ایتا, شبکه های اجتماعی, همه مطالب

درآمد زایی در ایتا

حل مشکلات با کمک رایانه               

اهمیت درامد زایی از ایتا . در دنیا فعلی به دلیل مشغله های کاری و برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه ، بسیاری از مردم به سمت خرید های اینترنتی و غیر حضوری جذب شده اند .

قبلا در واتساپ ، اینستا و تلگرام ، کانال های تبلیغاتی بیشتر مرسوم بودند ، اما امروزه با روی کار آمدن پیامرسان های داخلی مانند ایتا ، مردم کمتر به سراغ شبکه های خارجی می روند !

مزایای ایتا نسبت به تلگرام و اینستاگرام

اولا ایتا در ایران فیلتر نیست و دسترسی کاربران به آن بسیار ساده می باشد . بنابراین درآمد زایی در ایتا بسیار آسان می باشد .

دوما پیگیری مشکلات کاربران به دلیل وجود دفتر نمایندگی این اپلیکیشن در کشور و تبعیت از قوانین کسب و کار کشور ، راحت تر و در دسترس پذیر تر است . مشکلاتی مثل پریدن پیج ، بسته شدن ، نابودی زحمات چند ساله شما در یک شب و .. در شبکه های اجتماعی داخلی وجود ندارد .

اینترنت ارزان : بدلیل عدم نیاز به فیلتر شکن و همچنین طرح های تشویقی دولت از پلتفرم های داخلی ، اینترنت مصرفی این یرنامه ها نسبت به نمونه های خارجی آن بسیار به صرفه تر می باشد .

حل مشکلات با کمک رایانه
درامد زایی از کانال ایتا

درامد زایی از کانال ایتا

موقعیت طلایی کسب و کار در ایتا

پیامرسان ایتا امروزه با داشتن بیش از ۱۷ میلیون کاربر فعال ، یک فرصت استثنایی و ویژه برای کسب و کار شما می باشد . هرگز این نکته را فراموش نکنید که هر چه زودتر به این شبکه اجتماعی بپیوندید ، شانس بیشتری برای موفقیت و دریافت ممبر دارید .

روش های درامد زایی از ایتا

به طور کلی از دو روش می توان در شبکه های اجتماعی من جمله ایتا درامد کسب کرد !

درامد زایی در ایتا از طریق فروش خدمات و محصول

درآمد زایی در ایتا از طریق تبلیغات

نکته مهم : رمز موفقیت در هر دو دسته این است که برای موفقیت و کسب درامد ،  شما بایستی حتما با فعالیت و تکنیک های اصولی ، اعضای کانال ها و مخاطبین خودتون رو افزایش بدید .

شما می توانید روش های افزایش ممبر ایتا را در سایت همراه رایانه مطالعه نمایید و با کمک آن اعضای کانال خودتان را افزایش بدهید . برای این منظور بر روی عبارت روش های افزایش ممبر ایتا کلیک کنید .

 

در آمد زایی از طریق فروش کالا و خدمات

در این مورد شما با تشکیل یک کانال و افزایش ممبر اون و همچنین بکارگیری فنون معرفی و فروش اقدام به افزایش اعضای کانال خود کرده و سپس از طریق معرفی کالا و خدمات خودتون در کانال ، اقدام به فروش آنها به کاربران خود می کنید .

در بحث فروش کالا و خدمات از طریق شبکه های اجتماعی و ایتا نکته خیلی مهم جلب اعتماد خریدار و کاربران می باشد .

با توجه به امکان سواستفاده و کلاه برداری در فروش های اینترنتی ، و سایر مشکلات خرید اینترنتی ، کاربران به سختی برای خرید به یک کانال اعتماد می کنند .

شما برای جلب اعتماد کاربران بایستی کارهایی انجام دهید . برند سازی ، استفاده از مواردی که به اعتماد سازی کمک می کنند مثل درج آدرس معتبر جهت پی گیری ، درج تلفن همراه و ثابت پاسخگو و .. از جمله مواردی هستند که به جلب اعتماد کاربران کمک می کنند .

ساخت فروشگاه در ایتا

برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی و در آمدزایی  در ایتا ابتدا باید یک کانال ایجاد کنید که پیش تر مراحل ایجاد یک کانال عمومی در ایتا را به شما عزیزان آموزش داده ایم .پس از تاسیس یک کانال عمومی نوبت به تنظیمات آن کانال و تبدیل شدن آن به فروشگاهی اینترنتی می رسد . ابتدا یک نام برای  فروشگاه انتخاب کنید که از چندین کلید واژه مرتبط با نوع محصولاتی که قرار است در این کانال به فروش برسد ، تشکیل شده باشد . به طور مثال حراجستون کیف و کفش و پوشاک زنانه

سپس یک عکس پروفایل از محصولات خود انتخاب کنید و در قسمت بیوگرافی یا همان توضیحات نیز در ارتباط با فروش محصول این فروشگاه اینترنتی متنی تایپ کنید .

لازم به ذکر است که در قسمت توضیحات یک پل ارتباطی بین مدیر فروش و مشتری قرار دهید تا مشتریان بتوانند بها شما ارتباط برقرار کرده و سفارش محصول دهند .

در ضمن مهم ترین اصل یک فروشگاه اینترنتی موفق ، جلب اعتماد آن است . برا این کار شما میتوانید کانالی تحت عنوان رضایت مشتری در نظر بگیرید و لینک آن را در فروشگاه و در قسمت توضیحات قرار دهید که اعتمادمشتریان را به خود جلب  کنید .

در کانال های فروشگاهی شما محصولات خود را جهت فروش ارائه میکنید . قراردادن تصاویر با کیفیت از محصول ، توضیحات کافی از ویژگی های محصول ، تغییر حالت کانال به کانال رسانه محور و.. به افزایش درصد موفقیت شما کمک میکند .

کانال رسانه محور در ایتا

کانال رسانه محور در ایتا

راه اندازی کانال فروش خدمات

در این کانال ها هم شیوه کار شبیه به همان کانال های فروشگاهی می باشد با این تفاوت که بجای فروش محصول ، خدمات فروخته می شود . این خدمات می تواند خدمات شغلی یک استاد کار از قبیل نجاری و .. باشد و یا فروش خدمات آموزشی ، تورهای گردشگری ، آموزش زبان ، مشاوره و ..

 

در امد زایی از طریق تبلیغات در ایتا

یکی دیگر از راه هایی که شما می توانید در ایتا اقدام به کسب درامد کنید ، قبول سفارش تبلیغات کالا ها ، خدمات و یا کانال های دیگر باشد . به طور قطع برای درامد زایی از این روش شما نیاز به یک کانال با ممبر بالا و بازدید زیاد هستید .

چرا که تنها در صورت داشتن ممبر بالا و بازدید زیاد هست که دیگران راغب می شوند در کانال شما تبلیغات داشته باشند .

بنا بر این قبل از شروع به فعالیت برای اخذ سفارشات تبلیغ ، شما بایستی ابتدا یک کانال قدرتمند و بزرگ داشته باشید .

همچنین می توانید مطلب تنظیمات کانال در ایتا را مطالعه نمایید .

مزایای درامد از تبلیغات نسبت به فروشگاه

ممکن است شما اصلا کالا یا خدماتی برای فروش نداشته باشید و یا حتی یک خانم خانه دار باشید ، بنابراین تنها راه درامد زایی شما از فعالیت در شبکه اجتماعی ایتا ، کسب درآمد از طریق تبلیغات می باشد .

نکته مثبت دیگر درامد زایی از این طریق این هست که شما برای افزایش اعضا دست بازتری دارید ، شما می توانید با ارائه انواع مطالب و محتوای خبری ، علمی ، سرگرمی ، آموزشی و … به راحتی مخاطبین زیادی را به کانال خود جذب کرده و پس از رسیدن به حد نصاب برای اخذ تبلیغات از دیگران اقدام و برنامه ریزی کنید .

توجه داشته باشید مهمترین رمز موفقیت در این روش اعضای زیاد و بازدید خوب از مطالب می باشد . در این روش نیاز چندانی به کسب اعتماد دیگران ندارید ، چرا که محصول مورد نظر آنها که همان بازدی کانال می باشد در معرض نمایش همگان قرار دارد .

 

روش های افزایش ممبر ایتا

برای افزایش ممبر ایتا روش های زیادی وجود دارد که ما انواع روش ها در این مطلب به شما آموزش میدهیم . برخی از این روش ها رایگان می باشند و برخی دیگر شامل هزینه می باشد . شما با توجه به قدرت مالی ، وقت و .. می توانید یک دو یا همه این روش ها را برای افزایش اعضای کانال خود استفاده نمایید .

افزایش اعضای کانال از طریق اد ممبر

اولین و راحت ترین راه افزایش ممبر و اعضای کانال ، اد کردن مستقیم مخاطبینتان در کانال هست . برای این منظور کافی است به قسمت مشترکین کانال رفته و با زدن گزینه افزودن مشترک ، مخاطبین خودتون رو به کانال اضافه کنید .

افزایش اعضای کانال از طریق اد ممبر

افزایش اعضای کانال از طریق اد ممبر

تنها محدودیت های این روش این هست که اولا باید مخاطبین رو تک تک به کانال اضافه کنید ، دومین محدودیت این روش این هست که با این راه تنها ۲۰۰ ممبر می توانید به کانال خود اضافه کنید .

که خوب در ابتدای شروع به کار کانال رقم خوبی می باشد !

افزایش ممبر از طریق ارسال لینک دعوت

با توجه به محدودیت اد کردن ۲۰۰ نفر ، برای افزایش اعضا از بین مخاطبین می توانید از طریق ارسال لینک دعوت ، آنها را به کانال خود دعوت کنید .

آموزش ساخت لینک دعوت و نحوه بدست آوردن id کانال را در مطلب آموزش ساخت کانال ایتا مطالعه کنید .

افزایش ممبر با تبادل کانال های دیگر

یکی دیگر از روش های افزایش ممبر ، تبلیغ لینک دعوت کانال در کانال های دیگر می باشد . برای این منظور که به آن تبادل می گویند ، شما لینک دعوت و یک بنر یا توضیح از کانال خود را در یک کانال دیگر قرار می دهید ، به این ترتیب ممکن است اعضای دیگر کانال ها نیز علاقه مند به عضویت در کانال شما شوند .

در این روش شما نیز می بایستی آدرس و بنر کانال مورد نظر را در کانال خود قرار دهید که به آن تبادل می گویند .

افزایش ممبر با تبلیغ در سایر کانال ها

ممکن است شما یا کانال های دیگر تمایلی به تبادل نداشته باشید . می توانید کانال خود را در آنها تبلیغ کنید . یعنی لینک دعوت و بنر کانال خود را در کانال های دیگر تبلیغ می کنید که معمولا کانال های دیگر بابت این کار از شما پول میگیرند . در صورتی که کانال مورد نظر که تبلیغات را بهش سپرده اید از اعضای بالایی برخوردار باشد ، به صرفه تر خواهد بود .

تبلیغات در ایتا

یکی دیگر از موثر ترین روش های تبلیغ در ایتا ، استفاده از تبلیغات خود ایتا می باشد . بدینصورت که ادرس پست یا کانال شما در بالای صفحه چت ایتا قرار می گیرد و کاربران با مشاهده آن میتوانند وارد کانال شما شوند .

این تبلیغ نسبت به سایر روشها موثر تر وگران تر می باشد . در حال حاضر دو پلن تبلیغاتی با حداقل ۸۰۰ هزار تومان و سه میلیون تومان در ایتا وجود دارد .

جهت تبلیغات در ایتا می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید . همچنین کارشناسان همراه رایانه در تمام مدت شبانه روز و حتی روز های تعطیل پاسخگوی سوالات و مشکلات شما عزیزان می باشند .

شما می توانید با کمک کارشناسان ما پلن تبلیغاتی خود را فعال نمایید .

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵

یک روش مطمئن اما با هزینه بالاتر نیز وجود دارد آن هم تبلیغ از طریق خود پیارسان ایتاست . برای این نوع تبلیغ باید به آدرس https://pay.eitaa.com مراجعه کنید .

لینک های محبوب

رفع هک واتس اپ

دیلیت اکانت ایتا

مشکل کیبورد

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *