اینترنت و شبکه, تلگرام, شبکه های اجتماعی, نرم افزار, همه مطالب

پشتیبانی تلگرام

حل مشکلات با کمک رایانه               

جهت آشنایی با پشتیبانی تلگرام میتوانید به صورت شبانه روزی با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ فقط از طریق خط ثابت ( تماس با موبایل امکان پذیر نیست ) تماس بگیرید . در صورتی که نتوانستید تماس بگیرید .

از لینک ( شماره تماس مشاوران همراه رایانه ) استفاده کنید تا همکاران ما شما را برای چگونگی ارتباط با پشتیبانی تلگرام راهنمایی کنند.

 

پشتیبانی تلگرام

پشتیبانی تلگرام

۶ راه پشتیبانی تلگرام

برای ارتباط با پشتیبانی تلگرام می توانید از روش های مختلف زیر استفاده کنید ! در صورتی که قصد دارید خیلی سریع تر به هدفتان برسید با شماره ۹۰۹۰۷۰۳۴۵ از تلفن ثابت بدون کد تماس بگیرید .

حل مشکلات با کمک رایانه

ایمیل پشتیبانی تلگرام  ( کلیک کنید )   

سایت پشتیبانی تلگرام ( کلیک کنید ) 

آیدی پشتیبانی تلگرام  ( کلیک کنید ) 

تماس تلفنی پشتیبانی تلگرام ( کلیک کنید ) 

بات پشتیبانی تلگرام  ( کلیک کنید ) 

استفاده از پشتیبانی کارشناسان همراه رایانه ( کلیک کنید ) 

 

6 راه پشتیبانی تلگرام را در ادامه بخوانید

۶ راه پشتیبانی تلگرام را در ادامه بخوانید

۱ – ایمیل پشتیبانی تلگرام

یکی از راه های ارتباطی استفاده از ایمیل پشتیبانی تلگرام می باشد support@telegram.org که در صورت ارسال ایمیل به پشتیبانی تلگرام باید کاملاَ به زبان انگلیسی مشکل خود را ذکر کنید و منتظر پاسخ گویی باشید ، به دلیل اینکه تلگرام یک برنامه خارجی است مدت زمان پاسخ گویی در ایمیل بسیار طولانی است .

 

۲ – سایت پشتیبانی تلگرام

یکی دیگر از راه های ارتباطی با پشتیبانی ، سایت پشتیبانی این برنامه ست . همان طور که گفته شد به دلیل اینکه تلگرام برنامه ایرانی نیست و یک برنامه خارجی است می بایست حتماَ زبان انگلیسی شما خیلی خوب باشد تا بتوانید از طریق سایت پشتیبانی  telegram.org>support با کارشناسان در ارتباط باشید .

 

۳ – آیدی پشتیبانی تلگرام

اپلیکیشن تلگرام در حال حاضر متاسفانه دارای آیدی پشتیبانی نمی باشد و  کاربرانی که از پلتفرم تلگرام استفاده می کنند و با مشکل برخورد می کنند نمی توانند از طریق آیدی با پشتیبانی فنی و کارشناسان تلگرام  ارتباط برقرار کنند و مشکلات خود را باز گو کنند .

 

۴ – تماس تلفنی پشتیبانی تلگرام

همان طور که می دانید برنامه تلگرام یک برنامه خارجی است و در حال حاضر امکان تماس با پشتیبانی فنی این برنامه وجود ندارد اما نگران نباشید ، همراه رایانه تلگرام شما را پشتیبانی می کند ! شما می توانید با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت یدون کد و پیش شماره با ما در ارتباط باشید .

 

۵ – بات پشتیبانی تلگرام

یکی از راه های ارتباط با پشتیبانی تلگرام ، بات پشتیبانی است که در ادامه مطلب مراحل ارتباط را برایتان شرح خواهیم داد پس تا آخر مطلب پشتیبانی تلگرام همراه رایانه را همراهی کنید .

 

 ۶ – استفاده از پشتیبانی کارشناسان همراه رایانه

کارشناسان شرکت همراه رایانه در زمینه تمامی مشکلات اپلیکیشن تلگرام را پشتیبانی می کنند و شما کاربران عزیز که در تلگرام به مشکل برخورد کرده و راه ارتباطی درستی برای ارتباط با پشتیبانی فنی  تلگرام  پیدا نمی کنید ، می توانید مشکلات خود را با کارشناسان همراه رایانه در میان بگذراید . 

 

 

پشتیبانی تلگرام در ایران

پشتیبانی تلگرام در ایران

پشتیبانی تلگرام در ایران

همان طور که می دانید اپلیکیشن تلگرام در ایران فیلتر و ممنوع می باشد و ارتباط با پشتیبانی به دلیل اینکه اپلیکیشن تلگرام یک برنامه خارجی است کار ساده ای نیست ؛ در حال حاضر شرکت همراه رایانه مرکز پشتیبانی فنی تلگرام است و تمامی مشکلات کاربران تلگرام را حل و رسیدگی می کند .

یکی ار مشکلاتی که کانال های تلگرامی با آن مواجه می شوند ، مسدودی تلگرام است . برای حل این مشکل مطالعه رفع مسدودی کانال تلگرام برای شما مناسب است .

 همراه رایانه یک پشتیبانی تلگرام در ایران است که همه کاربران می توانند برای حل تمامی مشکلات خود با همراه رایانه در ارتباط باشند که در ادامه مطلب راه ارتباطی با همراه رایانه را مشاهده خواهید کرد .

اگر در ارسال پیام های تلگرامی به مشکل خوردید ، نگران نباشید چرا که همراه رایانه با مطالعه پست عدم ارسال پیام در تلگرام در کنار شماست . 

 

شماره تماس پشتیبانی تلگرام

شماره تماس پشتیبانی تلگرام

شماره تماس پشتیبانی تلگرام

باید توجه داشته باشید که در کشور ایران تماس با کارشناسان تلگرام کار ساده ای نیست و همچنین اصلا شماره تماسی را هم ثبت نکرده اند ، پاسخ گویی آنان در پیام هم کمی پیش از حد هم ضعیف است .

 اپلیکیشن تلگرام یکی از پلتفرم هایی است که شماره تماسی برای ارتباط با پشتبانی ثبت نکرده است و همین امر باعث نگرانی اکثر کاربران شده است که چه طور بتوانند مشکلات خود را با کارشناسان فنی تلگرام در میان بگذارند .

مشاوره تلفنی همراه رایانه در زمینه support telegram آپ همراه شماست تا مشکلاتی که با آن مواجه شدید را در این اپلیکیشن حل کند .

 

 

ربات پشتیبانی آنلاین تلگرام

ربات پشتیبانی آنلاین تلگرام

ربات پشتیبانی آنلاین تلگرام

 • جهت ارتباط با پشتیبانی و مکاتبه با آن می بایست وارد تلگرام خود شوید .
 •  وارد منوی Settings شوید .
 • سپس در قسمت Help گزینه Ask a Question را انتخاب کنید .
 • حالا روی گزینه Ask a volunteer کلیک کنید .

در این صفحه می توانید به برقراری ارتباط با پشتیبانی تلگرام بپردازید . همراه رایانه کنار شما است تا بتواند به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از تلفن ثابت پاسخ گوی سوالات و مشکلات شما در زمینه تلگرام باشد .

چیزی درباره ویس های یکبار مصرف شنیده اید ؟ برنامه تلگرام از قابلیت جدید خود به نام ویس های یکبار مصرف رونمایی کرده است ، برای آشنای بیشتر با این قابلیت به پست قابلیت جدید ویس یکبار مصرف تلگرام مراجعه کنید . 

 

 

پشتیبانی تلگرام انلاین

پشتیبانی تلگرام آنلاین

پشتیبانی تلگرام آنلاین

همان طور که می دانید معمولا اکثر افراد فعالیت خود را در شبکه های اجتماعی را به شب موکول می کنند ، عملا این کار تبدیل به عادت کاربران شده است . اکثر اوقات بیشتر مشکلات در شب رخ می دهد . 

متاسفانه تمام مراکز تعمیراتی پشتیبانی و آموزشی در شب تعطیل می باشد و این مسئله برای کاربران اعصاب خوردی به بار میاورد ، اما شما نگران نباشید کارشناسان همراه رایانه در هر ساعت از شبانه روز همواره جهت پشتیبانی تلگرام آنلاین می باشند .

از وقتی که بازی همستر کمبت روی کار آمد ارتباط با پشتیبانی تلگرام بسیار مهم شده است ، جالب است بدانید برنامه همستر به خودی خود از پشتیبانی برخوردار است . جهت کسب اطلاعات بیشتر به پشتیبانی بازی همستر کمبت تلفنی مراجعه کنید . 

جهت ارتباط با مرکز پشتیبانی همراه رایانه و اطلاع از نحوه ارتباط با پشتیبانی تلگرام لازم است با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید .

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

یک فکر در مورد “پشتیبانی تلگرام

 1. Hadi گفت:

  سلام ، اکثر مردم دیگه به خط تلفن ثابت دسترسی ندارند و از موبایل استفاده می کنند . تلگرام من خود به خود حذف شد و وقتی مجددا آنرا نصب کردم کانالهایم حذف شدند و قادر به برداشت ارزهای دیجیتال از جمله نات کوین های خود نبودم . بیش از ده بار به پشتیبانی تلگرام پیام دادم ولی جوابگو نبودند . واقعا بی انصافی است که تمام زحمات و اطلاعات آدم اینجوری از بین بروند . ممنون می شم اگه می تونید کمکی در این زمینه کنید که بتوانم نات کویین های خود را قبل از اتمام مهلت برنامه نات کپیین بداشت کنم . اگر هزینه ای هم داشته باشد در خدمتیم . سپاسگذارم . منتظر پاسخ شما عزیزان در ایمیل خود هستم .

  1. رضا کیوانلو گفت:

   سلام این جور مشکلات رو فقط باید پشتیبانی خود تلگرام پیگیری کنه که متاسفانه چون شماره برای ایرانه پیگیری نمیکنه

  2. Hasti گفت:

   درود،ممکنه اگر جوابتونو دادن و اکانتتونو برگردوندن به بنده هم بگید؟بی‌نهایت ممنون میشم ازتون.منم مشکل شما رو دارم.

 2. Salar گفت:

  ببخشید من دیروز تلگرامم باگ خورد و خودم دوبار در اکانتم بودم وقتی خواستم نسخه ۲ خودم رو حذف کنم و بیرون کنم از اکانت،خودمم هم افتادم بیرون.از دیروز هم هرچی شمارمو می زنم پیامک نمیاد برای شمارم و به پشتیبانی تلگرام هم فرستادم ولی جوابی ندادند‌.الان هم از صبح میگه تعداد تلاش های شما زیاد بوده بعدا تلاش کنید. نمی دونم دیگه چی کار کنم.

  1. رضا کیوانلو گفت:

   از تلگرام اصلی استفاده میکنید؟

 3. مبینا گفت:

  سلام ، من با شماره فعلیم توی تلگرام افرادی رو بلاک کردم ک ممکنه اونا شماره فعلی من رو داشته باشن ، من الان اگر شمارمو تغییر بدم ، بازم جزو مخاطبین اون ها میرم و اونا اکانت و شماره جدید منو خواهند داشت؟؟؟ممنون میشم پاسخ بدین

  1. زهرا سادات شیرازی گفت:

   شماره جدیدتون در حالی که مخفی باشه نمی تونن ببینن و در لیست مخاطبین آن ها نیستید اما اگر کسی آیدی یا پی وی شما رو داشته باشه می تونه بهتون پیام بده

 4. سیاوش گفت:

  سلام متاسفانه من اشتباها محتویات save massage اکانت تلگرام خودم را پاک کردم چطوری میتونم تمام پاک شده های سیو مسیج رو بازیافت کنم .اگه ممکنه راهنمایی بفرماییر

  1. زهرا سادات شیرازی گفت:

   راهی متاسفانه ندارد و قابل برگشت نیست

 5. ایت گفت:

  سلام من اکانتم به علت ندونستن قوانین حذف شد در بازیابی مجدد تمام اطلاعاتم پاک گردید خواستار باز نشانی اکانتایت قبلی خود میباشم

 6. hossein گفت:

  سلام اکانت اول تلگرامم وقتی تلگرام آپدیت شد پرید وقتی دوباره اومدم نصب کنم متوجه شدم که شماره سیم کارتی که مربوط به اکانت اولم هست سلب امتیاز شده چون مدتی بود ازش استفاده نمی کردم وپیگیری از مخابرات هم کردم گفتن طبق قوانین نمیشه دوباره براتون فعال کرد- این اکانت برام خیلی مهمه آیا راهی داره بتونم بدون سیم کارت دوباره برگردونم من کد دو عاملی و ایمیل هم براش گذاشته بودم لطفا کمک کنید- ممنون

  1. رضا کیوانلو گفت:

   سلام . متاسفانه بدون داشتن سیمکارت نمیتونید وارد حساب بشید

 7. مهشید گفت:

  سلام از کانالی ک خودم مالک‌ش بودم لف دادم کسی هم تو کانال نیست میخام برگردم ب کانال باید چیکار کنم؟

  1. زهرا سادات شیرازی گفت:

   سلانم
   متاسفانه امکان بازیابی کانالتون نیست

 8. رها گفت:

  سلام با شماره مجازی ایدی هک شده و عکس های رکیک به پروفایل اضافه شده راه حلی دارین؟

  1. زهرا سادات شیرازی گفت:

   نیاز به مشاوره تلفنی دارید ، جهت رفع مشکل خود با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید .

 9. محمد گفت:

  سلام من تلگرامم هک شده و الان هفت روزه نمیتونم بازیابیش کنم و پیامک میره واسه جیمیلی ک اکانت دستشه چکارکنم

  1. زهرا سادات شیرازی گفت:

   سلام . هر چه زودتر با کارشناس ها تماس بگیرید . با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *