اینترنت و شبکه, اینستاگرام, شبکه های اجتماعی, موبایل, همه مطالب

فراموش کردن رمز اینستاگرام

حل مشکلات با کمک رایانه               

آیا با مشکل فراموش کردن رمز اینستاگرام روبرو شده اید ؟ نگران نباشید ، کافی ست تلفن ثابت خود را بردارید و شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را بدون کد شماره گیری کنید ( تماس از طریق موبایل امکان پذیر نمی باشد ) و به صورت شبانه روزی با کارشناسان اینستاگرام در همراه رایانه ، ارتباط برقرار کنید .

دوستانی که به خط ثابت دسترسی ندارند ، کافی ست برای تماس از طریق موبایل مطلب تماس با مشاورین همراه رایانه را لمس کنید و از چگونگی تماس با موبایل باخبر شده و به حل مشکل فراموش کردن رمز اینستاگرام بپردازید .

قبل از هرچیز باید بگوییم که اینستاگرام یکی از پر طرفدار ترین پلتفرم های خارجی ست که امروزه در کل جهان نصب و استفاده می شود . هر آنچه شما بایستی در ارتباط با اینستاگرام بدانید ، در مطلب پشتیبانی اینستاگرام جمع آوری شده است که همراه رایانه در اختیار شما کاربران عزیز قرار داده است .

یکی از عمده مشکلاتی که کاربران اینستاگرام با آن مواجه می شوند ، فراموش کردن رمز اینستاگرام و چگونگی بازیابی آن می باشد که ما قصد داریم دراین مطلب آموزشی تمامی راه های بازیابی رمز آن را به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم .

برای بازیابی رمز اینستاگرام با همراه رایانه همراه باشید .

حل مشکلات با کمک رایانه

 

پشتیبانی تلفنی فراموشی رمز اینستاگرام

 

پشتیبانی تلفنی فراموشی رمز اینستاگرام

پشتیبانی تلفنی فراموشی رمز اینستاگرام

همانطور که مستحضر هستید ، یکی از بهترین راه ها برای رفع مشکل فراموش کردن رمز اینستاگرام، هم فکری و ارتباط تلفنی می باشد که همراه رایانه با سال ها تجربه درحوزه فضای مجازی و کامپیوتر توانسته کارشناسان خبره را شناسایی کند و به صورت شبانه روزی خدمات ویژه ارائه دهد .

راه های زیادی جهت بازیابی رمز فراموش شده اینستاگرام وجود دارد که پیچیده بوده و ممکن است باعث اتلاف وقت شود و اینکه شما نتوانید فرایند بازیابی را به طور کامل انجام دهید . در این مواقع می توانید مشکل فراموشی رمز و بازیابی آن را از طریق تماس تلفنی با مرکز مشاوره همراه رایانه در میان گذاشته و به حل مشکلتان بپردازید .

ارتباط با مشاوران همراه رایانه تنها از طریق تماس با شماره هوشمند کشوری ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵

 

بازیابی رمز فراموش شده اینستاگرام

 

بازیابی رمز فراموش شده اینستاگرام

بازیابی رمز فراموش شده اینستاگرام

 کاربرانی که به هردلیل از اکانت خود خارج شده اند ، برای استفاده مجدد از آن نیاز به رمزی که هنگام ساخت اکانت وارد کرده اند ، دارند . گاهی به دلیل مشغله فکری و گذشت زمان ، کاربران با فراموش کردن رمز اینستاگرام مواجه می شوند و آزرده خاطر از این بابت که دیگر نمی توانند به حساب شخصی خود دسترسی پیدا کنند .

اما جای نگرانی نیست زیرا امکان بازیابی رمز فراموش شده اینستاگرام هست که ما می خواهیم روش های مختلف آن را مورد بررسی قرار دهیم . بسته به ساخت اکانت و مواردی که برای پشتیبانی برنامه ارائه کرده اید ، می توانید رمز فراموش شده را بازیابی و مجدد وارد حساب کاربری خود شوید .

 

لینک بازیابی رمز اینستاگرام

 

لینک بازیابی رمز اینستاگرام

لینک بازیابی رمز اینستاگرام

کاربرانی که با فراموشی رمز اینستاگرام مواجه می شوند ، بایستی برای حل مشکل خود ، لینکی جهت بازنشانی گذرواژه دریافت می کنند . سوال این است که لینک بازیابی رمز به چه صورت به دستتان می رسد ؟

طریقه دریافت لینک بازیابی رمز اینستاگرام ، بستگی به اطلاعاتی ست که جهت پشتیبانی ثبت نموده اید . به عنوان مثال کاربرانی که شماره تلفن خود را در هنگام ساخت اکانت در اینستاگرام ثبت نموده اند ، می توانند لینک بازنشانی را از طریق پیامک دریافت نمایند .

همچنین راه دیگری نیز برای دریافت لینک بازیابی وجود دارد ، اگر در هنگام ساخت حساب خود ، ایمیلی جهت پشتیبانی و بازیابی ثبت کرده باشید ، لینک بازیابی رمز اینستاگرام به ایمیلتان ارسال شده و شما با مراجعه به ایمیل خود به راحتی می توانید رمز خود را ریست کنید .

 

بازیابی رمز اینستاگرام با گوگل

 

بازیابی رمز اینستاگرام با گوگل

بازیابی رمز اینستاگرام با گوگل

یکی از پرکاربرد ترین و جدیدترین روش های بازیابی ، بازیابی رمز اینستاگرام با گوگل است . بدین طریق که ابتدا وارد بخش حساب کاربری خود در گوگل می شوید و تب امنیت را انتخاب می نمایید .

سپس گزینه ای تحت عنوان مدیریت گذرواژه ها وجود دارد که نمایانگر برنامه ها و گذرواژه هایشان می باشد .

 

مدیریت گذرواژه ها در گوگل

مدیریت گذرواژه ها در گوگل

برنامه اینستاگرام را انتخاب کنید و لیست اکانت هایی که با این جیمیل ساخته اید ، به همراه گذرواژه هایشان مشاهده کنید .

 

گذرواژه ذخیره شده حساب اینستاگرام در گوگل

گذرواژه ذخیره شده حساب اینستاگرام در گوگل

به همین سادگی مشکل فراموش کردن رمز اینستاگرام شما حل می شود .

 

بازیابی رمز اینستاگرام با پیامک

 

بازیابی رمز اینستاگرام با پیامک

بازیابی رمز اینستاگرام با پیامک

در صورتی که شماره تلفن خود را برای پشتیبانی قرار داده باشید ، می توانید به راحتی از طریق پیامک رمز فراموش شده اینستاگرام را بازیابی کنید . بدین صورت که پس از وارد نمودن آیدی خود ، راهنمایی ورود به سیستم را زده و روی بعدی کلیک کنید .

همانطور که می بینید عکس پروفایل حساب شما نمایان خواهد شد . حالا از بین گزینه های پیشنهادی ارسال پیامک را انتخاب کنید . کد بازیابی رمز به خطتان پیامک می شود .

 

ارسال لینک بازیابی از طریق پیامک

ارسال لینک بازیابی از طریق پیامک

 لینک ریست پسورد برایتان ارسال می شود . بایستی روی آن لینک زده و گذرواژه جدید را وارد نمایید .

 

بازیابی رمز اینستاگرام با ایمیل

 

بازیابی رمز اینستاگرام با ایمیل

بازیابی رمز اینستاگرام با ایمیل

یکی دیگر از راه هایی که می تواند مشکل فراموش کردن رمز اینستاگرام را حل کند ، بازیابی گذرواژه از طریق ایمیل است . تجربه ثابت کرده است این راه نسبت به بازیابی از طریق پیامک ،راه حل بهتری می باشد . به عبارتی دیگر کد از طریق ایمیل زودتر دریافت می شود تا پیامک .

آیدی یا شماره تلفن خود را وارد کنید و راهنمایی ورود به سیستم را زده و حالا باید گزینه بعدی را بزنید . در صورتی که ایمیل پشتیبانی برای حساب خود ثبت کرده باشید ، گزینه ای تحت عنوان ارسال ایمیل نمایان می شود .

بر روی ارسال ایمیل بزنید تا کد بازیابی گذرواژه به ایمیلتان فرستاده شود .

 

ارسال لینک بازیابی از طریق ایمیل

ارسال لینک بازیابی از طریق ایمیل

 

بازیابی رمز اینستاگرام با شماره موبایل

 

بازیابی رمز اینستاگرام با شماره موبایل

بازیابی رمز اینستاگرام با شماره موبایل

گاهی کاربرانی که آیدی خود را فراموش کرده اند و یا اطلاعاتی از پیج خود ندارند ، برای بازیابی اکانت خود در همان مرحله اول می توانند از طریق شماره موبایل خود اقدام نمایند . بدین صورت که ابتدا شماره ای که اکانت خود را با آن ثبت کرده اید ، وارد کنید و پس از لمس راهنمای ورود به سیستم و در صورت پیدا شدن اکانتتان ، از طریق پیامک ، ایمیل و فیسبوک ، حساب خود را بازیابی کنید .

لازم به ذکر است شماره شما بایستی در هنگام ساخت اکانت حتما ثبت شده باشد .

در ضمن در صورتی که شماره موبایل شما در حساب کاربری تان ثبت شده باشد ، می توانید برای بازیابی رمز فراموش شده ، بر روی گزینه ارسال با پیامک بزنید و با مشاهده لینک یا کد ارسال شده به خطتتان ، رمزتان را بازیابی کنید .

 

تغییر رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی

 

تغییر رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی

تغییر رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی

بعضی مواقع ، کاربران اکانت خود را پاک نکرده و از آن خارج نشده اند ولی قصد دارند حساب کاربری خود را بر روی گوشی دیگری انتقال دهند . حال اینکه گذرواژه خود را فراموش نموده و در دستگاه جدید نمی توانند از همین پیج استفاده کنند . در این صورت یک راه حل وجود دارد و آن تغییر رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی ست .

یعنی یکی از راه های مواجه با مشکل فراموش کردن رمز اینستاگرام ، تغییر رمز آن و تنظیم گذرواژه جدید می باشد . در این صورت نشست های فعال پیج موردنظر نیز خود به خود بسته می شود .

برای تغییر رمز اینستاگرام ابتدا وارد بخش مرکز حساب ها ( Accounts Center ) در پیج مورد نظر شوید و پس از انتخاب گذرواژه و امنیت ( Password and security ) ، بر روی تغییر گذرواژه ( Change password ) کلیک کنید . حالا وارد حساب کاربری خود شده و گذرواژه جدید را درج کنید  .

در صورتی که رمز اینستاگرام خود را نمی دانید ، بر روی عبارت گذرواژه خود را فراموش کرده اید ؟ ( ? Forget your password ) ضربه برنید تا لینک ریست کردن رمز به ایمیل یا شماره شما ارسال شود .

 

تغییر گذرواژه در اینستاگرام

تغییر گذرواژه در اینستاگرام

حالا بر روی  Reset Password بزنید و مجدد رمز جدید را وارد کنید . با این کار به راحتی می توانید پیج خود را با رمز جدید بازیابی کنید .

نکته مهم ) در صورتی که ایمیل یا شماره ای جهت پشتیبانی درج نکرده باشید ، وارد مرحله راستی آزمایی شده و اطلاعات خواسته شده را ارسال کنید تا حسابتان بازیابی شود .

 

سخن آخر

تیم تولید محتوای همراه رایانه با سال ها تجربه و فعالیت در زمینه های متعدد از جمله فضای مجازی ، به گردآوری این مطلب پرداخته اند و سعی نموده هر آنچه که برای بازیابی رمز اینستاگرام نیاز است بدانید ، در اینجا درج نمایند . با مطالعه مطلب فوق به راحتی می توانید گذرواژه فراموش شده اینستاگرام خود را بازیابی کنید و پبج های خود را برگردانید . اگر پس از مطالعه احساس کردید به اطلاعات بیشتری نیاز دارید ، می توانید از طریق تلفن با کارشناسان همراه رایانه در ارتباط باشید . کارشناسان اینستاگرام به صورت شبانه روزی در مرکز مشاوره همراه رایانه حضور داشته و پاسخگوی مشکلات شماذ عززان می باشند . 

پس برای بازیابی رمز اینستاگرام با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید ( از طریق تلفن ثابت و بدون کد )

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

یک فکر در مورد “فراموش کردن رمز اینستاگرام

  1. امیر حسین گفت:

    من اکانتم دسته یکی دیگه بود نمیدونم چرا تلیغ شده

    1. رضا کیوانلو گفت:

      احتمالا کاری خلاف قوانین روبیکا انجام دادن تعلیق شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *