اینترنت و شبکه, اینستاگرام, شبکه های اجتماعی, همه مطالب

نحوه برگرداندن اکانت اینستاگرام که رمزش فراموش شده

حل مشکلات با کمک رایانه               

برای اطلاع از نحوه برگرداندن اکانت اینستاگرام که رمزش فراموش شده ، می توانید با شماره  ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید و با کارشناسان همراه رایانه در ارتباط باشید . لازم به ذکر است برای ارتباط بایستی شماره ذکر شده را تنها با خط ثابت ( تماس از طریق موبایل امکان پذیر نمی باشد ) شماره گیری نمایید .

در ضمن کاربرانی که قادر به تماس از طریق تلفن ثابت نیستند ، برای استفاده  از سامانه شارژی و نحوه تماس با موبایل ، لازم است مطلب تماس با مشاورین همراه رایانه را مطالعه نمایند .

همچنین لازم به ذکر است به عنوان یک کاربر اینستاگرام هرآنچه که باید در مورد این اپلیکیشن بدانید را می توانید در مطلب پشتیبانی اینستاگرام جستجو کنید .

نحوه برگرداندن اکانت اینستاگرام که رمزش فراموش ده دغدغه خیلی از کاربران می باشد . با توجه به تماس های مکرری که با مرکز مشاوره همراه رایانه برقرار می شود ، اغلب کاربران اینستاگرام در صورتی که با پاک شدن یا خارج شدن اینستاگرام مواجه می شوند ، برای بازگردانی ان دچار مشکل می شوند زیرا رمز اینستاگرام خود یا همان گذرواژه را فراموش کرده اند .

برای بازگزدانی پیج های از دست رفته خود حتی بدون دانستن رمز با ما در ادامه مطلب همراه باشید .

حل مشکلات با کمک رایانه

 

آموزش نحوه برگرداندن اکانت اینستاگرام که رمزش فراموش شده

 

آموزش نحوه برگرداندن اکانت اینستاگرام که رمزش فراموش شده

آموزش نحوه برگرداندن اکانت اینستاگرام که رمزش فراموش شده

اگر شما هم یک اکانت از دست رفته دارید و برای برگرداندن آن طبیعتا باید گذرواژه خود را داشته باشید . در صورتی که رمز عبور یا همان گذروازه را فراموش کرده اید ، نگران نباشد.

از راه های متعددی می توانید اکانت خود را بازیابی کنید . البته این راه حل ها منوط به اطلاعاتی ست که هنگام ثبت اکانت خود درج نموده اید .

در ابتدای کار و در صفحه ابتدایی ورود به سیستم ، پس از وارد نمودن آیدی ( شماره تلفن ، ایمیل ) خود ، در صورت فراموشی رمز ، بر روی عبارت ” آیا گذرواژه را فراموش کرده اید ؟ ” ضربه بزنید تا وارد مرحله بعدی شوید .

 

ورود به حساب کاربری اینستاگرام

ورود به حساب کاربری اینستاگرام

حالا با توجه به اطلاعات درج شده جهت پشتیبانی ، راه هایی وجود دارد که می توانید از طریق آن ها حساب کاربری خود را بازیابی کنید .

 

۶ راه بازیابی اکانت اینستاگرام

 

6 راه بازیابی اکانت اینستاگرام

۶ راه بازیابی اکانت اینستاگرام

برای کسب اطلاعات کامل نحوه برگرداندن اکانت اینستاگرام که رمزش فراموش شده ، راه های زیادی موجود است که به بررسی ۶ راه رایج آن می پردازیم ؛

 

۱ – بازیابی اکانت اینستاگرام از طریق ایمیل

اگر هنگام ثبت اکانت خود ایمیلی جهت پشتیبانی ارائه کرده باشید ، گزینه ارسال ایمیل برایتان قابل رویت می باشد . با کلیک بروری آن لینکی جهت بازیابی برایتان ارسال می شود .

 

بازیابی اکانت اینستاگرام از طریق ایمیل

بازیابی اکانت اینستاگرام از طریق ایمیل

برروی لینک کلیک نمایید و گذرواژه خود را تغییر داده ؛ سپس با گذرواژه جدید اکانت خود را بازیابی کنید .

لینک ارسال شده به ایمیل جهت بازیابی

لینک ارسال شده به ایمیل جهت بازیابی

 

۲ – بازیابی حساب کاربری اینستاگرام از طریق پیامک

برخی از کاربران در هنگام ثبت حساب کاربری خود ، شماره موبایلشان را جهت پشتیبانی ارائه می کنند . در این صورت گزینه ارسال پیامک را قطعا مشاهده خواهند کرد .

 

بازیابی اکانت اینستاگرام با پیامک

بازیابی اکانت اینستاگرام با پیامک

کافی ست آن را لمس نمایند و سپس از طریق لینکی که به خطشان پیامک می شود ، تغییر گذرواژه داده و اکانت خود را بازیابی کنند .

با توجه به اینکه ما ساکن کشور ایران هستیم متاسفانه خیلی وقت است که این گزینه برایمان فعال نبوده ، اما گاهی اوقات خیلی تصادفی لینک ریست پسورد از طریق پیامک برای برخی افراد ارسال می شود .

 

۳ – بازیابی از طریق ورود به سیستم با فیسبوک

یکی از گزینه هایی که مورد مشاهده می باشد ، ورود به سیستم با فیسبوک است .

 

بازیابی اکانت اینستاگرام از طریق فیسبوک

بازیابی اکانت اینستاگرام از طریق فیسبوک

کاربرانی که قبل از دست دادن اکانت خود برنامه اینستاگرام خود را با فیسبوک سینک کرده باشند می توانند از طریق رمز فیسبوک اکانت اینستاگرام خود را شناسایی و بالا بیاورند .

 

ورود به حساب کاربری فیسبوک حهت بازیابی اینستا

ورود به حساب کاربری فیسبوک حهت بازیابی اینستا

 

۴ – بازگردانی اکانت اینستاگرام از طریق واتساپ

یکی از راه هایی که در برخی از اکانت ها قابل مشاهده می باشد ، بازیابی از طریق واتساپ است . اگر اکانت اینستاگرام را با شماره تلفن ثبت شده باشید و همچنین با همان شماره در گوشی خود ، حساب کاربری واتساپ داشته باشید ، می توانید از این راه حل استفاده نمایید .

در این صورت پیامکی حاوی کد در واتساپ به شما ارسال می شود که با ثبت آن به راحتی اکانت شما بازیابی می شود .

 

بازیابی حساب اینستا از طریق کد دریافتی در واتساپ

بازیابی حساب اینستا از طریق کد دریافتی در واتساپ

 

۵ – بازیابی حساب اینستاگرام از طریق گوگل

یکی از راه هایی که کمتر کسی از آن باخبر است ، بازیابی گذرواژه های سیو شده در حساب جیمیل دستگاه مورد نظر است .

بدین طریق که ابتدا وارد مدیریت حساب گوگل شده سپس بر روی تب امنیت ضربه بزنید .

 

تب امنیت در مدیریت حساب گوگل

تب امنیت در مدیریت حساب گوگل

حالا وارد بخش مدیریت گذرواژه شوید .

ه

مدیریت گذرواژه در حساب گوگل

مدیریت گذرواژه در حساب گوگل

همانطور که می بینید اپلیکیشن هایی که گذرواژه آن ها با حساب کاربری شما در گوگل سینک شده است قابل رویت می باشد . اینستاگرام را پیداکنید وبا ورود به آن تمامی اکانت های ایجاد شده را به همراه گذرواژه هایشان مشاهده نمایید .

۶ – بازیابی پیج اینستاگرام با عکس سلفی

اگر هیج یک از موارد بالا و ۵ راهکار بر روی دستگاهتان جواب ندادو نتوانستید به هر دلیلی اکانت خود را بازیابی کنید ، آخرین راه حل بازیابی از طریق عکس صاحب اکانت می باشد .

اگر خوش شانس باشید وقبل از پریدن پیج اینستاگرام عکسی از صورتتان را در صفحه شخصی خود پست کرده باشید ، می تونید از این راه حل استفاده نموده و شانس خود را امنحان کنید .

بدین صورت بر روی گزینه “ نمی توانید گذرواژه تان را بازنشانی کنید ؟ ” ضربه بزنید و مراحل شناسایی عکس و احراز هویت را کامل انجام دهید .

 

بازیابی اکانت اینستاگرام با عکس سلفی و احراز هویت

بازیابی اکانت اینستاگرام با عکس سلفی و احراز

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی می توانید شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را بدون کد و تنها با خط ثابت شماره گیری نمایید و به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل با کارشناسان همراه رایانه در ارتباط باشید .

 

خلاصه آنچه در این مطلب بیان شد

به طور کلی افرادی که پیج اینستاگرام خود را از دست داده اند و گذرواژه خود را به یاد نمی اورند ، نیازی نیست برای همیشه با اکانت و فالورهای خود خداحافظی کنند .

کافی ست مطلب نحوه برگرداندن اکانت اینستاگرام که رمزش فراموش شده را مطالعه نمایند و ۶ راه بازیابی اکانت اینستاگرام را امتحان کنند و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرند تا کارشناسان اینستاگرام در همراه رایانه ان ها را راهنمایی کنتد .

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *