24 ساعته 7 روز هفته، حتی در روزهای تعطیل آماده پشتیبانی و ارائه خدمات پاسخگویی به سوالات شما هستیم.
ایتا, شبکه های اجتماعی, همه مطالب

چرا ایتا میزنه در حال اتصال

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

چنانچه با سوال چرا ایتا میزنه در حال اتصال رو به رو شدید ، لازم است با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره ، تماس بگیرید تا کارشناسان همراه رایانه به بررسی و حل مشکل ایتای شما بپردازند .

 

هر چه دنیا به سمت جلو حرکت می کند ، اینترنت و شبکه های مجازی جزء اصلی ترین های زندگی ما می شوند .

پیشرفت بشر با اینترنتی شدن فعالیت آن ، رابطه مستقیمی داشته که موجب می شود هر یک از آن ها در کنار هم به انجام فعالیت های خود بپردازند ، به طوری که حال اینترنت به بخشی جدا نشدنی از زندگی ما تبدیل شده است .

پیام رسان ایتا ، یک شبکه اجتماعی متصل به اینترنت است ؛  این شبکه اجتماعی فضایی با رابط کاربری ساده و روان برای قابلیت پیام رسانی خود محیا کرده است .

ایتا ، یک پیام رسان ایرانی مشهور است که سادگی محیط کاربری آن موجب شده کاربران زیادی را از کودکان گرفته تا افراد سالخورده را جذب خود کند و محیطی شاد و روان برای طرفداران خود به ارمغان بیاورد .

اگر شما نیز جزء کاربران و طرفداران پر و پا قرص برنامه ایتا هستید ، تا آخر این پست وبلاگ از همراه رایانه ، همراه ما باشید .

شما می توانید جهت آخرین اخبار و اطلاعات ، همچنین ارتباط با پشتیبانی ایتا ، به پشتیبانی ایتا مراجعه کنید .

 

مشکل وصل شدن ایتا

موضوع اصلی امروز همراه رایانه ، چرا ایتا میزنه در اتصال است .

حل مشکلات با کمک رایانه
مشکل وصل شدن ایتا

مشکل وصل شدن ایتا

همه پیام رسان ها ، چه برنامه های داخلی و چه خارجی ، در برخی از اوقات دچار خطا و مشکل در اتصال می شوند . ایتا نیز از این قائده مستثنا نبوده و به مشکل وصل شدن ایتا دچار می شود ، به طوری که امروزه مشکل وصل شدن ایتا ، امری اجتناب ناپذیر است .

چنانچه در هنگام ورود به ایتا با مشکل کد ورود به برنامه مواجه شدید ، کافی ست مطلب مشکل ارسال پیامک ایتا برای نصب را مطالعه کنید  . اگر مشکل شما با مطالعه مطلب فوق حل نشد به مشکل ایتا در ارسال کد مراجعه کرده و یا با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید .

یکی از مشکلاتی که کاربران ایتا با این پیام رسان دارند ، مشکل وصل شدن آن است . این خطا موجب شه برنامه شما به شبکه جهانی اینترنت متصل نشده و قادر به استفاده از آن و پیام رسان با آن نباشید .

 متصل نشدن پیام رسان ایتا ، علت های بسیار زیادی دارد که در ادامه مطلب به شرح هر یک پرداخته و راهکار هایی جهت حل آن به شما نیز ارائه می دهیم .

همچنین شما می توانید مطلب مشکل کانکت شدن ایتا را مطالعه کرده و طبق راهکار های ارائه شده عمل کنید .

دلیل اول مشکل وصل شدن ایتا : قدیمی بودن نسخه ایتا

ابتدایی ترین دلیل متصل نشدن ایتا ، قدیمی بودن پیام رسان شماست . هرگاه ایتا نسخه جدیدی ارائه دهد ، پیام رسان نسخه قدیمی شما با اختلال مواجه شده و به حالت در حال اتصال و یا Connecting  در می آید .

راهکار آن : ابتدا از حساب کاربری خود خارج شده ، سپس نسخه جدید و بروزرسانی شده برنامه را از سایت اصلی ایتا و یا فروشگاه بازار دانلود و نصب کنید .

دلیل دوم چرا ایتا میزنه در حال اتصال : متصل نبودن به اینترنت

راهکار آن : ابتدا اینترنت فعلی خود را خاموش کرده و تلفن همراه را به رو حالت پرواز قرار دهید ، بعد از دو دقیقه از حالت پرواز خارج کرده و یک بار آن را ری استارت کنید . اگر مشکل شما با راهکار ذکر شده حل نشد ، تنظیمات شبکه خود را بازنشانی کنید و به حالت اولیه برگردانید .

دلیل سوم مشکل اتصال ایتا : داشتن آی پی غیر از ایران

راهکار آن : هر گونه فیل.تر شک.ن خود را خاموش کرده و آی پی کشور دستگاه خود را به روی کشور ایران ثابت نگه دارید .

دلیل چهارم در حال اتصال ایتا : اشکالات به وجود آمده در سرور                

آخرین علت مشکل وصل شدن ایتا ، اختلالات سرور است که متاسفانه هیچ راهکاری برای حل آن از سمت کاربر ارائه نشده و تنها باید صبور باشیم تا کارشناسان فنی ایتا به حل مشکل سرور ها بپردازند .

اگر با راهکار های ارائه شده موفق به حل مشکل خود نشدید ، حتما به مطلب مشکل آپدیتینگ Updating ایتا مراجعه کنید .

در برخی اوقات ممکن است ایتای شما به طور کامل قطع شده باشد اما هیچ اخطار و خطایی را نشان ندهد . به عنوان مثال تیتر صفحه اصلی شما ، ایتا ست و انگار هیچ اتفاقی در برنامه رخ نداده است .

اما نه پیامی برای شما ارسال می شود و نه قادر هستید پیامی را ارسال کنید . در این بین لازم است که حتما مطابق مطالب مشکل قطعی ایتا  و دلیل کار نکردن ایتا پیش روید .

 

چنانچه با مطالعه مطلب چرا ایتا میزنه در حال اتصال قادر به حل مشکل خود نبودید ، تنها لازم است با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت ، بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا از اطلاعات بی نظیر کارشناسان همراه رایانه بهره مند شوید .

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *