اینترنت و شبکه, روبیکا, شبکه های اجتماعی, کامپیوتر, موبایل, نرم افزار, همه مطالب

مشکل وارد نشدن و ورود به روبیکا

حل مشکلات با کمک رایانه               

چنانچه با مشکل وارد نشدن و ورود به روبیکا رو به رو شدید ، می توانید شبانه روزی با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید ( تماس از موبایل امکان پذیر نیست ) ، در صورتی که موفق به تماس نشدید از پست ( شماره مشاورین همراه رایانه ) برای ارتباط با کارشناسان کمک بگیرید تا پشتیانی روبیکا مشکل وارد نشدن و ورود به روبیکا شما را حل کنند .

در صورتی که قصد دارید با پشتیبانی روبیکا در ارتباط باشید لازم است از بخش پشتیبانی روبیکا وارد شوید .

آیا در حین ورود به برنامه روبیکا با مشکل خوردید ؟ در این پست وبلاگ به حل مشکل وارد نشدن و ورود به روبیکا می پردازیم . شما می توانید با مطالعه این پست از همراه رایانه به راحتی مشکلات ورود به روبیکا را حل کرده و به حساب کاربری خود وارد شوید .

پیام رسان روبیکا با این که  یک سوپر اپلیکیشن داخلی ست اما گاها با مشکلات گوناگونی مواجه می شود ! یکی ازاین  مشکلات مشکل فیلترشدن روبیکاست که دلایل بسیاری موجب ایجاد این اختلال می شود ، برای حل مشکل تعلیق شدن روبیکا می توانید از پست رفع تعلیق روبیکا کمک بگیرید .

قصد ندارید از اپلیکیشن روبیکا برای ورود به حساب کاربری خود استفاده کنید ؟ نسخه تحت وب بهترین گزینه برای شما ست . اگر در حین استفاده از روبیکا وب به مشکل خوردید از پست مشکل نسخه وب روبیکا دیدن کنید .

حل مشکلات با کمک رایانه

برای حل مشکل وارد نشدن و ورود به روبیکا کافی ست تا پایان پست وبلاگ با ما همراه باشید ، در صورت تمایل به تماس با پشتیبانی ، شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره شماره گیری کنید .

 

 

بررسی مشکل ورود به روبیکا

 

بررسی مشکل وارد نشدن و ورود به روبیکا

بررسی مشکل وارد نشدن و ورود به روبیکا

نمی توانید وارد حساب کاربری روبیکای خود شوید ؟ با همراه رایانه همراه باشید .

مشکل وارد نشدن و ورود به روبیکا یکی از اختلالاتی ست که به طور روزمره ممکن است برای کاربران زیادی از این برنامه رخ دهد . بدین صورت که کاربر پس از نصب برنامه و درج شماره تلفن نمی تواند به هیچ عنوان وارد اکانت اش وارد شود و به مشکل می خورد .

گاهی وقت ها ممکن است در هنگام استفاده از برنامه متوجه شوید که نمی توانید فیلم های خود را ارسال کنید و حتی دیگر فیلم های دانلود شده قبل پخش نمی شود ! راهکار چیست ؟ استفاده از پست مشکل پخش و باز نشدن فیلم روبیکا به شما کمک می کند تا همانند قبل مشکل فیلم های خود را حل کنید .

به حساب کاربری روبیکا وارد شدید اما برنامه برایتان وصل نمی شود ؟ بهتر است قبل ازهر چیز مشکل وصل نشدن روبیکا را مطالعه کنید تا علت و حل این اشکال را بفهمید .

در ادامه مطلب به بررسی دلایلی که باعث شده کاربر موفق نشود به حساب خود ورود کند را بررسی می نماییم .

 

 

۶ دلیل مشکل وارد نشدن و ورود به روبیکا و حل آن !

 

6 دلیل مشکل وارد نشدن و ورود به روبیکا و حل آن

۶ دلیل مشکل وارد نشدن و ورود به روبیکا و حل آن

 1. داشتن تایید دو مرحله ای
 2. عدم دریافت کد ورود
 3. فیلتر بودن حساب کاربری
 4. قدیمی بودن نسخه روبیکا
 5. نداشتن آی پی ایران
 6. عدم وجود اینترنت

تمامی موارد ذکر شده یک سد محکم جهت وارد نشدن کاربر به سوپر اپلیکیشن روبیکا ست . در ادامه هر یک از موارد بالا را در قالب مطلب کوتاه اما مفید به شما معرفی می کنیم .

 

 1. داشتن تایید دو مرحله ای

وجود تایید دو مرحله ای یکی از اقداماتی ست که هر کاربر جهت افزایش امنیت حساب کاربری اش انجام می دهد . با داشتن این قابلیت و فعال سازی آن برنامه به هیچکس غیر از صاحب اکانت کاربری اجازه ورود به برنامه را نمی دهد به همین دلیل موجب ایجاد مشکل وارد نشدن و ورود به روبیکا می شود .

راه حل :

کد تایید دو مرحله ای را وارد کنید . در صورتی که کد ثبت شده را فراموش کرده اید می توانید از ایمیل بازیابی استفاده کنید . چنانچه تایید دو مرحله ای روبیکا را فراموش کردید و ایمیلی برای آن ثبت نکرده اید لازم است تایید دو مرحله ای خود را حذف کنید .

 

 1. عدم دریافت کد ورود

اولین قدم برای ورود به روبیکا داشتن کد ورود به آن است . پس از این که شماره همراه خود را در کادر مربوطه اش درج می کنید پیامکی حاوی کد ورود به کاربر ارسال می شود . بنابراین عدم دریافت کد ورود یکی از دلایل مشکل وارد نشدن و ورود به روبیکا ست .

راه حل :

نسخه فعلی برنامه را تغییر دهید و دسترسی به سیم کارت را فعال نمایید .

 

 1. فیلتر بودن حساب کاربری

هر برنامه ای تحت یک سری چهارچوب مخصوص به خود فعالیت می کند . برنامه روبیکا نیز همانند این قانون برای خود قوانینی وضع کرده است که تمامی کاربران موظف به انجام آن هستند .

هرگونه فعالیت خارج از چهارچوب قانون موجب شده حساب کاربری شما فیلتر شود و کاربر را در استفاده از پیام رسان محدود می کند .

راه حل :

با پشتیبانی روبیکا جهت رفع تعلیق روبیکا در ارتباط باشید و درخواست کمک کنید .

 1. قدیمی بودن نسخه روبیکا

نسخه قدیمی برنامه ناخواسته به دلیل منسوخ شدن بسیاری از امکانات خود را از دست می دهد .

بنابراین کاربر ممکن است به دلیل این که از نسخه قدیمی استفاده می کند موفق به ورود به برنامه نشده و حتی گاها در دریافت کد نیز به مشکل می خورد و کاربر به مشکل وارد نشدن و ورود به روبیکا مواجه می شود  .

راه حل :

روبیکا را بروزرسانی کرده و از آخرین نسخه منتشر شده برای ورود به اکانت کاربری خود استفاده کنید .

 

 1. نداشتن آی پی ایران

از آنجایی که سوپر اپلیکیشن روبیکا یک برنامه داخلی ست تنها با آیپی ایران کار می کند ، اگر کاربر با استفاده از نرم افزار های تغییر آی پی و یا فیل.ترشک.ن ها قصد ورد به روبیکا را داشته باشد این کار برایش ناممکن است .

راه حل : همه فیل.تر شک.ن ها را غیر فعال کنید و فقط با آی پی ایران وارد شوید .

 

 1. عدم وجود اینترنت

داشتن اینترنت برای ورود به روبیکا یکی از الزامات مهم محسوب می شود . اگر کاربر به هر دلیلی نتواند به اینترنت متصل شود و یا اتصال به نسبت ضعیفی را به همراه داشته باشد موفق به حل مشکل وارد نشدن و ورود به روبیکا نمی شود .

راه حل : تنظیمات شبکه خود را بازیابی کرده و در صورت امکان اپراتور اینترنت را عوض کنید همچنین می توانید به جای داده خط از وای فا استفاده کنید .

 

 

خلاصه مطلب

داشتن دلیل های بسیار جهت مشکل وارد نشدن و ورود به روبیکا قاعدتا راه حل های بسیاری نیز به همراه دارد . وارد نشدن به اکانت می تواند یکی از دلیل های بزرگی باشد که میل به داشتن حساب کاربری روبیکا را در کاربران کم می کند .

تیم تولید محتوای همراه رایانه در این مقاله سعی داشته است تمامی مواردی که کاربر ملزم به رعایت آن جهت به روبیکا ست را معرفی کرده و حتی راه حل های آن را به شما آموزش دهد تا مشکل وارد نشدن و ورود به روبیکا حل شود .

اگر تمامی راهکار های ارائه شده را امتحان کردید و مطمئن هستید مشکل از جای دیگری ست همین حالا با همراه رایانه تماس بگیرید .

مرکز مشاوره تخصصی تلفنی همراه رایانه به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل پاسخگویی به مشکلات شما کاربران را از دست نمی دهد .

برای ارتباط با کارشناسان خبره همراه رایانه می توانید شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را از تلفن ثابت بدون پیش شماره و کد شماره گیری کنید تا با پشتیبانی روبیکا در ارتباط باشید .

 

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

یک فکر در مورد “مشکل وارد نشدن و ورود به روبیکا

 1. عارف گفت:

  سلام ببخشید حساب من تعلیق شده من رفتم بیرون الان اومدم برم داخل دیدم تعلیق شدم و تلفن ثابت نداریم تو منطقه ما تمام داریی من این حساب هست لطفا دربیارید ممنونم ❤️ این رفیقم گفت بزنم تعلیق کردن ببینم چی میشه بخاطر اون الان تعلیق شدم لطفا دربیارید ممنونم ۰۹۹۱۶۷۵۶۴۵۸

 2. عارف گفت:

  لطفا میشه کاری کرد لطفا دربیارید ممنونم میشم ۰۹۹۱۶۷۵۶۴۵۸

 3. سجاد گفت:

  روبیکامو تعلیق شده

  1. وحید گفت:

   لطفاً از شما میخام شماره خودم را بالا میزنیم نمیشه لطفاً یه کاری کنید باش از شما میخام لطفاً 🥹🥹🥹🥹🙏🙏🙏🙏

 4. احسان گفت:

  سلام خوبین حسابی من به تعلیق افتاده میشه باز کنین ممنون میشم

  1. زهرا سادات شیرازی گفت:

   سلام دوست عزیز
   تماس بگیرید با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تا کارشناسا راهنماییتون کنند .

 5. Setareh گفت:

  سلام من زیاد وارد اکانتم شدم و در آمدم حالا نمیتونم دیگه وارد اکانت روبیکام بشم چیکار کنم ؟! لطفاً راهنمایی کنید

  1. زهرا سادات شیرازی گفت:

   یعنی حسابتون مسدود شده ؟ یا کد فعال سای دریافت نکردید ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *