روبیکا, شبکه های اجتماعی, موبایل, نرم افزار, همه مطالب

مشکل پخش نشدن مخاطبین در روبیکا

حل مشکلات با کمک رایانه               

آیا مشکل پخش نشدن مخاطبین در روبیکا برای شما هم پیش آمده است ؟ برای حل آن به صورت شبانه روزی با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از تلفن ثابت بدون کد تماس بگیرید ( تماس با موبایل امکان پذیر نیست ) ، چنانچه موفق به تماس نشدید از پست ( شماره مشاورین همراه رایانه ) برای ارتباط با کارشناس و حل مشکل پخش نشدن مخاطبین در روبیکا کمک بگیرید .
سوپر اپلیکیشن روبیکا ، یک نرم افزار ایرانی ست که از قابلیت های ویژه ای همچون پخش زنده شبکه های تلوزیون ، روبینو و پیام رسانی برخوردار است . این رسانه اجتماعی در سال ۱۳۹۶ منتشر شد و طی چند سال توانست جزء پرطرفدار ترین برنامه های مجازی به حساب بیاید .
یکی از مشکلاتی که ممکن است بر سر راه هر کاربر روبیکا قرار بگیرد مشکل پخش نشدن مخاطبین در روبیکا ست . وجود این اختلال موجب شده کاربر به مخاطب اش دسترسی نداشته و قادر به برقراری ارتباط با او نباشد .
آیا به دنبال ارتباط با پشتیبانی روبیکا می گردید ؟ با همراه رایانه همراه ما باشید .
همانطور که می دانید یکی از قابلیت های مورد علاقه کاربران در روبیکا قابلیت تماس صوتی ست . همراه رایانه برای شما یک پست ویژه آماده کرده است تا در صورت بروز مشکل تماس صوتی روبیکا قادر به حل آن باشید .
امروز قصد داریم مشکل پخش نشدن مخاطبین در روبیکا را بررسی کنیم و حل این مشکل را به شما آموزش دهیم ، در صورت بروز هر گونه مشکل با ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید .

 

 

بررسی مشکل پخش نشدن مخاطبین در روبیکا

بررسی مشکل پخش نشدن مخاطبین در روبیکا

بررسی مشکل پخش نشدن مخاطبین در روبیکا

مشکل پخش نشدن مخاطبین در روبیکا زمانی اتفاق می افتد که برنامه دسترسی به مخاطبین نداشته و یا قادر به پیدا کردن مخاطب نباشد !

اگر روبیکا شما وصل نمی شود و در نصب و وصل برنامه با مشکل مواجه شدید ، بهترین گزینه برای رفع آن مطالعه مشکل وصل نشدن روبیکا ست . 
دلایل ایجاد این مشکل گاهی تنها یک باگ سادست و گاهی ندادن مجوز ! بدون هیچ پیش فرضی هر دوی این مشکلات باعث می شوند که مخاطبین برنامه روبیکا نمایش داده نشود و یا اصلا برنامه کاربری را برای نمایش دادن پیدا نکند .
در ادامه تمامی علت های مشکل پخش نشدن مخاطبین در روبیکا را بررسی می کنیم .

حل مشکلات با کمک رایانه

۱ . برنامه روبیکا با اختلال مواجه است .

یکی ازعلت های مشکل پخش نشدن مخاطبین روبیکا ، خراب بودن نسخه فعلی برنامه شماست . اگر برنامه به هر دلیلی به اختلال خورده باشد ، بسیاری از قابلیت های آن به مرور از کار می افتد و برنامه قادر به انجام فعالیت های سابق نیست .

 

۲ . کاربر در روبیکا حساب ندارد .

در ابتدا با روبیکا های دیگر بررسی کنید که آیا کاربر از طریق حساب آن ها قابل دسترس است یا خیر ؟ چرا که ممکن است فرد مورد نظر به کل حساب کاربری در روبیکا نداشته باشد .

 

۳ . شماره مخاطب مورد نظر را در روبیکا ندارید .

اگر مخاطب را در تلفن همراهتان را بخش مخاطبین روبیکا ثبت نکرده باشید برنامه مخاطبین برای شما پیدا نمی کند که چرا که اصلا شماره تلفنی که حساب کاربری در آن ثبت است در دستگاه شما یافت نمی شود .

 

۴ . حساب کاربری فرد مورد نظر پاک شده است .

به دنبال مخاطب می گردید و موفق نمی شوید آن را پیدا کنید ؟ احتمالا کاربر حساب کاربری اش را حذف کرده باشد . با حذف اکانت کاربری روبیکا کاربران به حساب پاک شده دسترسی نداشته و در قالب مخاطبین اکانت فوق را پیدا نمی کنند .

 

۵ . برنامه به مخاطبین دسترسی ندارد .

رایج ترین علت مشکل پخش نشدن مخاطبین در روبیکا ، عدم دسترسی مخاطب به برنامه ست . اگر به برنامه دسترسی به مخاطب را ندهید مخاطب پیدا نمی شود. با مجوز دسترسی به برنامه مشخص می کنید که آیا برنامه می تواند به مخاطبین شما دسترسی داشته باشد یا خیر ؟

 

۶ . مخاطب را از روبیکا حذف کرده اید .

ممکن است حساب کاربری روبیکای فرد را از روبیکا حذف کرده باشید و یا حتی شماره تلفن مخاطب مورد نظر را را در تلفن همراهتان ذخیره نداشته باشید . این فعالیت موجب می شود با مشکل پخش نشدن مخاطبین در روبیکا مواجه شوید .

در بخش فوق با عواملی که موجب مشکل پخش نشدن مخاطبین در روبیکا می شود آشنا شده ایم . در ادامه داستان راه حل این مشکل بزرگ را آموزش می دهیم .
امیدوار بوده با مطالعه این نکات بتوانید به راحتی مشکل پخش نشدن مخاطبین در روبیکا را حل کنید .

 

 

۴ روش حل مشکل پخش نشدن مخاطبین در روبیکا

4 روش حل مشکل پخش نشدن مخاطبین در روبیکا

۴ روش حل مشکل پخش نشدن مخاطبین در روبیکا

اگر مخاطبین در روبیکا اتان پخش نمی شود و قادر به دستیابی به آنان نیستید از راهکار های زیر استفاده کنید .
توصیه می کنیم جهت عملکرد روبیکا از نسخه بروز و آپدیت برنامه استفاده نمایید و سپس روش های زیر را برای حل مشکل پخش نشدن مخاطبین در روبیکا امتحان کنید .

۱ . حذف و نصب مجدد روبیکا

یکی از اقداماتی که تنظیمات روبیکا شما را حذف می کند و نسخه بروز شده به شما تحویل می دهد ، حذف و نصب برنامه ست ؛ با حذف و نصب روبیکا می توانید نیمی از مشکلات خود را حل کنید و دیگر درگیر مشکلات روبیکای خود نباشید .
برای انجام این کار تنها کافی ست برنامه را حذف کرده و از سایت رسمی روبیکا نسخه جدید را دانلود کنید .

 

۲ . بررسی وجود حساب کاربری

چک کنید که آیا واقعا حساب کاربری شخص مورد نظر وجود دارد یا خیر ؟ برای بررسی حساب می توانید از فرد مورد نظر بپرسید و یا با یک اکانت کاربری دیگر وجود اکانت فرد را چک کنید .

 

۳ . ثبت مجدد شماره مخاطب در تلفن همراه

شماره تلفن مخاطب را مجددا در روبیکا اضافه کنید . احتمالا ممکن است شماره طرف مقابلتان را نداشته باشید و یا دوستتان در روبیکا تغییر شماره داده است .
برای حل این مشکل لازم است مجددا شماره تلفن مخاطب منتخب را در دستگاه خود ثبت نمایید .

 

۴ . ارائه مجوز دسترسی به مخاطبین

با دادن مجوز دسترسی به مخاطب در بدو ورود به روبیکا می توانید مخاطبین خود را پیدا کرده و به تمامی دوستانی که شماره آن ها را ذخیره دارید و در روبیکا حساب کاربری دارند دسترسی داشته باشید .

اگر با انجام هر یک از مراحل فوق موفق به حل مشکل پخش نشدن مخاطبین در روبیکا نشدید با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا با کارشناسان همراه رایانه در جهت حل مشکل خود در ارتباط باشید .

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *