگری گرفت و بسرعت مورد استقبال قرار گرفت .

واقعیت مجازی بیشتر توسط هد ست های مخصوص آن استفاده میگردد . با لنز های مخصوص و نوع خاص فیلمبرداری آن ها شما تصاویر و فیلم را سه بعدی می  بینید.

حل مشکلات با کمک رایانه

کاربرد های واقعیت مجازی

واقعیت مجازی بیشتر در صنایع فیلم ، بازی و گیم ، شبیه ساز های آموزشی و .. بکار می رود . استفاده از واقعیت مجازی در بازی ها و آموزش انقلابی بپا کرده .

بازی های رایانه ای و فیلم های واقعیت مجازی ، حس حضور در صحنه های بازی و فیلم را صدها برابر تقویت کرده و هیجان این صحنه ها را دوچندان ساخته .

به عنوان مثال در واقعیت مجازی ترن های هوایی ، کاربر احساس میکند واقعا سوار یک ترن هست و با حرکت ترن به بالا و پایین و چپ و راست ، بدن بیننده دچار حرکت میشود . مغز به اشتباه احساس میکند واقعا سوار بر ترن هوایی شده و همان نوع احساس و هیجان و واکنش ها را در بدن شخص ایجاد میکند .

شبیه ساز ها درواقعیت مجازی

کاربرد دیگر واقعیت مجازی استفاده در سیمیلاتور ها یا شبیه ساز ها می باشد . شبیه ساز ها هم در صنعت بازی و هم در صنعت آموزش استفاده می شود . شما با استفاده از شبیه ساز های رانندگی و یا خلبانی ، میتوانید ، صحنه های رانندگی و خلبانی را بدون ماشین و هواپیما تمرین و تجربه کنید .

بنابرای آموزش با شبیه ساز ها بسیار کم خطر تر و ارزان تر تمام میشود . شبیه ساز های واقعیت مجازی با ترکیب دستگاه های مکانیکی ، کلیه شرایط یک دستگاه واقعی را برای شما شبیه ساز میکنند .

لرزش ، صدا ف باد، پاشیدن آب و حرکت در جهات مختلف همه دست به دست هم میدهند تا کاربر کاملا احساس کند در یک محیط واقعی قرار گرفته است .

حیوانات مجازی گوگل

گوگل هم از مقوله واقعیت مجازی عقب نمانده و حیوانات مختلفی را شبیه سازی کرده . شما میتوانید از حیوانات واقعیت مجازی گوگل ، برای سرگرمی و ویا آموزش استفاد کنید . حیوایانت واقعیت افزوده گوگل از طریق گوشی های هوشمندی که این قابلیت را پشتیبانی میکنند ، قبل دسترسی می باشند .

حیوانات سه بعدی گوگل

حیوانات سه بعدی گوگل

فیلم آموزشی حیوانات مجازی گوگل

ما در این مطلب مراحل استفاده از قابلیت وافعیت مجازی گوگل با گوشی های همراه را به شما آموزش میدهیم . شما به راحتی میتوانید با تماشای این کلیپ ، حیوانات مجازی و سه بعدی گوگل را بهخانه خود بیاورید ، با آنها عکس بگیرید و با بچه ها بازی کنید .

حیوانات سه بعدی گوگل برای بچه ها و بزرگتر ها بسیار هیجان انگیز خواهد بود . برای اینکار کافی است تا فیلم آموزشی حیوانات سه بعدی گوگل را در ادامه این مطلب مشاهده کنید و طبق آموزش آن ، حیوانات مجازی را در گوشی خود مشاهده کنید و در اتاق خود جا نمایی کنید .

 

امیدواریم با تماشای کلیپ آموزشی حیوانات سه بعدی گوگل ، توانسته باشید این حیوانات مجازی را به خانه خود ، اورده باشید . در هر مرحله از انجام کار اگر با مشکلی برخورد کردید ، کارشناسان همراه رایانه ، آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما عزیزان می باشند .

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد از سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵

تایید دو مرحله ایتا

دیلیت اکانت ایتا

مشکل بروز رسانی ایتا

پشتیبانی ایتا

کانال ایتا همراه رایانه 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *