روبیکا, شبکه های اجتماعی, همه مطالب

پشتیبانی روبیکا

حل مشکلات با کمک رایانه               

برای ارتباط با پشتیبانی روبیکا کافی ست شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را بدون کد و پیش شماره و تنها با خط ثابت ( تماس از طریق موبایل امکان پذیر نیست ) شماره گیری نمایید و با کارشناسان همراه رایانه در ارتباط باشید . در صورتی که به خط ثابت دسترسی ندارید ف برای تماس از طریق موبایل لینک شماره مشاورین همراه رایانه را لمس نمایید و با پشتیبانی روبیکا در ارتباط باشید .

 

پشتیبانی روبیکا

پشتیبانی روبیکا

 

آنچه در این مطلب میخوانیم

شماره تماس پشتیبانی روبیکا
پشتیبانی روبیکا ۲۴ ساعته
سایت پشتیبانی روبیکا
ارتباط با پشتیبانی روبیکا
بات پشتیبانی روبیکا
پشتیبانی روبیکا آنلاین
پشتیبانی تلفنی روبیکا
ایمیل پشتیبانی روبیکا
پشتیبانی روبیکا کجاست
خدمات پشتیبانی روبیکا
مرکز پشتیبانی شرکت روبیکا

حل مشکلات با کمک رایانه

 

شماره تماس پشتیبانی روبیکا

 

شماره تماس پشتیبانی روبیکا

شماره تماس پشتیبانی روبیکا

برای دسترسی به شماره تماس روبیکا بایستی از تلفن پشتیبانی داخل برنامه استفاده کنید .

به دلیل تماس های مکرر کاربران ، ممکن است ساعت ها پشت خط بمانید و موفق به صحبت با پشتیبانی نشوید .

همراه رایانه پشتیبانی روبیکا را نیز انجام می دهد و شما در کمترین زمان و خیلی راحت می توانید تماس بگیرید و بدون اتلاف وقت مشکلات روبیکای خود را حل کنید .

برای ارتباط با پشتیبانی تلفنی روبیکا در همراه رایانه ، کافیست شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را شماره گیری کنید .

توجه داشته باشید شماره فوق را تنها از طریق تلفن ثابت و بدون کد شماره گیری کنید .

 

پشتیبانی روبیکا ۲۴ ساعته

 

پشتیبانی روبیکا 24 ساعته

پشتیبانی روبیکا ۲۴ ساعته

همراه رایانه روبیکا را به صورت ۲۴ ساعته پشتیبانی می کند . شما در طول شبانه روز می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید و با کارشناسان در ارتباط باشید .

شما میتوانید در تمام ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته ، حتی روز های تعطیل و نیمه شب با همراه رایانه تماس بگیرید و از مشاوره با کارشناسان برای حل مشکلات کامپیوتری و مشکلات موبایلی استفاده کنید .

اگر جز کاربرانی هستید که دغدغه کاری شما زیاد بوده وفقط می توانید در تایم های مشخصی از شبانه روز به کارهای شخصی خود بپردازید ، یا اینکه در شرکت خود از اپلیکیشن روبیکا استفاده می کنید و دچار مشکلی شده اید که بایستی همان لحظه حل شود ، برای حل مشکل خود با همراه رایانه تماس بگیرید .

 

سایت پشتیبانی روبیکا

 

سایت پشتیبانی روبیکا

سایت پشتیبانی روبیکا

همراه رایانه به عنوان قوی ترین سایت پشتیبانی روبیکا و بصورت شبانه روزی به کاربران خود خدمات پشتیبانی روبیکا را ارائه می دهد . اگر جزء کاربرانی هستید که به پشتیبانی روبیکا نیاز پیدا کردید ، کافی ست وارد سایت hamrahpc.com شوید  و یا به سایت رسمی خود روبیکا یعنی سر بزنید .

همراه پی سی یکی از معتبرترین سایت هایی است که تمامی برنامه های داخلی و خارجی را پشتیبانی می کند .

 

فرض کنید روبیکای شما تعلیق شده باشد ، ما در صفحه رفع تعلیق روبیکا روش های حل آن را به شما آموزش میدهیم . ویا ممکن است کد فعال سازی روبیکا برای شما ارسال نشود ، با خواندن مطلب مشکل نیامدن کد روبیکا به راحتی آن را حل کنید . همچنین مطالبی از قبیل مشکل باز نشدن عکس در روبیکا و یا روش حل مشکل حذف مخاطبین روبیکا و … در سایت همراه رایانه به شما آموزش داده می شود .

مشکلات و سوالات روبیکا خود را به سایت همراه رایانه بسپارید .

 

ارتباط با پشتیبانی روبیکا

 

ارتباط با پشتیبانی روبیکا

ارتباط با پشتیبانی روبیکا

شما از دو طریق می توانید با پشتیبانی rubika ارتباط برقرار کنید . یکی ارتباط از طریق بات پشتیبانی روبیکا و دیگری تلفن پشتیبانی روبیکا

که متاسفانه از هردو طریق بایستی ساعت ها و روزها صبر کنید تا جواب سوال خود را دریافت کنید .

ولی نگران نباشید ، همراه رایانه پاسخگوی بیست و چهارساعته مشکلات و سوالات شما عزیزان است .

کافی ست برای دریافت راه های ارتباط با پشتیبانی روبیکا شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را با خط ثابت و بدون کد شماره گیری کنید .

 

بات پشتیبانی روبیکا

یکی از راه های پشتیبانی روبیکا از طریق بات پشتیبانی درون برنامست که می تواند کمک های بسیاری برای رفع محدودیت ، حل باگ های درون برنامه ، رفع فیلتری و مسدودیت کند .

شما با مراجعه به بات پشتیبانی روبیکا می توانید سر فصل مشکلات خود را پیدا کرده و از طریق صفحات محاوره ای به مشکل مورد نظر رسیده و روش حل آن را ببینید . و یا در صورتی که از این طریق نتوانستید به پاسخ و روش حل مشکل روبیکای خود برسید ، میتوانید در قسمت سوال از بات پشتیبانی روبیکا ، مشکل خود را در قالب یک سوال از بات بپرسید و از آن طریق با کاربران پشتیبانی روبیکا ارتباط برقرار کنید . البته معمولا از این قسمت پاسخ کافی و مناسب داده نمشود .

 

پشتیبانی روبیکا آنلاین 

پشتیبانی آنلاین یکی از بهترین روش های پشتیبانی روبیکا و سایر شبکه های اجتماعی ، می باشد . شما با استفاده از پشتیبانی آنلاین روبیکا میتوانید بسیاری از مشکلات روبیکای خود را حل کنید .

همکاران ما از طریق آی دی همراه رایانه در روبیکا و ایتا بصورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما عزیزان می باشند .

مشاوران ما با استفاده از نرم افزار های کنترل از راه دور مثل انی دسک و .. هم امکان حل بسیاری از مشکلات شما را از طریق پشتیبانی آنلاین روبیکا حل می کنند .

 

پشتیبانی تلفنی روبیکا

ممکن است هنگام استفاده از برنامه روبیکا نیاز به پشتیبانی تلفنی داشته باشید .پشتیبانی تلفنی یکی از محبوب ترین شیوه های پشتیبانی می باشد ، چرا که کاربر در لحظه با یک کارشناس خبره در حال صحبت می باشد و به راحتی مشکل خود را در میان میگذارد و پاسخ دریافت میکند .

بنابراین نتیجه گیری از یک تماس دو سه دقیقه ای در پشتیبانی تلفنی ، گاها می تواند ده ها دقیقه پشتیبانی متنی و یا ایمیلی را انجام دهد . از این نظر برنامه هایی که از پشتیبانی تلفنی برخوردار می باشند ، قوی ترین پشتیبانی ها را دارند . 

برخی از برنامه ها ی داخلی برای پشتیبانی اپلیکیشن خود تلفن پشتیبانی قرار داده اند که با  تماس می توانید مشکلات خود را حل کنید .

پلتفرم داخلی روبیکا نیز پشتیبانی تلفنی دارد وهمین امر موجب محبوبیت بیشتر آن شده است .

 

ایمیل پشتیبانی روبیکا

روبیکا در روش های ارتباطی ، ایمیلی برای ارتباط با پشتیبانی اعلام نکرده . اما شما چنانچه قصد دارید از طریق ایمیل مشکلات خود را پیگیری کنید میتونید به اکانت JobHamrahpc@gmail.com پیام بدهید . البته در نظر داشته باشید پاسخگویی از طریق ایمیل ممکن است زمان بر بشد و برای مشکلات فورس شما مناسب نباشد . بنابر این مشکلات فورس و خاص را حتما از پشتیبانی تلفنی استفاده نمایید . 

 

چنانچه از طریق بات های پشتیبانی و ارتباط تلفنی با روبیکا موفق به حل مشکلات روبیکا خود نشدید ، جهت دریافت خدمات پشتیبانی تلفنی روبیکا ، کافیست با شما ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون هیچ پیش شماره و کدی تماس بگیرید .

کارشناسان خبره همراه رایانه  به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته پاسخگوی مشکلات شما هستند و جهت رفع آن ها به کاربران عزیز یاری می رسانند .

 

پشتیبانی روبیکا کجاست

 

پشتیبانی روبیکا چیست

پشتیبانی روبیکا چیست

در صورتی که بدنبال گزینه پشتیبانی روبیکا هستید باید آن را در صفحه اصلی روبیکا بیابید . اگر موفق به پیدا کردن آن نمی باشید ، احتمالا نسخه روبیکای شما بروز نمی باشد . میتوانید آخرین نسخه روبیکا را از صفحه دانلود روبیکا در سایت همراه رایانه دریافت کنید .

بعد از بروز رسانی روبیکا میتوانید محل پشتیبانی روبیکا را بیابید . در صورتی که موفق به حل مشکل خود از طریق گزینه پشتیبانی داخل برنامه نشدید ، میتوانید از طریق تماس تلفنی ، مشکل خود را با کارشناسان همراه رایانه در میان بگذارید . 

 

خدمات پشتیبانی روبیکا Rubika

 

خدمات پشتیبانی روبیکا

خدمات پشتیبانی روبیکا

خدمات پشتیبانی روبیکا شامل موارد زیادی می باشد . شما می توانید از خدمات پشتیبانی Rubika در زمان هک شدن ، فراموشی رمز دو مرحله ای روبیکا ، رفع تعلیق روبیکا ، و یا هر مشکل دیگری که هنگام کار با برنامه روبیکا با آن مواجه می شوید ، استفاده کنید . 

برای این منظور کافیست از طریق یکی از روش هایی که در این صفحه ذکر شده است ، مشکل خود را برای استفاده از خدمات پشتیبانی روبیکا مطرح کنید . خدمات پشتیبانی روبیکا به نوعی ، ضمانت اجرایی رفع مشکلات ایجاد شده در برنامه روبیکا می باشد . شما با دریافت خدمات پشتیبانی به راحتی قادر به حل مشکلات خو و یا با خبر شدن از وضعیت حساب خود می باشید .

 

مرکز پشتیبانی شرکت روبیکا

 

مرکز پشتیبانی شرکت روبیکا

مرکز پشتیبانی شرکت روبیکا

مرکز پشتیبانی روبیکا به هیچ عنوان مراجعه حضوری ندارد . یعنی عملا امکان پشتیبانی ۴۰ ۵۰ میلیون کاربر بصورت حضوری ممکن نیست ! 

تنها راه ارتباط با مرکز پشتیبانی شرکت روبیکا ، همین روش هایی که در بالا نام برده شد می باشد . شما با یکی از روش ها از قبیل تماس تلفنی با پشتیبانی روبیکا ، استفاده از بات پشتیبانی و … می توانید با مرکز پشتیبانی شرکت روبیکا ارتباط بر قرار کنید و مشکلات خود را در میان بگذارید و خدمات پشتیبانی دریافت کنید .

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

یک فکر در مورد “پشتیبانی روبیکا

 1. ابوالفضل گفت:

  من داخل روبیکا ۳ تا اکانت داشتم با ۳ خط مختلف هر ۳ اکانت ب هیچ دلیلی تعلیق شد خواسته من از شما اینه که رسیدگی کنید و از فیلترینگ خارج کنید اکانتامو.
  خط های فیلتر شده روبیکام:
  ۰۹۰۳۴۹۱۴۴۳۴
  ۰۹۰۳۴۳۵۴۴۹۶
  ۰۹۰۵۲۲۴۶۶۷۹

  1. رسول سالاری گفت:

   برای رفع فیلتری و اینکه بدونید تعلیقتون دائمی هست یا نه تماس بگیرید دوست عزیز

   1. حیدری گفت:

    سلام اکانت من یهویی تعلیق شد با اینکه من فقط داشتم با دوستام حرف میزدم اون چیز بدی نبود چرا باید اکانتم تعلیق بشه لطفا رسیدگی کنید

   2. عبدالرحمان بمپوری گفت:

    سلام خوبین خسته نباشین کجا تماس بگیرم شماره ای نداریم اکانتم تا دیشب خوب بود برای سحری که بیدارم سلام دیدم مسدود شده

    1. رسول سالاری گفت:

     ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ با تلفن ثابت

     1. عارف گفت:

      من تلفن ثابت ندارم یکی دوتا رفیق به شوخی زدن تعلیق کردن الان تعلیق شدم لطفا در بیاری ممنونم ۰۹۹۱۶۷۵۶۴۵۸

     2. عارف گفت:

      من تلفن ثابت ندارم لطفا دربیارید تمام چیز کسب کار من اون اکانتم هست ۰۹۹۱۶۷۵۶۴۵۸دو تا رفیق به شوخی زدن تعلیق کردن منو الان تعلیق شدم

     3. امیر گفت:

      سلام من اکانتم تعلیق شده و میخوام اکانت روبیکام رو حذف کنم و دوباره با همون شماره با کاربری جدید وارد شم باید چطور اکانتم رو حذف کنم ؟

     4. رضا کیوانلو گفت:

      سلام اکانتی که تعلیق بشه قابل حذف کردن نیست

    2. عارف گفت:

     سلام من تعلیق شدم لطفا دربیارید تمام چیز کسب کار تو اون اکانت هست ۰۹۹۱۶۷۵۶۴۵۸

    3. Rahi گفت:

     ببخشید چطور میتونم باهاتون تماس بگیرم؟!

     1. رضا کیوانلو گفت:

      با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ با تلفن ثابت تماس بگیرید

  2. فرشید گفت:

   داداش تعلق نشده هک شده مال منم نوشته بود تعلق شده ولی واسه افراد مختلفی لینگ و تبلیغ از اکانت من فرستاده شده

   1. آرش گفت:

    سلام خوب هستید
    حساب کاربری من تعلیق شده چکار باید بکنم تا برگرده
    یه راه راهنمایی کنید🙏🙏🙏سلام خوب هستید
    حساب کاربری من تعلیق شده چکار باید بکنم تا برگرده
    یه راه راهنمایی کنید🙏🙏🙏

    1. رضا کیوانلو گفت:

     سلام بستگی به دلیل تعلیق شدن داره برای راهنمایی تخصصی تر با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید

    2. امیررضا گفت:

     باسلام واحترام
     مدیریت محترم پیام رسان روبیکاخسته نباشید:پیشنهادوانتقاداتی منباب افزایش کاربران ومخاطبین این پیام رسان ایرانی وداخلی به شرح ذیل ارائه می گرددامیدواریم مدنظرقراردهید:باتوجه به اینکه این پیام رسان ازلحاظ سلامتی فضای مجازی خوب هستش اماایرادی که دراین پیام رسان هست تعلیق شدن کاربران هست حالابه هردلیلی هم باشدممکن که به هردلیلی ازطریق اشخاص دیگرکه اکانتشان روموردهک قراردادن .اکانت این کاربران هم دچارتعلیق قراربگیردوبناچارازارتباط وخدمات بامخاطبین خودمحروم بشوندبنابراین برای تمامی کاربران تعلیق شده فرصتی مجددبدهیدتاهم تعدادمخاطبین روبیکاافزایش یابدوهم ازلحاظ مادی هم به نفع پیام رسان روبیکاواقع شود.

  3. ساجده براتی گفت:

   سلام منو از فیلتری در بیارین مگه چیکار کردم که تعلیق دائمی شدم؟؟؟؟؟؟

   1. رضا کیوانلو گفت:

    سلام بستگی به دلیل ریپورت شدنتون داره

  4. امیر گفت:

   سلام من پیجم به هیچ دلیل فیلتر شده اگر میتونین پی گیری کنید خاهش میکونم

   1. رضا کیوانلو گفت:

    سلام فیلتر شده یا تعلیق

    1. آرش گفت:

     سلام خوب هستید
     حساب کاربری من تعلیق شده چکار باید بکنم تا برگرده
     یه راه راهنمایی کنید🙏🙏🙏

  5. فاطمه گفت:

   سلام اکانت من بدون هیچ دلیلی باکد های فیلتری هکری های دیگران فیلتر شده لطفا هرچه زودتر بررسی کنید
   @Tk_lida

  6. عبدالرحمان بمپوری گفت:

   سلام مجدد چخبره تویی روبیکا کسب کار داره داره نون زن بچه اش میده نباید یهو بیاین مسدود کنید حداقل اخطاری بدین نه یهو الان من چیکار کنم همه مشتریام موندن بعضی هاشون شماره ام رو ندارن لطفا رسیدگی کنید تا روبیکام باز بشه مشتری هام موندن باید جوابشونو کارشونو تحویل بدم شمارو به همون خدا قسم کارمو انجام بدید بخدا من ادم ساده ای هستم نمیدونم دلیل مسدودیم چی بوده پیگیری کنید لطفا تا روبیکام باز بشه

   1. اراگورن گفت:

    سلام رفیق متاسفانه پشتیبانی روبیکا خیلی ضعیفه اما ناامید نباش با شماره ای که گذاشتن بالا با تلفن ثابت تماس بگیر انشالله کارت حل بشه 🙏❤️

 2. علی محمودوند گفت:

  سلام یکی از اکانت های من به شماره ۰۹۹۱۸۱۷۷۸۱۲ از دیشب با ایمان به اینکه هیچ تخلفی انجام ندادم تعلیق شده لطف کنید منو راهنمایی کنید

  1. زهرا سادات شیرازی گفت:

   سلام دوست عزیز
   بسته به نوع تعلیق ممکن است رفع شود . تماس بگیرید با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تا کارشناسان در تشخیص دائمی و موقت بودن آن و رفع تعلیق شما را راهنمایی کنند .

   1. افشین بلدی گفت:

    باسلام حالا ما که تلفت ثابت نداریم چجوری باید تماس بگیریم

    1. زهرا سادات شیرازی گفت:

     سلام دوست عزیز
     می تونید از طریق اپلیکیشن همراه رایانه تماس بگیرید .

   2. مصطفي گفت:

    سلام وقت بخیر من اکانت اولم بعد این که یه کلیپ مستهجن تعلیق شد حدود یک سال پیش بعد با یه شماره جدید وارد شدم که اونم امروز بدون هیچ دلیل تعلیق شده چه کار کنم

    1. رضا کیوانلو گفت:

     سلام برای رفع این مشکل می بایست با کارشناسان تماس بگیرید ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵

   3. Ali Dehghan گفت:

    این شماره در مشکل داره

 3. سید علیرضا گفت:

  من تو بیابان گیر افتادم تلفن ثابت از کدوم جهنم ببار برای تماس با پشتیبانی

  1. رسول سالاری گفت:

   دوست عزیز اپلیکیشن همراه رایانه رو نصب کنید از طریق اپلیکیشن تماس بگیرید

 4. حمید گفت:

  سلام‌۰۹۰۳****۳۸‌توروخدا‌این‌شماره‌منو‌از‌ریپورت‌دربیارید‌تو‌روبیکا‌با‌این‌شماره‌بار‌میگیرم‌یه‌اشتباه‌کردیم‌‌‌تو‌رو‌خدا‌از‌ریپورت‌درش‌بیارید‌ممنون‌میشم

 5. سبحان رسولیان گفت:

  سلام من دانشجو هستم و با روبیکا درس می خونم روبیکا من مسدود شده است. لطفاً آن را رفع انسداد کنید من شدیدا دراین زمان به آن نیاز دارم
  شماره موبایل۰۹۳۷۲۷۹۶۶۳۷
  ایدی روبیکا@Sbhanswlyan9
  با تشکر فراوان

  1. زهرا سادات شیرازی گفت:

   سلام دوست عزیز
   بستگی به نوع تعلیق ممکن است راه حلی داشته باشد . با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید تا کارشناسان راهنماییتون کنند .

   1. لیلی گفت:

    سلام وقت بخیر حساب منم یهویی تعلیق شد ینی چی

    1. رضا کیوانلو گفت:

     احتملا چند نفر ریپورتتون کردن . اگر دلیلش رو نمیدونید با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ با تلفن ثابت تماس بگیرید

 6. حیدر گفت:

  باسلام.
  من در روبیکا دو حساب کاربری دارم.
  که یکی از شماره هام کلا دست کسی نیست برای کار شخصی استفاده میکنم ولی چند شب پیش یکی از اشناها به این خطم که کسی ازش خبر نداره پیام داده.
  مگر وقتی دوحساب کار بری داشته باشیم هر دو شماره و پروفایل به مخاطبین نمایش داده میشه؟

  1. زهرا سادات شیرازی گفت:

   سلام
   در صورتی مشاهده امکان پذیر است که مخاطب شماره شما را ذخیره داشته باشد .

 7. سلام من اکانت روبیکام فیلتر شده به چون یه برنامه نصب کردم نمیدونستم که برنامه رات هستش بعد ۲ ساعت دیدم که تلگرام و روبیکام هک شده و تو پیام رسانی رفته بود ول نمیدونم برنامه بدیه و روبیکا فیلتر شده بود

  1. رضا کیوانلو گفت:

   نرم افزار شمارو ربات تشخیص داده و بلاک کرذه برای اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵

   1. Shayan گفت:

    سلام منو یکی تهدید کرد که فیلترت میکنم منم گفتم هرکار میخای بکن اومدم میبینم اکانتم نیس مینویسه تعلیق شدید میشه برش گردونم لطف کنید بهم بگید

    1. زهرا سادات شیرازی گفت:

     سلام بعضی از مواقع فیلتر به صورت موقت و قابل حل است . با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید تا کارشناسان راهنماییتون کنند .

     1. محسن گفت:

      اصلا این شماره میگه سرویس در دسترس نیست

     2. رضا کیوانلو گفت:

      با تلفن همراه تماس بگیرید دوست عزیز

 8. آروین گفت:

  لطفاً من رو از محدودیت زیاد عضو شدن کانال روبیکا بردارید
  لطفاً

  1. رضا کیوانلو گفت:

   سلام شما چن روز داخل کانالی عضو نشید و دو سه تا از کانالاتونو ترک کنید

  2. Shayan گفت:

   سلام امشب یکی منو تهدید کرد گفت فیلترت میکنم منم هیچی نگفتم تا اینکه اومدم دیدم اکانتم نیس نوشته تعلیق شدید
   @Sh___9285
   لطفا کمک کنید برمیگرده یا نه اصلا تخلفاتی هم نکرده بودم

   1. رضا کیوانلو گفت:

    سلام ببینید اگه چند نفر ریپورتتون کنن تعلیق میشید

 9. علوی گفت:

  سلام من آنلاین شاپ دارم و امروز تو روبیکا یه گروه زدم ک لباس هام و معرفی کنم ولی از قوانین روبیکا اطلاعی نداشتم و عکس لباس زیر هارو داخل کانال قرار دادم و از همون لحظه روبیکام تعلیق شده لطفا ازتون خواهش میکنم پیگیری کنید قول میدم دیگه عکس تو کانالم قرار ندم
  @Mahdy_melika87
  اینم آیدی روبیکامه😭😞

  1. رضا کیوانلو گفت:

   سلام تعلیقی های روبیکا اغلب دائمی هست اما روش هایی هست که کارشناسان میتونن راهنماییتون کنن . با شماره داخل سایت تماس بگیرید

   1. Shayan گفت:

    سلام نمیتونم تماس بگیرم همین شماره رو میزنم میگه تو شبکه موجود نیست لطفا کمک کنیدد ممنونم

    1. زهرا سادات شیرازی گفت:

     با تلفن ثابت شماره گیری کنید و بدون کد .

 10. عباسی گفت:

  سلام لطفا برای رفع تعلیق حساب دوستان به برنامه میدون پیام بدید شاید حل کردن مشکل

  1. رضا کیوانلو گفت:

   بله چشم

 11. Feri گفت:

  سلام من حدود ۱ ساله ک تعلیق شده حسابم تا الان منتظر موندم ولی هنوز درنیومده از فیلتری و اینم بگم که من حین دعوا با یکی از بچه های روبیکا فیلتر شدم ازکجا بفهمم دائمیه تعلیق یا موقت و اگه دائمیه چطوری میشه درش اورد؟

  1. رضا کیوانلو گفت:

   معمولا دائمیه ولی یه وقتایی راه حل داره که داخل سایت گفته شده

  2. شایان گلچوبی گفت:

   سلام خسته نباشید.من زمانی که خدمت بودم بزرگترین اشتباهی که کردم الانم واقعا پشیمونم گوشیم دسته هم خدمتی هام میرفت اون موقع تنها گوشی ساده واسه من بود واسه اونا هوشمند خلاصه یکیشون با خط من روبیکا نصب میکنه الان یکسالو نیم شده من با خط خودم نمیتونم روبیکا نصب کنم میگه این حساب کاربری تعلیق شده الان واقعا نیاز دارم که با خط خودم روبیکا داشته باشم چون کارم طوریه که بعضی مشتری ها از طریق روبیکا سفارش میدن.این الان باعث مشکل تو کارم شد.از شما میخوام خواهشا‌ این مشکلو رسیدگی کنین
   ۰۹۳۷۸++۷۸۳۲n

   1. رضا کیوانلو گفت:

    سلام .دوست عزیز بستگی به دلیل تعلیق شدنتون داره اگر دائمی باشه قابل برگشت نیست . با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید

 12. سلام پشتیبانی روبیکا میشه اکانت روبیکا من را از فیلتری باز کنید من نمی‌دونم چطور فیلتر شدم اکانتم دست رفیقم بود بعد چند روز گرفتم فیلتر شده اگر میشه لطفاً بردارید از فیلتری ممنون

  1. رسول سالاری گفت:

   سلام . باید اول ببینید علت تعلیق چی بوده و اینکه تعلیق دائم هست یا موقت / میتنید تماس بگیرید با کارشناس ها صحبت کنید تا براتون بررسی کنن / تماس با تلفن ثابت و بدون کد از سراسر ایران با شماره هوشمند کشوری ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵

 13. armin گفت:

  سلام خسته نباشید حسابم تعلیق شده رو این شمارم
  ۰۹۱۰۵۶۷۶۱۷۱
  امکانش هس درسش کنید ممنون میشم

  1. رضا کیوانلو گفت:

   سلام دلیل اینکه تعلیق شده چی بوده ؟

 14. امیر گفت:

  سلام من چند ماه پیش یکی از خط هام تعلیق دائمی شد بعد امروز یکی دیگه از خط هامم خیلی بی دلیل تعلیق دائمی شد و من دیگه هیچ شماره‌ایی ندارم که بخوام وارد روبیکا بشم
  میشه بگید چیکار کنم؟

  1. رضا کیوانلو گفت:

   سلام احتمالا ای پی گوشیتونو بسته برای راهنمایی بیشتر با شماره داخل سایت تماس بگیرید

  2. Paria گفت:

   سلام وقت بخیر یه سوال چرا دوتا از رفیقا ما دلیت زدن ۳تارو فالو داریم میزنه ۵تا 🥲نمیشه درست بشع از چه راه حلی درستش کنم؟
   بعد چندمدت هم شد باز همونجوره یعنی اصلا درست نمیشه😄🖤🥲

   1. رضا کیوانلو گفت:

    نرم افزار رو حذف و نصب کنید

   2. رضا کیوانلو گفت:

    نرم افزار رو پاک کنید و دوباره نصب کنید

 15. عرفان سایت گفت:

  من کسی که به سازنده محترم روبیکا توهین کرده بود رو چت هاشو براتون فور زدم تا فیلترش کنین شما چرا من و فیلتر کردین روبیکا دیگه بدرد نمیخوره من پیام طرفی که به سازنده روبیکا توهین کرده بود رو هدایت کردم به پشتیبانی ولی شما من رو فیلتر کردین ۰۹۰۲۳۲۹۰۱۸۰ رو چک کنین بدون دلیل فیلتر شده

  1. رضا کیوانلو گفت:

   چه تاریخی فیلتر شد؟

  2. بهزاد گفت:

   سلام وخسته نباشیدمن یه شماره خریدم میرم روبیکا ثبت نام کنم مینویسه حساب کاربری شماتعلیق میباشداگرمیشه کمک کنید ازتعلیق بودن دربیام شمارمم ۰۹۳۸۴۸۵۹۰۸۹

   1. رضا کیوانلو گفت:

    سلام سیمکارتی که خریداری کردید قبلا دست کسی بوده که از روبیکای اون خط استفاده میکرده و تعلیق شده . برای اطلاعات بیشتر با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید

 16. بهنام گفت:

  سلام آقا تورو خدا اکانتم فیلتر شده یکاری واسم کنین ۰۹۹۲۹۰۵۰۶۲۳

  1. رضا کیوانلو گفت:

   فیلتر شده یا تعلیق ؟

 17. بهنام گفت:

  جون عزیزتون یکاری کنین 😭😭۰۹۹۲۹۰۵۰۶۲۳

 18. ramin shirazi گفت:

  سلام دوستان عزیز وقت بخیر شرمنده مزاحم شدم. اکانت کاری روبیکای من فیلتر شده من شدیدا به آن اکانت نیاز دارم کل حساب و کتاب مالی من در آن اکانت است از پشتیبان روبیکا خواهشمندم اکانت من رو هرچه زودتر برگردانند🙏
  شماره موبایل؛۰۹۹۰۰۸۷۸۹۵۷
  ایدی اکانت؛ @raminookooo
  با تشکر

  1. رضا کیوانلو گفت:

   سلام با شماره تلفن داخل سایت تماس بگیرین

 19. امیر گفت:

  سلام من پیجم به هیچ دلیل فیلتر شده اگر میتونین پی گیری کنید خاهش میکونم ینوم @mrmohamdrza1386 پیجم خاهش میکونم پی گیری کنین

  1. رضا کیوانلو گفت:

   از چه تاریخی فیلتر شدید

 20. Maysam گفت:

  میگم داداش من شمارم تعلیق شده
  نمیشه.یه مهلت دیگه بده من آخه چنتا عکس مهم داشتم داخلش یه کمکی کن داداش ممنونت میشم
  این شمارمه
  ۰۹۳۷۴۶۶۳۶۰۶

  1. رضا کیوانلو گفت:

   سلام بستگی به دلیل تعلیق شدنش داره تماس بگیرید از کارشناسان سوال کنید احتمالا درست شه

 21. Raana گفت:

  سلام من اکانتم بی دلیل تعلیق شده شب خوابیدم صبح بلد شدم دیدم تعلیق شده باید چیکار کنم

  1. رضا کیوانلو گفت:

   سلام قبل از اینکه تعلیق بشه توی گروهی بودید که احتمال میدید شمارو ریپورت کرده باشند؟

 22. دنیا فتحی گفت:

  سلام خوب هستین من گوشیم سه روز بود هک شده همه برنامه ها دست طرف بوده دیشب اومدم روبیکا رو باز کنم دیدم نمیاره تعلیق شده تورو خدا برگردونید من باید بدونم به کی پیم دادن چی نوشتن با این شماره ۰۹۰۲۳۶۷۰۱۷۳ تورو خدا کاری کنین حداقل بفهمم برمیگرده یا نه

  1. رضا کیوانلو گفت:

   سلام شما باید برای راهنمایی بیشتر با شماره تماس داخل سایت تماس بگیرید

 23. بهنام گفت:

  سلام اقا خداوکیلی چرا پیگیری نمیکنید فقط برنامه رو اپدیت میکنید بفکر بقیه محتوا نیستید ک مردم رو با چه شرایطی رو برور میکنین من یک روز افلاین بودم تا اینکه امروز وارد اکانت شدم و دیدم ک دسترسی ب پیج اصلیم ندارم حالا ک بیو پیج نگاه میکنم میبینم ک ینفر بیو رو تعغیر داده و ایدی اکانت خودش رو هم زده بیو پیج تکس بهش میدم جواب نمیده خداوکیلی پیگیری کنین خدا لعنت کنه هر کسی ک اینکارا رو میکنه @kur_bakhtyariاین ایدی پیج من بوده و اینم ایدی اون بی زات @mj_javad_86ناموسن پیگیری کنین این شرایط رو

  1. رضا کیوانلو گفت:

   سلام . رمز دومرحله ای برای حسابتون فعال کنید تا هرکسی نتونه وارد حساب شما بشه

 24. _rezvansarbar گفت:

  سلام میخواستم بگم حساب روبیکا من چند وقته تعلیق شده لطفا میشه از حالت تعلیقی درش بیارید
  ممنون میشم با این شماره ام حساب منو تعلیق کردید
  ۰۹۰****۴۶۴۲

 25. سعید گفت:

  سلام چطوری میتونم پیام های حذف شده روبیکا برگردانم

 26. الیاس گفت:

  همین کارا رو میکنید مردم میرن سراغ تلگرام و ایکس دیگه این چه وضعیه واقعاً.
  اقا و خانم سازنده روبیکا. مگه کسی که اشتباه می‌کنه باید فرصت ها رو ازش گرفت. هر کسی نیاز به فرصت داره تا اشتباه شو برطرف کنه.
  بنده یه نفر اومدن پیوی ام بعد از سلام و احوالپرسی.
  بهم گفتن عکس از بیو ام بدید کو چطوری شده منه نفهم هم دادم دوباره گفت عکس پروفایل ام چرا تاره گفتم یا قدیمی یا کلا تاره. گفتند برام دانلود نمیشه میشه همون پروفم و دانلود کنید برام بفرستید. منم گفتم باشه مشکلی نیست فرستادم به ثانیه نشد فیلتر شدم. حتی اسکرین‌شات هم قبل تعلیق شدن گرفتم مدرک هم دارم .
  شماها به جای مسدود کردن اون فردی که معلوم نیست چی پروفایل اش گذاشته منی که قربانی شرایط بودمو تعلیق کردید

  شماره بنده: ۰۹۹۲۰۴۷۸۰۵۷
  آیدی تعلیق شده: @Elyasssst

 27. کوروش گفت:

  سلام یک حساب کاربری در روبیکا با نام kourosh و PACKMAN007@ روی یه لینک داخل یه گروه کلیک کردم بعد دو سه ساعت حساب کاربری من تعلیق شد لطفا پیگیری کنید ممنون

 28. راد گفت:

  سلام،برای من کد ورود به برنامه ارسال نمیشه.اگر میشه راهنمایی کنید.

  1. رضا کیوانلو گفت:

   سلام .احتمالا حسابتون مسدود یا ریپورت شده

 29. Alireza گفت:

  سلام خسته نباشید بنده دیشب تقریبا ساعت ۳ شب اینا بود رفتم روبیکا دیدم ۲ تا از حساب هم فیلتر شده شوکه شدم که چرا من تو روبیکا فعالیتم بالاس و میخوام پیگیری کنید رفع کنید من کاری نکردم بی دلیل فیلتر شدن والله اینم شماره اکانته ۰۹۳۳۸۹۱۷۵۰۹ لطفا پیگیری کنید

  1. رضا کیوانلو گفت:

   سلام . دوست عزیز تعلیق شدن حساب دلایل زیادی میتونه داشته باشه که بسته به دلیل تعلیق شدن قابل رفع یا حل هست

 30. zRim گفت:

  سلام ببخشید اکانت من تعلیق شده و تلفن ثابت نداریم زنگ بزنم چجوری میتونم رفع فیلتر کنم؟

  1. رضا کیوانلو گفت:

   سلام دوست عزیز با تلفن ثابت بدون صفر و پیش شماره تماس بگیرید با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ کارشناسا راهنماییتون کنن

 31. Mohammadamin Barani گفت:

  روبیکام تعلیق شد میشه رفع تعلیق شوده میشه در بیارد پولشم بزنم حساب
  شماره۰۹۹۲۴****۷۸

  1. زهرا سادات شیرازی گفت:

   دوست عزیز با خط ثابت به شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ زنگ بزن تا کارشناسا راهنماییتون کنن برای رفع تعلیق

 32. Reza گفت:

  سلام اکانت من بدون هیچ دلیلی تعلیق شدم هر دو شمارم تعلیق شدن .لطفا اکانت من از تعلیق بردارید تشکر
  ۰۹۳۸****۹۶۱
  ۰۹۱۶****۱۰۶

  1. زهرا سادات شیرازی گفت:

   سلام دوست عزیز ، چند وقته اکانت هاتون تعلیق شده ؟

 33. آرین گفت:

  سلام خسته نباشد آغا یا خانوم لطفاً رسیدگی کنید ای چ وضعیته اینستارو فیلتر کردین ک ما اومدیم روبیکا برای حل کارها العان ۲یا ۳روزی میشه ک هم پرفم پاک شده هم تعلیق شدم بقران به پیر ب پیغمبر اگ ما کاری کردیم ولا بقران بدون هیچ دلیلی یهویی صبح بلند شدم دیدم عع انداختم بیرون رفتم دیدم تعلیق شدم من کار زندگیم روبیکاس با او اکانتم ک فیلتر شده م دارم از شما دوست عزیزم خواهش میکنم بیایید ب این رسیدگی کنید مردمو زنده شده دیگ نمیدونم چیکار کنم خواهش میکنم ازتون چقدر ما باید زجر بکشیم آقا یکی رسیدگی کنه دیگ بقران دیگ نمی‌تونیم تحمل کنیم aroo_1__10@این آیدی روبیکامه ۰۹۳۳۴۱۱۷۱۵۰خواهش. میکنم رسیدگی کنید بدون هیچی دلیلی یهوییی خیلی زوره ممنونتون میشم ک رسیدگی کنید منو عع ای فیلتری لامصب در بیارید آغا اگ کسیم بلده تورو خدا این شمارم پیام بده ۰۹۰۱۵۳۶۲۵۳۳خیلی مهمه هر کاری میکنم نمیاره بالا آغا با خانوم م دارم ازتون خواهش میکنم ک رسیدگی کنید خیلی ممنونتون میشم 🙂♥️

  1. رضا کیوانلو گفت:

   سلام ممنون . دوست عزیز فعلا مشکل از خود هوش مصنوعی روبیکاس که سخت گیر شده و خیلی سریع تعلیق میکنه برای اطلاعات بیشتر میتونید با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ با تلفن ثابت تماس بگیرید

 34. نصیر گفت:

  سلام من گوشیم دست یکی دیگه بود عکس زشت فرستاده تعلیق شدم میشه درش بیارین آخی دخترم درس میخونه شمارم ۰۹۲۲****۲۳

  1. زهرا سادات شیرازی گفت:

   با پشتیبانی تماس گرفتید ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *