اینترنت و شبکه, اینستاگرام, شبکه های اجتماعی, همه مطالب

مشکل لینک گذاشتن در استوری اینستاگرام

حل مشکلات با کمک رایانه               

اکثر کاربران اینستاگرام با مشکل لینک گذاشتن در استوری اینستاگرام برخورد می کنند و قادر به انجام آن نیستند اگر شما هم جزو این افراد هستیدبا شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ بدون وارد کردن هیچ گونه کد و پیش شماره و با تلفن ثابت ( تماس با موبایل امکان پذیر نیست ) تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب و با تجربه همراه رایانه شما کاربران عزیز را راهنمایی کنند .

در صورتی که نتوانستید با شماره فوق تماس بگیرید از پست شماره تماس مشاوران همراه رایانه استفاده نمایید و در ارتباط با حل مشکل لینک گذاشتن در استوری اینستاگرام  از کارشناسان همراه ریانه کمک بگیرید .

 

امروزه اپلیکیشن اینستاگرام یکی از پر طرفدار ترین برنامه های جهان محسوب می شود که کاربران زیادی را به خود جذب کرده است . اکثر کاربران این برنامه علاوه بر اینکه برای سرگرمی و تعاملات از این برنامه استفاده می کنند بلکه فضایی هم برای کسب و کار در این برنامه ایجاد کرده اند . اینستاگرام با جلوه ها و قابلیت های فراوانی که دارد بستری امن برای افرادی که علاقه مند به آنلاین شاپ و دیجیتال مارکتینگ هستند فراهم کرده است .

همراه رایانه در مطلب پشتیبانی اینستاگرام ۸ راه پشتیبانی و ۱۰ مشکحل رایج اینستاگرام را بیان کرده است شما برای مطالعه این مطلب کافی است تا بر روی لینک پشتیبانی اینستاگرام کلیک کنید .

حل مشکلات با کمک رایانه

اشخاصی که در این برنامه دارای کسب و کار هستند راه های زیادی را برای جذب فالوور و افزایش بازدید می روند ولی کم پیش می آید موفق بشوند همراه رایانه چند مقاله در این زمینه برای کاربرانی قصد افزایش بازدید افزایش بازدید پیج اینستاگرام واقعی با تبلیغ و برای افزایش فالوور را دارند به اشتراک گذاشته است شما می توانید با مطالعه مطلب، افزایش فالوور اینستاگرام و سایت تبلیغات پیج اینستاگرام ارزان ! به خواسته دست پیدا کنید .

 

لینک گذاشتن در استوری اینستاگرام

یکی دیگر از راه هایی که شما می توانید از طریق آن فالوور و بازدید پیج تا را افزایش دهید . و در کل باعث پیشرفت پیج کاری خود شوید ، لینک گذاشتن در استوری اینستاگرام است . همان طور که می دانید امروزه همان طور که می دانید استوری یکی از مهم ترین بخش های این شبکه اجتماعی پر طرف دار است که قابلیت های گوناگونی دارد . یکی از قابلیت ها که اهمیت استوری را چند برابر کرده ، اضافه کردن لینک به استوری است .

برای اینکه آپشن لینک گذاشتن در استوری اینستاگرام برای شما فعال باشد . ببینید قبل از هر چیزی برای تان بگویم که این امکانات برای همه کاربران امکان پذیر نیست فقط برای چند دسته از پیج ها امکان پذیر است . برای اینکه چنین قابلیتی فعال شود باید برخی شرایط نیز وجود داشته باشد مانند تبدیل پرسونال اکانت به صفحه تجاری ، از اصلی ترین اقدامات به شمار می آید . در کنار این موضوع دو شرط دیگر هم حائز اهمیت است که باید حداقل یکی از این شرایط وجود داشته باشد . تا امکان لینک گذاشتن در استوری اینستاگرام برای شما فعال شود .

  1. تعداد فالوور های شما بیش از ۱۰k باشد .
  2. اینستاگرام به شما تیک آبی داده باشد .

 

تا مدتی پیش امکان اضافه کردن لینک به استوری برای تمام کاربران امکان پذیر بود ، بعد گذشت زمان و اعمال تغییرات گوناگون کاربران می بایست برای لینک گذاشتن در اینستاگرام یکی از شرایط ذکر شده را فراهم می کردند . هدف اینستاگرام برای در نظر گرفتن چنین محدودیت هایی ، تشویق کاربران به فعالیت بیشتر است . از همین رو برای اکثر افراد که اکانت بیزینسی دارند جذب فالوور حائز اهمیت است .

اگر شما واجد شرایط هستید ولی همچنان از قابلیت لینک گذاشتن در استوری اینستاگرام نمی توانید استفاده کنید لازم است تا نکاتی را رعایت کنید و راهکار های لازم را انجام دهید . در این مقاله و پست قصد داریم تا راهکار هایی برای حل مشکل لینک گذاشتن در استوری اینستاگرام برای شما کاربران عزیز به اشتراک بگذاریم تا بتوانید با مطالعه مطلب مشکل خود را حل کنید پس تا آخر این مطلب همراه رایانه را راهنمایی کنید .

حل مشکل لینک گذاشتن در استوری اینستاگرام

حل مشکل لینک گذاشتن در استوری اینستاگرام

حل مشکل لینک گذاشتن در استوری اینستاگرام

  • تغییر اتصال ایترنت
  • خروج از حساب کاربری
  • حذف و نصب برنامه
  • پاک کردن حافظه کش
  • بروز رسانی برنامه
  • تغییر زبان اینستاگرام به انگلیسی

جهت ارتباط با پشتیبانی لازم است تا مطلب پشتیبانی اینستاگرام را مطالعه کنید .

چنانچه با انجام راهکار های گفته شده قادر به حل مشکل لینک گذاشتن در استوری اینستاگرام نشدید نگران نباشید همراه رایانه همیشه در هر شرایطی همراه شماست کافی است شما شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را بدون کد و پیش شماره و با تلفن ثابت تماس بگیرید تا کارشناسان همراه رایانه شما کاربران عزیز را راهنمایی کنند و به حل مشکل تان کمک کنند .

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *