اینستاگرام, شبکه های اجتماعی, همه مطالب

مشکل عوض نشدن اسم در اینستاگرام

حل مشکلات با کمک رایانه               

اگر شما هم در عوض کردن اسم اینستاگرامتان به مشکل خوردید می توانید پست مشکل عوض نشدن اسم در اینستاگرام را مطالعه کرده و یا با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره با همراه رایانه تماس بگیرید .

همراه رایانه برای شما پست هایی در نظر گرفته است که می توانید به افزایش فالوور و ایمپرشن خود کمک کنید :

یکی از مهم ترین ملاک های هر کاربر برای فالوو کردن افراد نام و محتوای تولید شده آنان است . با انتخاب یک اسم خوب برای اکانت اینستاگرام خود می توانید به راحتی دیگران را جذب خود کرده و بازدید های خود را افزایش دهید .

طبق گزارشاتی که مرکز همراه رایانه به دست آورده در روز های اخیر کاربران بسیاری در تغییر اسم به مشکل خوردند و به مشکل عوض نشدن اسم در اینستاگرام برخوردند ! راه حل این مشکل کجاست ؟ این مقاله را به بررسی راه حل مشکل عوض نشدن اسم در اینستاگرام اختصاص می دهیم .

 

حل مشکلات با کمک رایانه

 

حل مشکل عوض نشدن اسم در اینستاگرام

حل مشکل عوض نشدن اسم در اینستاگرام

حل مشکل عوض نشدن اسم در اینستاگرام

در ادامه این پست وبلاگ به حل مشکل عوض نشدن اسم در اینستاگرام می پردازیم . در صورتی که قصد دارید اسم مورد علاقه خود جایگزین نام فعلی کنید با همراه رایانه ، همراه باشید .

 

  • تغییر آی پی

فیل.تر.شک.ن خود را تغییر دهید و آی پی دستگاه خود را به روی کشور های اروپایی قرار دهید .

 

  • اتصال صحیح

اینترنت خود را بررسی کنید و در صورت امکان اتصال داده را تغییر دهید .

 

  • محدودیت حساب کاربری

اگر در اکانت کاربری اینستاگرام خود با محدودیت رو به رو شده باشید اجازه تغییر اسم به شما داده نمی شود . بنابراین ابتدا لازم است محدودیت خود را رفع کنید ، برای رفع مسدودیت به پست حل مشکل ریپورت شدن در اینستاگرام هدایت شوید .

 

  • عدم استفاده از علائم خاص

در حین درج اسم نباید از هیچ گونه علائم نگارشی مثل فاصله ، نقطه ،عدد استفاده کنیم .

 

  • استفاده از نسخه جدید اینستاگرام

از بروزترین نسخه اینستاگرام استفاده کنید ،برای دانلود اینستاگرام کلیک کنید .

 

  • استفاده از اینستاگرام لایت

اگر برنامه اینستاگرام با وجود رعایت قوانین همچنان به شما اجازه تغییر اسم نمی دهد لازم است از اینستاگرام لایت استفاده کنید .

 

  • مدت گذشت ۱۴ روز از تغییر نام

یکی از نکاتی که برای گذاشتن اسم باید رعایت کنید این است که شما می توانید تنها هر دو هفته یکبار اسم خود را تغییر دهید و کمتر از آن مدت قادر به انجامش نیستید .

 

  • یکی بودن اسم اینستاگرام و اسم فیسبوک

وقتی که اسم اینستاگرام شما با فیسبوکتان یکی باشد شما نمی توانید اسمتان را تغیر دهید مگر این که اتصال بین آن دو را قطع کرده و یا همزمان اسم اکانت فیسبوکتان را هم عوض کنید .

 

  • رعایت الزام ۵ کارکتر بیشتر و ۳۰ کارکتر کمتر

برای درج اسم حتما باید از حداقل ۵ حرف و حداکثر ۳۰ حرف استفاده نمایید .

 

  • عدم تطابق نام شما با حساب های تجاری و یا نام های افراد

یکی از مشکلاتی که ممکن است بر سر تغییر اسم اکانت کاربری اینستاگرامتان پیش آید این است که نام شما با اکانت های دیگر یکی باشد ، در این صورت لازم است که حتما از یک اسم دیگر استفاده کنید .

 

 

نتیجه گیری

برای حل مشکل عوض نشدن اسم در اینستاگرام می توانید از راهکار های ذکر شده کمک بگیرید تا بتوانید به راحتی و بدون هیچ دردسری اسم اکانت کاربری اینستاگرام خود را عوض کنید .

اینستاگرام اگر چه امروزه یک برنامه جهانی به حساب میاد اما با آپدیت های جدیدی که دریافت می کند روز به روز علاوه بر افزایش قابلیت هایش آن با را باگ ها و اختلالات متفاوتی رو به رو می کند .

شما می توانید با ساخت یک حساب کاربری جدید تمامی مشکلات اینستگرام خود را دور بزنید . در صورتی که در حین ساخت اکانت و دریافت کد با خطا مواجه شدید ، استفاده از حل مشکل ساخت اکانت اینستاگرام ، حل مشکل دریافت نکردن کد اینستاگرام را جدی بگیرید .

در ضمن در صورت فراموشی و نیاز به تغغیر رمز از حل مشکل چنج پسورد اینستاگرام استفاده کنید .

شما می توانید جهت ارتباط با مرکز پشتیبانی همراه رایانه و حل مشکل عوض نشدن اسم در اینستاگرام با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا کارشناسان همراه رایانه به بررسی و حل مشکل شما بپردازند .

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *