ایتا, شبکه های اجتماعی, همه مطالب

بازیابی کد دو مرحله ای ایتا

حل مشکلات با کمک رایانه               

چنانچه نیاز به بازیابی کد دو مرحله ای ایتا دارید ، کافیست با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون کد و هیچ پیش شماره ای تماس بگیرید تا با کارشناسان همراه رایانه در ارتباط باشید .

 

کد دو مرحله ای ایتا

یکی از نکات مهم امنیتی هر اکانت ، داشتن تایید دو مرحله ای آن است .

هنگامی که کد دو مرحله ای ایتا را فعال می کنید ، به پیام رسان این اجازه را می دهید که هنگام ورود به ایتا علاوه بر کد ورود پیامکی ، از شما یک کد دو مرحله ای برای ورود درخواست کند .

مهم ترین فعالیت پیام رسان ایتا برای امنیت حساب های کاربری کاربرانش ، تایید دو مرحله ای است .

حل مشکلات با کمک رایانه

ایتا از ابتدای انتشار تا به اکنون قابلیت تایید دو مرحله ای را برای خود فعال کرده است .

شما می توانید با استفاده از مطلب پشتیبانی ایتا به بسیاری از سوالات خود پاسخ دهید .

 

 

فراموشی کد دو مرحله ای 

همه ما انسان ها ، به طور روزانه با انبوهی از اطلاعات سر کار داریم . بنابراین بدهی ست که گاها اطلاعات زیادی را فراموش کنیم .

یکی از  اطلاعاتی که ممکن است در طی روز آن ها را فراموش کنیم ، کد دو مرحله ای ایتا می باشد . هنگامی که کد دو مرحله ای ایتا را فراموش کرده باشید تنها راه حل آن بازیابی از طریق ایمیل شماست .

در ضمن می توانید با مطالعه مطلب فراموشی تایید دو مرحله ای ایتا به راهکار هایی گسترده نیز برای رفع مشکل فراموشی کد دو مرحله ای دست یابید .

 

 

نحوه بازیابی کد دو مرحله ای ایتا

نحوه بازیابی کد دو مرحله ای ایتا

نحوه بازیابی کد دو مرحله ای ایتا

برای بازیابی تایید دو مرحله ای پیام رسان ایتا نیاز به ایمیل ثبت شده داریم .

برخی از کاربران گمان می کنند که تنها با فراموشی تایید دو مرحله ای دیگر برای همیشه باید قید اکانت کاربری اشان را بزنند اما اصلا نگران نباشید ، همراه رایانه در کنار شماست تا بتوانید به سادگی کد دو مرحله ای ایتا خود را بازیابی کرده و وارد اکانت کاربری خود شوید .

همچنین می توانید به جای بازیابی کد دو مرحله ای  ، تایید دو مرحله ای خود را حذف کنید .

برای حذف آن کافیست به روی حذف تایید دو مرحله ای ایتا کلیک کرده و پس از مطالعه مطلب مطابق راهکار های گفته شده عمل کنید .

 

کلام آخر

در این بخش از همراه رایانه به برررسی بازیابی کد دو مرحله ای ایتا پرداختیم . شما می توانید با مطالعه این مظلب به راحتی تایید دو مرحله ای خود را بازیابی کرده و از اکانت خود استفاده کنید . همچنین همراه رایانه برای شما مطاالبی آماده کرده است تا با استفاده از آن بتوانید به بسیاری از مشکلات ایتای خود پاسخ دهید و به راحتی مشکلات خود را مورد بررسی و حل قرار دهید .

برای استفاده از ایتا همیشه از بروز ترین نسخه آن استفاده کنید ، برای دانلود ایتا می توانید به پست دانلود آخرین نسخه ایتا مراجعه کرده و پس از دانلود و نصب برنامه ، وارد حساب کاربری خود شوید . در صورتی که هنگام ورود کد فعال سازی برای شما ارسال نشد ، از پست حل مشکل عدم ارسال کد فعال سازی ایتا استفاده کنید .

چنانچه با مطالعه مطالب بالا موفق به بازیابی کد دو مرحله ای ایتا خود نشدید ، کافیست با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا کارشناسان همراه رایانه شما را راهنمایی کنند .

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *