ایتا, اینترنت و شبکه, شبکه های اجتماعی, همه مطالب

مشکل بالا نیامدن و باز نشدن ایتا در گوشی

حل مشکلات با کمک رایانه               

 

ممکن است شما هم جزو افردای باشید که با مشکل بالا نیامدن و باز نشدن ایتا در گوشی رو به رو شده باشید در این صورت با شماره ۹۰۹۰۷۰۳۴۵ بدون کد و پیش شماره با تلفن ثابت ( تماس با موبایل امکان پذیر نیست ) تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب و با تجربه همراه رایانه شما کاربران عزیز را راهنمایی کنند . در صورتی که نتوانستید با شماره فوق تماس بگیرید از پست شماره تماس مشاوران همراه رایانه استفاده نمایید تا به بتوانید به حل مشکل بالا نیمادن و باز نشدن ایتا در گوشی  بپردازید .

جهت ارتباط با پشتیبانی فنی ایتا می بایست تا ابتدا مطلب پشتیبانی ایتا را مطالعه کنید در جریان باشید با لمس آن می توانید هر سوال و مشکلی که در ارتباط با ایتا دارید ، حل کنید ؛ در این مطلب ۶ راه پشتیبانی با ایتا و ۱۰ مشکل رایج ایتا را همراه رایانه بیان کرده است .

برای استفاده از اپلیکیشن ایتا می بایست تا ابتدا آخرین نسخه بروز رسانی را از صفحه دانلود برنامه ایتا با لینک مستقیم دانلود کنید . و یا نسخه مورد استفاده خود را بروز رسانی کنید اگر موقع بروز رسانی با مشکلاتی مواج شدید می توانید مطلب مشکل عدم بروز رسانی ایتا را مطالعه کنید و سپس به حل مشکل خود بپردازید .

چنانچه بعد از برای نصب نیز با مشکل عدم نصب ایتا در اندروید روبه رو شدید کافی است تا مطلب ذکر شده مطالعه کنید .

حل مشکلات با کمک رایانه

 

بررسی مشکل بالا نیامدن و باز نشدن ایتا 

 

بررسی مشکل بالا نیامدن و باز نشدن ایتا

بررسی مشکل بالا نیامدن و باز نشدن ایتا

گاهی اوقات پیش می آید که برنامه ایتا شما بالا نمی آید و یا اینکه اصلا باز نمی شود و در این شرایط عصابتان خورد می شود و به فکر این می شوید که کاری برای حل این مشکل انجام دهید ابتدا باید به بررسی مشکل بالا نیامدن و باز نشدن ایتا در گوشی بپردازید اکثر دلایلی که باعث می شود با چنین مشکلی روبه رو شوید به شرح زیر می باشد .

 • دریافت نکردن کد ورود به برنامه
 • فراموشی رمز دومرحله ای
 • روشن بودن ف ی ل ت ر ش ک ن
 • قدیمی بودن نسخه
 • پر بودن حافظه دیتا یا گوشی
 • پایین بودن اندروید گوشی

 

تا اینجای مطلب به بررسی این مشکل پرداختیم حال به حل مشکل بالا نیامدن و باز نشدن ایتا در گوشی می پردازیم و راهکار های لازم را برایتان در ادامه مطلب شرح می دهیم با همراه رایانه ، همراه باشید .

 

حل مشکل بالا نیامدن و باز نشدن ایتا

 

حل مشکل بالا نیامدن و باز نشدن ایتا

حل مشکل بالا نیامدن و باز نشدن ایتا

برای حل مشکل بالا نیامدن و باز نشدن ایتا در گوشی لازم است تا راهکار هایی را پیش رو بگیرید و آن ها را انجام دهید تا بتوانید مشکل تان را حل کنید . همراه رایانه برای شما کاربران عزیز راهکار هایی را با توجه به تجربه و مطالعاتی که انجام داده است پیدا کرده است و قصد دارد تا این راهکار ها را برایتان باز گو کند که در ادامه خواهی دید .

 1. اگر برای ورود به اپلیکیشن ، برنامه برایتان کد ورود ارسال نکرد در اولین قدم مطلب مشکل ارسال پیامک ایتا برای نصب و سپس به مطلب مشکل نیامدن کد ایتا مراجعه کنید .
 2. یکی دیگر از دلایلی که ممکن است ایتا شما باز نشود این است که رمز دو مرحله ای فعال کرده باشید . بای ورود به ایتا ابتدا لازم است تا شماره همراه خود را وارد کنید تا کد ورود برایتا ارسال شود پس از درج کد ورود اپلیکیشن از شما رمز دو مرحله ای را درخواست می کند ، که در صورت فراموشی رمز ایتا شما بالا نمی آید . برای باز یابی کد دومرحله ای ایتا می بایست تا مطلب حذف رمز دو مرحله ای ایتا را مطالعه کنید .
 3. در صورت روشن بود ابزار تغییر آی پی باعث می شود که نه تنها ایتا بلکه تمام برنامه های ایرانی برای تان باز نشود و حتماَ قبل از استفاده از این برنامه برنامه تغییر آی را خاموش کنید .
 4. ممکن است نسخه ای که در حال حاضر از آن استفاده می کنید قدیمی و منقضی شده باشد لازم است تا از سایت رسمی ایتا و یا اینکه با مراجعه به مطلب دانلود ایتا با لینک مستقیم اپلیکیشن ایتا را دانلود کنید .
 5. در صورت بودن حافظه ابتدا حافظه کش برنامه و سپس حافظه داخلی گوشی خود را سبک کنید تا اپلیکیشن به راحتی باز شود .
 6. اگر که اندروید گوشی با نسخه یکی نباشد  باعث می شود تا با چنین مشکلی روبه رو بشوید و یکی از رایج ترین مشکلاتی که کاربران ایتا با آن رو به رو هستند مشکل اندروید پایین است .

 

در نتیجه

ابتدا می بایست تا دلایل  مشکل بالا نیامدن و باز نشدن ایتا در گوشی را پیدا کرده تا راحت تر بتوانید مشکل را حل کنید  سپس راهکار هایی را که در مطلب فوق ذکر کرده ایم را انجام دهید و به حل این مشکل بپردازید . چانچه با انجام مراحل گفته شده قادر به حل مشکل خود نشدید کافی است با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ بدون وارد کردن هیچ گونه کد و پیش شماره و با تلفن ثابت تماس بگیرید تا کارشناسان همراه رایانه شما کاربران عزیز را راهنمایی کنند .

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *