اینترنت و شبکه, روبیکا, شبکه های اجتماعی, موبایل, نرم افزار, همه مطالب

مشکل پست گذاشتن روبیکا

حل مشکلات با کمک رایانه               

اگر شما هم با مشکل پست گذاشتن روبیکا رو به رو هستید ، می توانید شبانه روزی با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از تلفن ثابت بدون کد تماس بگیرید ( تماس با موبایل امکان پذیر نیست ) ، در صورتی که موفق به تماس نشدید از پست ( شماره مشاورین همراه رایانه ) استفاده کنید تا برای حل مشکل پست گذاشتن در روبیکا با کارشناس ها در ارتباط باشید .

اگر شما هم جز کاربران و طرفداران پیام رسان روبیکا باشید می دانید که یکی از سخت ترین مشکلاتی که ممکن است با آن در روبیکا مواجه شوید مشکل پست گذاشتن روبیکا ست . 

این پست وبلاگ از همراه رایانه را به حل مشکل پست گذاشتن در روبیکا اختصاص می دهیم ، با همراه رایانه همراه باشید تا یکی از مشکلات روی اعصاب روبیکا را با هم حل کنیم .

برای ارتباط با پشتیبانی روبیکا تنها کافی ست نیم نگاهی به پست پشتیبانی روبیکا بیندازید تا زیر و بم روبیکا دستتان بیاید .

نمی توانید در روبیکا استوری بگذارید ؟ اگر شما هم موفق به حل مشکل استوری گذاستن در روبیکا نشدید ، از همراه رایانه راهنمایی بخواهید .

حل مشکلات با کمک رایانه

مشکلات نرم افزاری هیچ برنامه ای را رها نمی سازد ، یکی از این مشکلات مشکل پست گذاشتن روبیکا ست . برای حل این مشکل می توانید تا پایان این پست همراه ما باشید ؛ همچنین می توانید شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را از تلفن ثابت شماره گیری کنید .

 

 

علت مشکل پست گذاشتن روبیکا

علت مشکل پست گذاشتن روبیکا

علت مشکل پست گذاشتن روبیکا

به نظر شما چه دلالی ممکن است مانع پست گذاشتن در این شبکه مجازی پرطرفدار شود ؟

ویترین روبیکای شما قفل شده و بالا نمی آید ؟ نگران نباشید و حل این مشکل را به ما بسپارید . فقط کافیه مقاله مشکل بالا نیامدن ویترین روبیکا را مطالعه کنید و مطابق روش های آن پیش روید .

برنامه ها هیچوقت از داشتن باگ و اختلال ناراحت نمی شوند ، اصلا کارشان هنگ کردن و به وجود آوردن اختلال است ! برای حل این مشکلات لازم است از ریشه دلایل را نابود کنیم تا حداقل اعصاب خودمان راحت باشد .

اگر موفق نمی شوید عکس های دریافت شده در روبیکا را باز کنید یا عکسی را ارسال کنید ، از پست مشکل باز نشدن عکس و ارسال نشدن عکس در روبیکا کمک بگیرید .

 

 • روشن بودن فیل.ترشک.ن

از آنجایی که روبیکا یک محصول داخلی ست تنها با سرور های ایران کار می کند ، هرگونه تغییر آی پی و سرور دستگاه موجب اختلال در این برنامه شده و برنامه در کار کردن به مشکل می خورد و موفق به انجام فعالیت نمی شود .

 

 • اتصال ضعیف اینترنت

اگر اینترنت دستگاه ضعیف باشد پست شما گذاشته نمی شود . این علت نه تنها در برنامه روبیکا وجود دارد بلکه در کارکرد تمامی برنامه های دنیای مجازی نیز باعث به وجود آمدن اختلال می شود .

بنابراین داشتن یک اینترنت قوی برای کارکرد مناسب یک برنامه بسیار حائز اهمیت است .

 

 • اختلال در برنامه نصبی

گاهی اوقات ممکن است برنامه نصب شده شما ، خراب باشد . این علت زمانی رخ می دهد که شما از سایت های نامعتبر روبیکا را دانلود می کند ، حتی نسخه های فرعی برنامه روبیکا یکی از عوامل مشکل پست گذاشتن روبیکا شماست .

چرا که اکثر ( می تونم بگم همه) نسخه های فرعی برنامه روبیکا یک بدافزار هستند و منتظر فرصت از جانب شما .

 

 • پر بودن حافظه دستگاه

پر بودن حافظه دستگاه یا روبیکا ، مانع کارکردن آن می شود . به طوری که خیلی از عملکرد ها را از کار انداخته و برنامه را به اختلال می کشاند همچنین هنگامی که حافظه پر باشد دستگاه اجزه آپلود فایل دیگری را برای پست گذاشتن نمی دهد  .

بنابراین پر بودن حافظه دستگاه می تواند یکی از عوامل مهم مشکل پست گذاشتن روبیکا باشد .

 

 • قدیمی بودن نسخه روبیکا

هر آپدیت جدید علاوه بر ویژگی های جدیدی که کسب می کند ، باگ های نسخه قبلی برنامه را نیز از بین می برد . علاوه بر آن قدیمی بودن نسخه مورد استفاده شما باعث می شود کاربر از خیلی از قابلیت ها جا بماند و در کارکرد برنامه اختلال بی اندازد .

برای دانلود نسخه جدید روبیکا کلیک کنید .

 

 • مجاز نبودن محتوای پست

در صورتی که محتوای پست شما غیر مجاز بوده و مخالف قوانین وضع شده روبیکا باشد ، پست گذاشته نمی شود . همچنین داشتن محتوای غیر مجاز در روبیکا باعث محدودیت و مسدودیت اکانت شما می شود .

 

 • ریپورت شدن حساب کاربری روبیکا

ریپورت شدن حساب کاربری در برنامه روبیکا باعث می شود کاربر از انجام خیلی از فعالیت ها باز بماند ، بدین صورت که اگر اکانت کاربری شما محدود شده باشد نمی توانید پستی در برنامه درج کنید .

 

 

حل مشکل پست گذاشتن روبیکا 

حل مشکل پست گذاشتن روبیکا

حل مشکل پست گذاشتن روبیکا

برای حل این مشکل لازم است از راهکار های آموزش داده زیر استفاده کنید . توجه کنید که یک راه حل تنها نمی تواند مشکل پست گذاشتن روبیکا شما را حل کند بلکه عواملی بسیاری در حل این مشکل اثرگذار است . 

بنابراین لازم است از تمامی راهکار های زیر برای حل مشکل پست گذاشتن رویکاخود اقدام کنید . 

 • هر گونه فیل.ترشک.ن خود را خاموش کرده و آی پی دستگاه را به روی کشور ایران ثابت نگه دارید .
 • اینترنت خود را تغییر دهید و اتصال داده را عوض کنید .
 • برنامه را حذف کرده و نسخه مناسبی برای سیستم عاملتان دانلود و نصب کنید .
 • حافظه دستکاه را بررسی کرده و در صورت پر بودن آن را کمی سبک کنید ، همچنین می توانید پیام های ذخیره شده روبیکا را حذف نمایید .
 • روبیکای خود را آپدیت کرده و از نسخه جدید برای ورود به حساب کاربری استفاده کنید .
 • اگر محتوای شما برخلاف چهارچوب و قوانین روبیکاست ، محتوای پست را تغییر دهید .
 • در صورت محدود بودن حساب کاربری آن را از محدودیت خارج سازید و سپس برای حل مشکل پست گذاشتن روبیکا اقدام کنید .

 

 

سخن نهایی

در این پست وبلاگ حل مشکل پست گذاشتن روبیکا را آموزش داده ایم . آموختیم که عوامل مهمی می تواند در شکل گیری مشکلات نرم افزاری نقش داشته باشد .

دلیل های ایجاد مشکل پست گذاشتن اینستاگرام را بررسی کردیم و راهکار های مربوط به حل این مشکل را آموزش داده ایم . شما می توانید با مطالعه پست وبلاگ مشکل پست گذاشتن روبیکا خود را برظرف نمایید . 

یکی از موارد مهمی که در حل این مشکل لازم است رعایت کنید دانستن این است که آیا حساب من ریپورت است یا خیر ؟

اگر حساب کاربری شما به هر دلیلی ریپورت و محدود شده باشد لازم است ابتدا رفع ریپورت کرده و بعد به دنبال حل مشکل پست گذاشتن روبیکا باشید . 

چنانچه با خواندن پست فوق نتوانستید مشکل پست گذاشتن روبیکا را برطرف کنید با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا کارشناسان خبره همراه رایانه به شما در حل مشکل پیش آمده راهنمایی های لازم را ارائه دهند .

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *