اینستاگرام, شبکه های اجتماعی, نرم افزار, همه مطالب

مشکل پخش نشدن موزیک در اینستاگرام

حل مشکلات با کمک رایانه               

اگه شما هم نمی تونید موزیک توی اینستاگرام اتان پخش کنید و با مشکل پخش نشدن موزیک در اینستاگرام رو به رو شدید ، میتوانید شبانه روزی با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ فقط از طریق خط ثابت ( تماس با موبایل امکان پذیر نیست ) با همراه رایانه تماس بگیرید . در صورتی که نتوانستید تماس بگیرید ، از لینک ( شماره تماس مشاوران همراه رایانه ) استفاده کنید تا همکاران ما شما را برای حل مشکل پخش نشدن موزیک در اینستاگرام راهنمایی کنند.

تا حالا شده دنبال یک برنامه خاص برای خودت بگردی ؟ من به شما اینستاگرام رو معرفی می کنم . اینستاگرام از اون پلتفرم هایی که می تونه به راحتی هم یه آموزشگاه و مدرسه برای یادگیری باشه هم این که اوقات فراغت کاربرش رو پر کنه ! 

همراه رایانه در پست پشتیبانی اینستاگرام ، ۱۲ راه پشتیبانی اینستاگرام و مشاهده ۱۰ مشکل رایج اینستاگرام رو به شما آموزش می دهد .

اگه پست اینستاگرام ات وصل نمیشه و با مشکل حذف پست مواجهه این فرصت رو از دست نده و پست مشکل حذف پست اینستاگرام رو مطالعه کن .

قابلیت جدید که به اینستاگرام اضافه شده رپلای در دایرکت هست که با یه کلیک می تونی به راحتی انجامش بدی ! اگه هنوزم این قابلیت و نداری و یا در استفاده ازش به مشکل خوردی پست مشکل رپلای در دایرکت اینستاگرام رو بخون .

حل مشکلات با کمک رایانه

تو این پست وبلاگ قصد داریم یکی از مشکلاتی که ممکنه برای اینستاگرام شما پیش بیاد رو بررسی و حل کنیم . مشکل پخش نشدن موزیک در اینستاگرام مسئله امروز ماست . برای ارتباط با مرکز پشتیبانی همراه رایانه کافیه با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت و بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید .

 

 

پخش موزیک در اینستاگرام

پخش موزیک در اینستاگرام

پخش موزیک در اینستاگرام

تا قبل از آپدیت جدید اینستاگرام برای فیلم و استوری ها خودمون باید آهنگ می گذاشتیم و اون ها رو ویرایش می کردیم اما بعد از بروزرسانی خاص این پلتفرم دیگه نیازی به برنامه های جداگونه و کار های دیگه نیست .

ویدئو های اینستاگرامت باز نمیشه و نمیتونی اون ها رو ببینی ؟ بهترین کار استفاده از راهکار های پست مشکل پخش ویدئو در اینستاگرام هست که با انجام اون می تونی به راحتی ویدئو ها تو ببینی .

توی شبکه اجتماعی اینستاگرام می تونید از دو طریق از موزیک استفاده کنید . روش اول استفاده از اون توی استوری ست و روش دوم گذاشتن موزیک روی حلقه فیلم یا ریلز هاست .

بعضی موقع ها استوری و یا ریلز هایی که میزاریم دیگه صدایی برای پخش نداره ، یعنی نمی تونیم موزیک هایی که خودمون از قبل گذاشتیم و یا استوری و ریلز های کاربرای دیگه گوش و کنیم و دیگه توی اینستاگرام برامون پخش نمیشه !

اگه توی گذاشتن موزیک به مشکل کپی رایت برخوردی لازمه که حتما اون رو برطرف کنی تا با محدودیت رو به رو نشی ! برای حل این مشکل فقط کافیه پست مشکل حق کپی رایت در اینستاگرام رو بخونید و از روش های اون استفاده کنید . 

در ادامه ماجرا با دلایل ایجاد مشکل پخش نشدن موزیک در اینستاگرام آشنا می شیم .

 

 

دلایل پخش نشدن موزیک در اینستاگرام

دلایل مشکل پخش نشدن موزیک در اینستاگرام

دلایل مشکل پخش نشدن موزیک در اینستاگرام

در بخش فوق علت پخش نشدن موزیک در اینستاگرام را به شما کاربران و همراهان عزیز و گرامی معرفی می کنیم .

  • قدیمی بودن نسخه اینستاگرام
  • مناسب نبودن کشور سرور
  • شادوبن بودن حساب کاربری اینستاگرام
  • در دسترس نبودن موسیقی مورد نظر در منطقه کنونی شما
  • استفاده از موسیقی هایی که حق کپی رایت ندارند
  • اختلال در حالت اکانت کاربری
  • انجام ندادن رفرش اینستاگرام

با رعایت کردن هر کدوم از دلیل های معرفی شده و حل کردن اون ها می تونید مشکل پخش نشدن موزیک در اینستاگرام رو برطرف کنید .

 

 

۹ حل مشکل پخش نشدن موزیک در اینستاگرام

حل مشکل پخش نشدن موزیک در اینستاگرام

حل مشکل پخش نشدن موزیک در اینستاگرام

حالا رسیدیم به بخش قشنگ ماجرا ، دنیای راهکار و حل مشکلات .

یه نکته ای که باید بهش خیلی توجه کنی اینه که معلوم نیست دقیقا علت به وجود اومدن مشکل پخش نشدن موزیک در اینستاگرام برات چیه پس بنابراین نیاز داری که از تمومی راهکار ها استفاده کنی تا اگه از یه روش موفق به حلش نشدی روش های دیگه بهت کمک کنه !

۱ . رفرش اینستاگرام

صفحه رو از بالا به پایین بکش تا پست ها و فیلم بروز بشند . با بروز شدن اینستاگرام می تونه خیلی از مشکلات این برنامه مثل مشکل پخش نشدن موزیک در اینستاگرام حل بشه و دیگه نیازی به ارتباط با پشتیبانی ندارید .

 

۲ . بروز رسانی نسخه قدیمی اینستاگرام

اینستاگرام رو بروزرسانی کن و سعی کن نسخه جدید برنامه رو داشته باشی . با داشتن نسخه جدید برنامه علاوه بر حل مشکل پخش نشدن موزیک در اینستاگرام می تونی از همه قابلیت های اون بدون هیچ دغدغه استفاده کنی .

۳ . پاک کردن کش برنامه

پاک کردن کش برنامه یکی از راه هایی که می تونه توی حل مشکل پخش نشدن موزیک به کاربر کمک کنه ، با پاک کردن کش اینستا می تونی یه بار تمومی داده های حافظه موقتشو پاک کنی تا هم سرعت برنامه زیاد بشه هم مشکل پخش نشدن موزیک حل بشه .

 

۴ . تغییر آی پی دستگاه

برنامه اینستاگرام بنا به دلایلی در ایران مسدوده و تنها زمانی قابل استفاده ست و کار می کنه که از خارج کشور برای وارد شدن بهش اقدام کنی ، اما با تغییر آی پی به روی کشور های دیگه  می تونی از تونی از تموم قابلیت های اون استفاده کنی .

 

۵ . خروج از حساب کاربری و ورود مجدد به اون

بعض موقع ها ممکنه برنامه به راحتی نتونه موقعیت مکانی کاربر و تشخصی بده و بخاد وارد اون بشه ، بنابراین بتره که برای رسیدن به کیفیت بهتر یه بار از حساب کاربری اینستاگرامت خارج بشی و با یه آی پی جدید وارد برنامه شوی . 

۶ . حذف و نصب برنامه

خیلی از مشکلات اینستاگرام مربوط به خراب بودن نسخه اون می شه بنابراین هیچ راهی بهتر از استفاده یه نسخه سالم نیست ؛ اینستاگرام رو حذف کن و یه نسخه دیگه برای استفاده از اون دانلود و نصب کن .

 

۷ . تغییر حالت کاربری اینستاگرام

اگه حساب کاربری اینستاگرامت خصوصیه بزار روی حالت حرفه ای تا یه سری از قابلیت ها برات فعال بشه ، اگر از نسخه حرفه ای استفاده می کنی بهتره یه بار تغییر حالت بدی ، کاری که باید یکنی اینه که از روی حالت خصوصی به حرفه ای تغییر بده و یا حتی برعکس .

 

۸ . حل مشکل شادوبن شدن

یکی از دلیل هایی که باعث میشه نتونی موزیک در اینستاگرام انتشار بدی ، اول باید مشکل محدود شدن اینستاگرام رو حل کنی تا بتونی از تموم ویژگی هاش استفاده کنی . برای رفع محدودیت از پست حل مشکل محدود شدن در اینستاگرام استفاده کن .

 

۹ . حل مشکل کپی رایت موسیقی

بعضی وقتا یه سری آهنگا ممکنه حق کپی رایت داشته باشه بعد از مدتی از انتشار اون کلا بلاک شه و بالا نیاد . استفاده از مطلب حل مشکل کپی رایت در اینستاگرام بهترین راه حل برای حل این مشکله .

اگه با مطالعه این پست و انجام راهکار های اون همچنان مشکل پخش نشدن موزیک در اینستاگرام برقراره با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیر تا کارشناس های مجرب همراه رایانه راهنماییت کنند .

 

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *