امنیت, ایتا, شبکه های اجتماعی, موبایل, نرم افزار, همه مطالب

هک شدن ایتا

حل مشکلات با کمک رایانه               

چنانچه به مشکل هک شدن ایتا برخوردید با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از تلفن ثابت بدون کد تماس بگیرید ( تماس با موبایل ممکن نیست ) در صورت عدم برقراری ارتباط با پشتیبانی ایتا به پست ( شماره مشاورین همراه رایانه ) مراجعه کنید تا با همکاران ما در جهت حل مشکل هک شدن ایتا در ارتباط باشید .

هک شدن ایتا یکی از معضلاتی ست که امروزه گریبان گیر بسیاری از کاربران این برنامه شده است ! چرا که یک سهل انگاری کوچک همه رشته های شمارا پنبه کرده و دسترسی افراد غیر مجاز به اکانت شما را فراهم می سازد .

برنامه ایتا پس از منتشر شدن و ورود به دنیای اینترنت با ارسال کد ورود به برنامه از طریق پیامک به ثبت نام حساب کاربری افراد می پردازد ؛ اگر در دریافت کد ورود به برنامه ایتا دچار مشکل شدید می توانید از آموزش های لازم پست مشکل پیامک ورود به ایتا استفاده نمایید .

اگر به تلفن ثابت برای ارتباط با پشتیبانی ایتا دسترسی ندارید ، پست پشتیبانی ایتا ۶ راه ارتباط با پشتیبانی را به شما آموزش داده و ۱۱ مشکل رایج ایتا را برای شما بررسی کرده و به حل آن می پردازد .

در این پست از همراه رایانه به حل مشکل هک شدن ایتا می پردازیم . با همراه رایانه برای حل مشکل هک شدن ایتا در تماس باشید .

حل مشکلات با کمک رایانه

 

 

ایتام هک شده چیکار کنم ؟

 

ایتام هک شدن چیکار کنم ؟

ایتام هک شدن چیکار کنم ؟

اگر برای شما هم سوال شده است که ایتام هک شده چکار کنم ؟ تا پایان این بخش با ما باشید .

هک شدن ایتا ، یک مشکل بزرگ و گاها پر هزینه برای کاربران محسوب می شود چرا که علاوه بر دسترسی فرد کلاهبردار به اکانت شما ممکن است فعالیت هایی نظیر کلاه برداری و فیشینگ از طریق حساب کاربری شما برای کاربران دیگر به وجود آید .

اگر حساب کاربری ایتا هک شود مشکلات زیادی را به وجود می آورد از لو رفتن اطلاعات کاربر گرفته تا کلاه برداری و هک کردن اکانت های دیگر توسط اکانت هک شده !

تا به حال از باگ امنیتی ایتا چیزی شنیده اید ؟ خطری بزرگ که ممکن است شما را نیز تهدید کند ! با مطالعه پست خطر بزرگ باگ امنیت ایتا خود را از این مهلکه دور کنید تا امنیت حساب شما حفظ شود . 

افراد کلاه بردار از شما درخواست پول می کنند ، کد های ورود به پلتفرم های مختلف را می گیرند و می توانند با تهدید کاربر به نشر اطلاعات حساب کاربری از آن ها درخواست پول کنند .

برای حل مشکل هک شدن ایتا لازم است ابتدا به پشتیبانی برنامه اطلاع داده و سپس دسترسی فرد هکر از اکانت ایتای هک شده ببندیم !

توجه داشته باشید که ممکن است ایتای هک شده به دلیل انجام فعالیت های غیر مجاز مسدود شده باشد ، بنابراین تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که به رفع مسدودی ایتا بپردازید .

با انجام این کار دیگر فرد غیر مجاز توانایی دسترسی به اطلاعات شما را نداشته و خطری کاربر را تهدید نمی کند . بهترین کاری که همراه رایانه به شما پیشنهاد می کند این است با پشتیبانی ایتا تماس گرفته و علاوه بر گزارش هک شدن ، از آنان برای بستن دسترسی فرد هکر به اکانتتان کمک بخواهید .

 

 

راه حل هک شدن ایتا

 

راه حل هک شدن ایتا

راه حل هک شدن ایتا

به دنبال راه حل هک شدن ایتا می گردید ؟ از آموزشات بخش زیر برای حل هک شدن ایتا استفاده نمایید .

هنگامی که اکانت کاربری ایتا هک می شود ، فرد کلاه بردار به اکانت شما نفوذ کرده و مشغول فعالیت های نا به جاست . اولین قدم برای پاسخ به سوال ایتام هک شده چکار کنم ، ارائه گزارش به پشتیبانی و بستن نشست های فعال است .

ابتدا لازم است به پشتیبانی ایتا هک شدن خود را گزارش داده و در صورت لزوم به ثبت شکایت در جهت هک شدن حساب ایتای خود بپردازید ؛ پس از اطلاع به پشتیبانی حال نوبت به غیر فعال کردن نشست های فعال اکانت شماست .

توجه داشته باشید ثبت شکایت و اطلاع به پشتیبانی ایتا در صورتی بسیار لازم و ضروری ست که فرد هکر اقدام به دریافت وجه نمایید .

با بستن نشست های فعال در ایتا ، اکانت کاربری فرد از همه دستگاه ها خارج شده و دسترسی افراد به حساب متوقف می شود . برای حذف همه دسترسی ها به اکانت ایتا لازم است از پست بستن نشست فعال ایتا استفاده نمایید .

همچنین می توانید اگر به حساب کاربری خود دسترسی دارید از بخش دستگاه های تنظیمات پیام رسان ایتا ، نشست های اضافی دستگاه خود را ببندید .

 

 

جلوگیری از هک شدن ایتا

 

جلوگیری از هک شدن ایتا

جلوگیری از هک شدن ایتا

متاسفانه در دنیای امروز هک و کلاه برداری به طرز عجیبی گستردش پیدا کرده است . در کنار آن را های بسیاری در جهت جلوگیری از هک شدن ایتا وجود دارد که در ادامه  هر یک از آنان را معرفی می کنیم .

۱ . استفاده از نسخه بروز ایتا

هر چه نسخه های برنامه بروزتر باشد ، پروتکل های امنیتی برنامه تقویت می شود .  داشتن نسخه جدید ایتا موجب می شود امنیت اطلاعات و داده های اکانت بالا رفته و از هک شدن و دسترسی افراد غیر مجاز به برنامه جلوگیری می کند .

 

۲ . حفظ کد ورود به برنامه

بسیاری از هک شدن های ایتا به دلیل لو رفتن کد ورود به برنامه و یا ارسال آن ها برای کاربران غریبه ست . به طوری که خیلی از افراد کلاه بردار با روش های مختلف کاربران را فریب داده و کد های لازم را به هر نحوی از آنان می گیرند .

 

۳ . کلیک نکردن به روی هرگونه لینک

روزانه هشدارهای زیادی مبنی بر کلیک نکردن به روی لینک های تبلیغاتی در جهت ورود به سامانه و ثبت نام های متنوع دریافت می کنیم اما کماکان برخی از کاربران این هشدار ها را رعایت نکرده و تنها با یک کلیک امنیت خود را به خطر می اندازند .

کلیک کردن به روی لینک هایی که ساختار درستی نداشته و در جهت نصب برنامه های مختلف همچون سهام عدالت ، ثنا و سامانه های مختلف دیگر برای کاربر ارسال می شود روشی کلاه برداری ست و علاوه بر هک ایتا ، دستگاه شما را نیز هک می کند .

 

۴ . فعال سازی تایید دو مرحله ای ایتا

با تایید دو مرحله ای ایتا کاربر امنیت حساب کاربری اش را بالا برده و از هک شدن ایتا جلوگیری می کند . به طوری که هرگاه فرد قصد ورود به اکانت اش را داشته باشد لازم است علاوه بر کد یکبار مصرف ، رمز عبوری که برای خود از قبل تعیین نموده است را وارد نماید .

 

 

دلایل هک شدن پیام رسان ایتا

 

دلایل هک شدن پیام رسان ایتا

دلایل هک شدن پیام رسان ایتا

چه فعالیت هایی باعث هک شدن پیام رسان ایتا می شود ؟

فعالیت هایی همچون :

  • کلیک به روی لینک ها
  • استفاده از نسخه های فرعی ایتا
  • در اختیار گذاشتن تلفن همراه یا سیم کارت با افراد
  • ارائه کد ورود به برنامه به افراد ناشناس
  • ارسال کد ورود به برنامه به بهانه مسدود نشدن حساب کاربری

موارد بالا دلیل هایی ست که کاربر به واسطه آن اکانت ایتا اش هک می شود !

 

 

کلام آخر

در این پست از همراه رایانه به بررسی مشکل هک شدن ایتا پرداخته ایم . دریافتیم که چه عواملی باعث می شود ایتا هک شده ، روش های جلوگیری از هک شدن ایتا چیست و در صورت هک شدن اکانت لازم است چه اقداماتی انجام دهیم .

حذف نشست های فعال ایتا پس از اطلاع به پشتیبانی الزامی ترین فعالیت در صورت هک شدن اکانت شماست . در این پست وبلاگ تمامی راه های موجود را آموزش داده ایم .

مرکز پشتیبانی همراه رایانه ، کلیه مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل و کامپیوتر شما در کمترین زمان ممکن با استفاده از یک تماس تلفنی برطرف می کند . بخش پشتیبانی ایتا همراه رایانه به صورت ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل پاسخگوی مشکلات شماست .

اگر با مطالعه پست فوق موفق به حل مشکل هک شدن ایتا نشدید ، با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا به پشتیبانی ایتا در جهت رفع مشکل خود متصل شوید .

 

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *