سیگنال, شبکه های اجتماعی, همه مطالب

پیام رسان سیگنال چیست

حل مشکلات با کمک رایانه               

چنانچه درباره سیگنال سوال دارید و یا با سوال پیام رسان سیگنال چیست مواجه شدید ، کافیه با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا با کارشناسان همراه رایانه در ارتباط باشید .

یکی از بهترین برنامه هایی که از امنیت و کیفیت بالا برخوردار است و در حوزه پیام رسانی فعالیت می کند ، سیگنال می باشد .

این پیام رسان علاوه بر ارسال و دریافت پیام ، قابلیت ارسال و دریافت محتویات رسانه ای ، فایل و سند را به عهده دارد .

اپلیکیشن سیگنال یکی از بهترین پیام رسان هایی ست که از امنیت بسیار قوی ای برخوردار بوده و تمامی پیام های آن سرتا سر رمز نگاری شدست . برای اطلاع از ویژگی های سیگنال کافیه کلیک کنید .

سیگنال یک پیام رسان متن باز اما بسیار امنیتی و غیر قابل نفوذ است .

حل مشکلات با کمک رایانه

امنیت بسیار این برنامه موجب شده است همه افراد چه بسا کاربرانی که در حوزه تست نفوذ نیز فعالیت می کنند برای ارسال و دریافت داده های مورد نظرشان از این نرم افزار استفاده کنند .

به طور کلی می توان گفت یکی از بهترین پیام رسان هایی که در حوزه امنیت جزء برترین ها محسوب می شود ، پلتفرم سیگنال است .

 

تاریخچه پیام رسان سیگنال

تاریخچه سیگنال

تاریخچه سیگنال

همانطور که گفتیم سیگنال جز بهترین برنامه هاییست که وظیفه پیام رسانی را به عهده داشته و امنیت بالای آن حرف اول را در فضای مجازی می زند .

برنامه نویسان این نرم افزار دو مهندس به نام های مایکل هرمان و برایان آکتون هستند که در سال ۲۰۱۰ اولین نسخه منتشر شده از سیگنال را ارائه دادند .

نقطه شروع این پیام رسان این بود که این دو مهندس قبل از ایجاد این نرم افزار حوزه کاری اشان در پروژه های امنیتی و حریم خصوصی گوگل خلاصه می شد .

آن دو پس از مدتی تصمیم گرفتند نرم افزاری پیام رسان تولید کنند که بتواند به انجام عملیات های پیام رسانی در بستری امن و رمزنگاری شده بپردازند .

امنیت قوی این برنامه به دلیل استفاده از رمزنگاری پیشرفته Protocol  Signal است که موجب شده تا داده های ارسالی و دریافتی بدون هیچ گونه خطا و مشکلی به فعالیت خود ادامه دهد .

لازم به ذکر است که رمزنگاری سیگنال پروتکل یکی از قوی ترین شیوه ها و پروتکل های پیام رسانی در دنیای بروز اینترنت بشمار می رود .

در ابتدای انتشار این پیام رسان نام این برنامه Text Secure  بود که تنها تمرکز و هدف اصلی آن ارسال و دریافت پیام های متنی یا به عبارتی پیام رسانی بود .

در سال ۲۰۱۴ نام این برنامه از تکست سکیور به سیگنال تغییر یافت .

هنوز که هنوزه با گذشت ۱۳ از انتشار این پیام رسان ، هیچ پیام رسان قدرتمند دیگری به روی دستش نیامده است .

 

دانلود پیام رسان سیگنال 

همراه رایانه برای راحتی شما کاربران عزیز ، پستی تهیه کرده است که در آن انواع روش دانلود سیگنال را آموزش می دهد . بنابراین شما می توانید با مطالعه آن نسخه مورد نظر سیستم عامل خودتان را نیز دانلود کنید .

برای دانلود سیگنال کافی ست از پست آموزشی دانلود سیگنال استفاده کنید ؛ همچنین می توانید برای نحوه ارتباط با پشتیبانی پیام رسان سیگنال به پست شماره پشتیبانی سیگنال مراجعه کنید .

چنانچه با مطالعه مطلب سیگنال چیست با سوال مواجه شدید ، کافی ست با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا کارشناسان همراه رایانه شما را راهنمایی کنند .

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *