24 ساعته 7 روز هفته، حتی در روزهای تعطیل آماده پشتیبانی و ارائه خدمات پاسخگویی به سوالات شما هستیم.
سروش, شبکه های اجتماعی, همه مطالب

نسخه وب سروش

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

اگر در هنگام استفاده از نسخه وب سروش دچار مشکل شدید ، تنها لازم است با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق خط تلفن ثابت بدون هیچگونه کد و پیش شماره تماس بگیرید تا کارشناسان همراه رایانه مشکل شما را حل کنند .

امروزه یکی دیگر از پیام رسان های داخلی و محبوب شبکه های مجازی  ، پیام رسان سروش است . این پیام رسان در ابتدای انتشار تحت حمایت صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت و پس از گذشت مدتی کوتاه به مزایده گذاشته شد . پس از این مزایده پیام رسان سروش به شرکتی خصوصی واگذار شد .

واگذاری سروش موجب شد تا این پیام رسان پیشرفت های زیادی را از آن خود کند ، به طوری که نام او از سروش به سروش پلاس تغییر یافت و توانست کلی امکانات جدید و جذابی را کسب کند . اگر شما هم مثل من تمایل دارید از امکانات بی نظیر سروش خبردار بشید ، حتما به پست امکانات سروش پلاس مراجعه کنید .

چنانچه قصد ارتباط با پشتیبانی سروش را دارید ، مطلب پشتیبانی سروش پلاس را مطالعه کنید .

 

نسخه های سروش پلاس

پیام رسان سروش پلاس تنها از سه نسخه پیروی می کند .

نسخه های سروش پلاس

نسخه های سروش پلاس

۱ . نسخه اندروید سروش

نسخه اندروید ، تنها به روی تلفن های هوشمندی قابل استفاده است که سیستم عامل آن اندروید باشد . نکته قابل توجه وجود دارد ، اینکه نصب سروش پلاس در هر دو سیستم عامل یکسان است و تنها محیط کاربری ان نیز فرق می کند . بنابراین اگر شما نصب سروش در سیستم عامل اندروید را بلد باشید ، می توانید به ایجاد اکانت کاربری در تلفن های هوشمند آیفون نیز بپردازید .

همچنین برای ساخت حساب کاربری سروش می توانید از پست آموزش نصب سروش پلاس استفاده کنید .

اگر برای ایجاد اکانت کاربری موفق به دریافت کد ورود نشدید ، مطلب چرا سروش کد نمیده را مطالعه کنید .

۲ . نسخه IOS سروش

نسخه ای او اس تنها در تلفن های هوشمند آیفون در دسترس است . بنابراین تنها کافیست به سابت اصلی سروش پلاس رفته و نسخه مورد نظر خود را دانلود و نصب کنید .

حل مشکلات با کمک رایانه

۳ . نسخه وب سروش

آخرین نسخه ارائه شده سروش پلاس ، نسخه تحت وب سروش است . با این نسخه فرقی ندارد که از چه سیستم عاملی وارد شوید ، شما تنها به یک مرورگر و متصل بودن اینترنت نیازمندید . کافی ست وارد مرورگر دستگاه هوشمند خود شده و عبارت نسخه تحت وب سروش پلاس را درج و جستجو کنید .

شما می توانید جهت دانلود تمامی نسخه های سروش پلاس ، به پست دانلود سروش مراجعه نمایید .

نکته : اگر در حین استفاده از پیام رسان با مشکل بروزرسانی رو به شدید ، مطابق روش های ذکر شده در مطلب بروز رسانی سروش پلاس عمل کنید .

چنانچه با مشکل نصب سروش در رایانه مواجه شدید ، به مطلب مشکل نصب سروش در کامپیوتر مراجعه کنید .

 

کلام آخر

اگر در حین استفاده از پیام رسان سروش ، برنامه شما قطع شده و موفق به اتصال و استفاده از آن نبودید ، ابتدا پست قطعی سروش پلاس و چرا سروش وصل نمیشه را مطالعه کنید .

در آخر همانطور که مشاهده می کنید ، همراه رایانه در این پست آموزشی نسخه وب سروش را به طور کامل مورد بررسی قرار داده است . چنانچه از نسخه وب سروش استفاده می کنید و در استفاده از آن با مشکل مواجه شدید ، با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت ، بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا با کارشناسان همراه رایانه در ارتباط باشید .

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *