روبیکا, شبکه های اجتماعی, همه مطالب

مشکل صدای روبیکا

حل مشکلات با کمک رایانه               

اگر در هنگام استفاده از پیام رسان روبیکا با مشکل صدای روبیکا مواجه شدید ، کافی ست با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا از اطلاعات بی نظیر کارشناسان همراه رایانه در ارتباط باشید .

مشکل صدای روبیکا شاید در ظاهر زیاد عبارت مهمی نباشد ، اما به طور کلی موجب ناکارامدی برنامه روبیکا و اختلال در کارکرد کاربران این سوپر اپلیکیشن می باشد . صدا در برنامه روبیکا به طور کلی دو حالت دارد .

به دنبال ارتباط با پشتیبانی برنامه می گردید ؟ پست پشتیبانی روبیکا تمامی نکاتی که باید در ارتباط با پشتیبانی بدانید را جمع آوری کرده و شماره پشتیبانی روبیکا را برای شما درج کرده است . 

حالت اول : اعلان های برنامه هستند که نشان دهنده ارسال و دریافت پیام و یا تبادلات اطلاعاتی است که در گروه و یا پی وی های شخصی کاربران رخ می دهد .

حالت دوم : حالت دوم صدای روبیکا ، پیام های صوتی درون برنامه یا اصطلاحا ویس ها هستند . 

حل مشکلات با کمک رایانه

اگر قادر به استفاده از تماس تصویری و یا صوتی روبیکا نیستید ، حتما مطالب مشکل تماس تصویری در روبیکا و مشکل تماس صوتی روبیکا را خوانده و از آموزش راه حل آن بهره مند شوید .

با همراه رایانه همراه ما باشید تا مشکل صدای روبیکا را برطرف کنیم . جهت ارتباط با ما با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید .

 

 

حل مشکل صدای روبیکا

در ادامه مطلب قرار است مشکل صدای روبیکا را حل کنیم  ، برای شروع هر دو حالت فعال سازی و غیر فعال سازی صدا ها را مورد بررسی قرار می دهیم و سپس به انجام راهکار هایی برای حل مشکل صدای روبیکا می پردازیم .

در صورتی که پیامک حاوی کد ورود برای ورود شما به حساب کاربری اتان ارسال نشد ، پست مشکل نیامدن کد روبیکا را مطالعه کنید .

همانطور که گفتیم دو نوع صدا در روبیکا وجود دارد که هر دوی آن ها نیز بیشتر اوقات با مشکل مواجه است .

در ابتدا برای حل مشکل صدای روبیکا لازم است که بروزترین و آخرین نسخه منتشر شده برنامه را داشته باشیم ، برای دانلود روبیکا کافی ست به پست دانلود روبیکا مراجعه نمایید . لازم به ذکر است اگر موفق به نصب روبیکا نشدید ، حتما به پست مشکل نصب روبیکا مراجعه کنید .

حل مشکل صدای روبیکا

حل مشکل صدای روبیکا

اولین حالت صدای روبیکا ، نوتیفیکیشن روبیکا است .

 نوتیفیکیشن و یا اعلان های صدا ، اصواتی هستند که نشان می دهند برای شما پیامی در روبیکا ارسال شده است . در ادامه تنظیمات و فعال سازی صدای روبیکا را آموزش می دهیم .

  • وارد تنظیمات روبیکا شوید و به بخش اعلان ها و صدا مراجعه کنید .
تنظیمات نوتیفیکیشن روبیکا

تنظیمات نوتیفیکیشن روبیکا

در این بخش می توانید تمامی تنظیمات اعلان های خود را فعال کنید تا اعلان های صدای شما به راحت نمایش داده شوند .

توجه داشته باشید که علاوه بر فعال ساختن اعلان های صدای روبیکا لازم است اعلان های تنظیمات تلفن همراهتان را نیز فعال کنید تا این گزینه صدای روبیکا برای شما کار کند .

دومین حالت صدای روبیکا ، ویس مسیج روبیکا ست .

قابلیت ویس مسیج در بیشتر پیام رسان ها فعال است و به نوعی یک ویژگی لازم برای هر برنامه محسوب می شود . اختلال در برنامه ، یکی از مواردی ست که همیشه وجود دارد و اگر بخوایم منصفانه نگاه کنیم در همه برنامه ها هم وجود دارد .

پیام رسان روبیکا یکی از همین برنامه هاست که در ارسال و دریافت ویس مسیج و یا همان پیام صوتی با مشکل رو به روست .

اگر در استفاده از روبیکا با مشکل برخوردید ، با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت ، بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید .

دلایل مشکل صدای روبیکا

برای حل این اختلال لازم است که اول دلایل به وجود آمدن را پیدا کنیم و سپس با توجه به دلایل از راه و روش مخصوص حل آن پیش رویم .

دلایل مشکل صدای روبیکا

دلایل مشکل صدای روبیکا

  • روشن بودن نرم افزار تغییر آی پی

راهکار : هر گونه فیل.ترشک.ن در تلفن هوشمند را غیر فعال کنید .

  • ندادن مجور دسترسی به میکروفون

راهکار : دسترسی و مجوز لازم به روشن شدن میکروفون را بدهید . در صورت عدم ندادن مجوز به میکروفون ، شما قادر به حل مشکل صدای روبیکا نیستید .

  • پر بودن حافظه روبیکا

راهکار : پر بودن حافظه روبیکا ، موجب می شود قادر به ارسال و یا باز کردن ویس مسیج در برنامه نباشید ، بنابراین لازم است حافظه پنهان خود را پاک کرده و یا حافظه داخلی روبیکا را پاکسازی کنید .

  • ضعیف بودن اتصال اینترنت

راهکار : کم بودن حجم مصرفی اینترنت شما قادر به دریافت ویس مسیج نیست بنابراین لازم است نوع اتصال داده اینترنت را تغییر داده و از یک اتصال قوی تر استفاده کنید .

  • محدودیت در ارسال پیام

راهکار : برخی اوقات یکی از دلایلی که موجب ارسال نشدن ویس در روبیکا ست ، ریپورت شدن کاربر است . بنابراین لازم است ابتدا محرومیت خود را برطرف کرده و سپس دوباره ویس خود را ارسال کنید .

 

کلام آخر

در این پست وبلاگ به شرح مشکل صدای روبیکا و رائه راهکار برای آن پرداختیم . آموختیم که دو نوع صدا در روبیکا وجود دارد ، اولین آن صدای اعلانات برنامه ست و دومین آن پیام صوتی درون برنامه . مشکلاتی که در این دو قابلیت پیش می آید یا به عبارتی مشکل صدای روبیکا ، به راحتی قابل حل است و فقط کافی ست از آموزش های قرار داده شده همراه رایانه استفاده کنید .

با توجه به مطالب بالا و ارائه راهکار های ذکر شده ، اگر هنوزم با مشکل صدای روبیکا رو به رو هستید ، کافی ست که با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت ، بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا کارشناسان همراه رایانه به بررسی و حل مشکلات شما بپردازند .

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *