اینستاگرام, شبکه های اجتماعی, همه مطالب

مشکل ریپورت شدن اینستاگرام

حل مشکلات با کمک رایانه               

چنانچه به مشکل ریپورت شدن اینستاگرام برخوردید ، می توانید شبانه روزی با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ فقط از طریق خط ثابت ( تماس با موبایل امکان پذیر نیست ) تماس بگیرید . در صورتی که نتوانستید تماس بگیرید ، از لینک ( شماره تماس مشاوران همراه رایانه ) استفاده کنید تا همکاران ما شما را برای حل مشکل ریپورت شدن اینستاگرام راهنمایی کنند.

مشکل ریپورت شدن در اینستاگرام به طوری ست که شما به استفاده مکرر از یک قابلیت آن توجه نمی کنید و بدون هیچ محدودیتی سعی در استفاده از آن را دارید . بنابراین اکانت شما ریپورت می شود و در استفاده از برنامه به محدودیت می خورید .

اگر در حین ورود به برنامه اینستاگرام متوجه شدید که پیج اینستاگرام شما در دسترس نیست ، ابتدا از طریق مشکل در دسترس نبودن پیج اینستاگرام ، پیج خود را پیدا کرده و سپس به انجام فعالیت های دیگر بپردازید .

در این بخش از همراه رایانه قصد داریم درباره مشکل ریپورت شدن اینستاگرام صحبت کنیم . در ضمن شما می توانید برای دیدن ۱۲ راه پشتیبانی اینستاگرام و مشاهده ۱۰ مشکل رایج اینستاگرام به پیج پشتیبانی اینستاگرام مراجعه نمایید .

از حساب کاربری اینستاگرام خود یهویی خارج می شوید ؟ به این مشکل اصطلاحا مشکل لاگ اوت شدن اینستاگرام می گویند . برای حل این اختلال کافی ست از پست مشکل لاگ اوت شدن اینستاگرام استفاده کنید .

حل مشکلات با کمک رایانه

برای آموزش راه های رفع ریپورت و بررسی مشکل ریپورت شدن اینستاگرام با همراه رایانه همراه باشید . چنانچه قصد ارتباط با همراه رایانه را دارید ، کافی ست با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید .

 

 

بررسی مشکل ریپورت شدن اینستاگرام

 مشکل ریپورت شدن در اینستاگرام

مشکل ریپورت شدن در اینستاگرام

برنامه اینستاگرام مطابق الگوریتمی که دارد می تواند کاربر را در گذاشتن پست و استوری ، جواب دادن به دایرکت و غیره گزارش کند ، این گزارش موجب می شود استفاده کاربر از این بخش محدود شود .

یکی از اتفاقاتی که در زمان ریپورت شدن کاربران در اینستاگرام رخ می دهد ، پاک شدن پست در اینستاگرام است . برای حل این مشکل لازم است که به طور مستقیم به پست مشکل پاک شدن پست در اینستاگرام مراجعه نمایید تا از آموزشات ارائه شده جهت حل مشکل فوق استفاده کنید . 

ندیدن فالوور ها یکی از مواردی ست که کاربران اینستاگرام در آن به محدودیت بر می خورند ، برای حل این مشکل لازم است از صفحه مخصوص مشکل ندیدن و نشان ندادن فالور اینستاگرام پیش روید .

حال لازم است بررسی کنیم که دلایل به وجود آمدن یک گزارش در پست و استوری و یا کامنت و غیره چه چیز هایی می تواند باشد :

 • ارسال تعداد زیاد پست در مدت زمان کوتاه
 • ارسال دیدگاه و کامنت های یک شکل و زیاد در زمانی کوتاه
 • ارسال دایرکت های یکسان به تعداد زیادی کاربر در مدت زمان کوتاه
 • انجام فرایند بسیار فالوو و آنفالوو در یک بازه زمانی
 • نقض قانون کپی رایت و انتشار محتواهای تصویری کپی
 • بلاک و گزارش شدن توسط بسیاری از کاربران
 • انتشار پست های آزاردهنده و نامناسب مثل ترویج و تهدید خودکشی ، ترویج و فروش مواد مخدر و انتشار محتواهای جنسی و ترویج آزار و اذیت و بروز خشونت

تمامی این موارد نکاتی هستند که در صورت رعایت نشدن آن ها توسط کاربر ؛ اکانت کاربری وی را مسدود می کند و یا حتی ممکن است کلا حساب کاربری فرد را به حالت تعلیق و فیلتر در آورد .

 

 

حل مشکل ریپورت شدن اینستاگرام

حل مشکل ریپورت شدن اینستاگرام

حل مشکل ریپورت شدن اینستاگرام

در این بخش از پست وبلاگ راهکار هایی برای حل مشکل ریپورت شدن اینستاگرام را به ما آموزش می دهیم . شما می توانید با استفاده از این روش ها مدت زمان ریپورتی خود را کم کرده و یا کلا اکانت کاربری اینستاگرام را رفع ریپورت کنید .

 • ایمیل و شماره تلفنی که با آن ثبت اکانت انجام داده اید را تغییر دهید .
 • از یک دستگاه دیگر وارد اکانت شوید و اطلاعات خود همچون ایمل و آیدید ، شماره تلفن را تغییر داده و نشست های خود را ببندید و سپس از دستگاه اصلی وارد شوید .
 • از دوستانتان بخواهید برایتان کامنت های انگلیسی بگذارند .
 • به پشتیبانی فنی اینستاگرام جهت رفع ریپورت پیام دهید .

توجه داشته باشید که این راهکار ها به صورت احتمالی عمل می کند ، بنابراین ممکن است که انجام این فعالیت ها مدت زمان ریپورتی شما را کم کرده و یا به طور کامل رفع ریپورت کند .

شما می توانید با مطالعه این مقاله و انجام آموزش های ارائه شده اکانت اینستاگرام خود را رفع ریپورت کرده و یا مدت آن را کوتاه کنید . در نتیجه اگر با انجام این مراحل موفق به حل مشکل ریپورت شدن اینستاگرام خود نشدید همراه رایانه برای کمک به شما اینجاست .

در صورتی که با مطالعه پست حل مشکل ریپورت شدن در اینستاگرام ، همچنان با مشکل مواجه شدید و قادر به حل آن نیست ، با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا با کارشناسان همراه رایانه در ارتباط باشید .

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *