شبکه های اجتماعی, موبایل, نرم افزار, همه مطالب, واتس اپ

مشکل ارسال نشدن فایل در واتساپ

حل مشکلات با کمک رایانه               

اگر شما هم جز آن دسته از کاربرانی هستید که به مشکل ارسال نشدن فایل در واتساپ دچار شدید با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از تلافن ثابت تماس بگیرید ( تماس با موبایل امکان پذیر نمی باشد ) در صورت عدم برقراری ارتباط از طریق پست ( شماره مشاورین همراه رایانه ) با ما در ارتباط باشید تا مشکل ارسال نشدن فایل در واتساپ را حل کنیم .

یکی از فعالیت هایی که کاربران در هر یک از شبکه های اجتماعی قادر به انجام آن هستند ارسال و دریافت فایل های متنوع است . حال اگر برنامه موفق به ارسال فایل نشود انجام چه کاری برای حل این مشکل لازم است ؟

ارتباط با پشتیبانی یکی از نکات بسیار مهم در استفاده از هر برنامه ست . برای این که بتوانیم به راحتی مشکلاتمان را از طریق پشتیبانی پیگیری کرده و به حل آن مشغول شویم لازم است که با آنان در تماس باشیم . برای دسترسی به شماره پشتیبانی واتساپ و اطلاع از راه های ارتباطی دیگر کافی ست به پست پشتیبانی واتساپ مراجعه کنید .

شما می توانید از طریق راه های ارتباط با پشتیبانی مشکل ارسال نشدن فایل در واتساپ را حل کرده و با خیالی راحت فایل های دلخواه خود را ارسال کنید .

در ادامه با ما همراه باشید تا ترفند هایی را به شما آموزش دهیم که با انجام آن ها مشکل ارسال نشدن فایل در واتساپ را حل نمایید .

حل مشکلات با کمک رایانه

 

 

علت مشکل ارسال نشدن فایل در واتساپ

 

علت مشکل ارسال نشدن فایل در واتساپ

علت مشکل ارسال نشدن فایل در واتساپ

مشکل ارسال نشدن فایل در واتساپ یکی از ده ها مشکلاتی ست که کاربران واتساپ در طی استفاده از این برنامه  با آن مواجه شده اند . اگر قصد دارید مشکل ارسال نشدن فایل در واتساپ را به سادگی حل کنید فقط کافی ست تا پایان این پست با ما همراه باشید .

خیلی وقت ها دیدید که فایل ، عکس و فیلم در واتساپ ارسال نمی شود ! اگر جزو کاربران همیشگی واتساپ باشید احتمالا تا به الان برای یک بار هم که شده با مشکل ارسال نشدن فایل در واتس اپ رو به رو شدید .

دلایل متعددی باعث می شود که ارسال فابل در واتساپ به مشکل بخورد . اینترنت ضعیف ، حافظه پر و متصل نبودن فیل.ترشک.ن جز دلایل اصلی ایجاد این مشکل به شمار رفته و حل آن می توانید حجم بسیاری از مشکلات واتساپ را کم کند .

در این بخش از پست مشکل ارسال نشدن فایل در واتساپ دلایلی که باعث ایجاد این مشکل می شود را بررسی می کنیم و به دنبال آن ترفند های حل مشکل ارسال نشدن فایل در واتساپ را آموزش می دهیم .

 

 • ضعیف بودن اینرنت

از آنجایی که برنامه واتساپ در بستر اینترنت فعالیت می کند ، ضعیف بودن و یا قطع اینترنت مانع ارسال فایل در واتساپ می شود . بنابراین داشتن یک اینترنت قدرتمند برای حل مشکل ارسال نشدن فایل در واتس اپ لازم است  .

 

 • غیر فعال بودن فیل.ترشک.ن

در بدو ورود واتساپ به ایران ، این پیام رسان می توانست با آی پی ایران به راحتی فعالیت کند اما در دو سال اخیر این برنامه بنا به دلایلی در کشور ما فیل.تر شده و قابل استفاده نیست . به همین دلیل لازم است قبل از ورود به واتساپ حتما آی پی دستگاه خود را تغییر دهید .

 

 • نداشتن حافظه

اگر دستگاه با کمبود حافظه مواجه شده باشد نمی تواند فایل و یا حتی هیچ عکس و فیلمی ارسال کند . در بیشتر اوقات کاربر در هنگام ارسال فایل با خطاب حافظه کافی موجود نیست رو به رو می شود . مشکل ارسال نشدن فایل در واتساپ می تواند با افزایش حافظه به راحتی حل شود .

 

 • ویروسی بودن فایل

برخی از فایل ها به منظور ویروسی ساختن دستگاه و یا تعلیق اکانت شما ارسال و دریافت می شود . اگر فایل ارسالی شما حاوی بدافزار و کد های ویروسی باشد کاربر با مشکل ارسال نشدن فایل در واتساپ مواجه می شود .

 

 • حجم بالای فایل

واتساپ مانند برنامه های دیگر از یک ظرفیت خاصی برخوردار است . به طوری که کاربر اگر با توجه به ظرفیتی که در قوانین برنامه ذکر شده است ارسال فایل نکند یعنی حجم فایل ارسالیش بیش از حد مجاز باشد ، مشکل ارسال نشدن فایل در واتساپ به وجود می آید .

 

 • اختلال در برنامه واتساپ

گاها ممکن است برنامه ای که شما به روی تلفن همراه و یا حتی کامپیوترتان نصب کرده اید با باگ و اختلال مواجه شده باشد . توجه داشته باشید که یکی از الزاماتی که لازم است در نصب برنامه رعایت کنیم ، نصب واتساپ از طریق اپلیکیشن و یا حتی سایت های معتبر است .

 

 • ریپورت شدن حساب واتساپ

در صورتی که کاربر واتساپ از یک قابلیت بیش از حد انتظار استفاده کرده باشد توسط الگوریتم های خاص برنامه ربات تشخیص داده ده است و مانع کارکرد آن می شود . بنابراین می توان گفت یکی از دلایلی که باعث مشکل ارسال نشدن فایل در واتساپ می شود ، ریپورت شدن حساب کاربری فرد است .

 

 • مشکل از سرور ها

آخرین دلیلی که می توان گفت مشکل ارسال نشدن فایل در واتساپ به دلیل عدم رعایت آن است ، مشکلات سرور است . خیلی کم پیش می آید که برنامه واتساپ از طریق سرور به مشکل بخورد ! اما اگر به هر دلیلی اختلال از سمت سرور باشد باید برای حل آن مقداری صبوری کنید .

موارد معرفی شده در بخش فوق همگی دلایلی بودند که عدم رعایت کردن آن باعث ارسال نشدن فابل در واتساپ می باشد . اگر حتی بک درصد فکر می کنید علت ارسال نشدن فایل برای شما دلایل معرفی شده نیست همین حالا با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید تا به کارشناسان پشتیبانی واتساپ وصل شوید .

 

 

حل مشکل ارسال نشدن فایل در واتساپ

 

حل مشکل ارسال نشدن فایل در واتساپ

حل مشکل ارسال نشدن فایل در واتساپ

با انجام فعالیت هایی که در ادامه مطلب آنان را ذکر می کنیم می توانید مشکل ارسال نشدن فایل در واتساپ را حل کنید .

لطفا توجه کنید که گاها ممکن است تنها یک راهکار مشکل شما را حل نسازد بنابراین تا جایی که مشکل ارسال نشدن فایل در واتس اپ برای شما حل نشده است از انجام ترفند ها کوتاهی نکنید .

 1. از کارکرد اینترنت مطمئن شوید و در صورت تمام شده بسته اینترنت آن را تمدید کنید ، اگر مشکل ضعیف بودن اینترنتتان حل نشد نوع اینترنت خود را از وای فای به داده و یا بالعکس تغییر دهید .
 2. آی پی خود را از ایران به روی کشور آمریکا و یا آلمان قرار دهید . از قوی بودن و اتصال درست آن نیز مطمئن شوید تا به مشکل ارسال نشدن فایل در واتس اپ دچار نشوید .
 3. حافطه دستگاه خود را پاکسازی کنید  و در صورت نداشتن فضای کافی از حافظه های خارجی استفاده نمایید .
 4. از آنتی ویروس برای پاکسازی و حافظت از داده های دستگاه خود کمک بگیرید تا اگر فایل ارسالی شما ویروسی باشد پاکسازی شده و مشکل ارسال نشدن فایل در واتساپ شما حل شود .
 5. از برنامه های کمکی برای کم کردن فایل استفاده کنید ! با کم کردن حجم فایل مورد نظر می توانید مشکل ارسال نشدن فایل در واتساپ را برطرف کنید و به راحتی فایل های خود را ارسال و یا دریافت کنید .
 6. برخی اوقات حذف و نصب واتساپ کمک بزرگی برای حل مشکلات کاربر است . با حجم و نصب برنامه واتساپ ، اختلال در برنامه نصبی قبلی از بین رفته و دیگر درگیر مشکلاتی همچون ارسال نشدن فایل در واتساپ نمی شوید .
 7. واتساپ به دلیل تغییر آی پی احتمال محدودیت بیشتری برای حساب کاربری در مقایسه با سیار برنامه ها دارد . بنابراین ممکن است علت مشکل ارسال نشدن فایل در واتس اپ ریپورت شدن حیاب شما باشد . با حل ریپورت حساب کاربری می توانید به راحتی به ارسال فایل در واتساپ بپردازید .

 

ترفند های بالا روش هایی برای حل مشکل ارسال نشدن فایل در واتساپ هستند . اگر به هر دلیلی نتوانستید از راهکار های فوق برای حل مشکل ارسال نشدن فایل در واتساپ پیش روید همین حالا با تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا به پشتیبانی واتساپ متصل شوید .

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *